PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاستینگ

vahid72
September 11th, 2017, 16:30
سلام
هاستینگ برلیان هاست یک باره 3 روز هست ساپسند شده ! هم سایت خودشون هم مشتری ها
دسترسی هم نداریم برا برداشتن بک اپ داخل کانال تلگرام شون یک ایدی قرار دادن ک 20 روزه انلاین نشده
شماره دفتر هم نداره 2 تا موبایل دارن ک اونام خاموشه
میخواستم اگه کسی ایشون رو میشناسه . بهشون اطلاع بده حدعقل بیان بک اپ مشتری هارو بدن .. بعد سایت رو ببندن

ParsWebIT
September 11th, 2017, 17:22
بیشتر هزینه کنید مطمئن بخرید
هر روز یه تاپیک اینطوری باز میشه متاسفانه

vahid72
September 11th, 2017, 17:30
موقعی که خریدم نماد داشت یک سال بیشتره خرید کردم ! قبلش هم انگار یکی دو سالی فعالیت داشتن

joomla2
September 11th, 2017, 18:38
موقعی که خریدم نماد داشت یک سال بیشتره خرید کردم ! قبلش هم انگار یکی دو سالی فعالیت داشتن
سلام.
احتملا از جایی نمایندگی داشتن و اکانت نمایندگی مسدود شده در نتیجه کل سایت ها مسدود شدن.
یکی از سایت های روی سرور را واسم ارسال کنید تا بررسی کنم بگم از کجا نمایندگی دارن و شما با شرکت اصلی تماس بگیرید.

cheapmizban
September 11th, 2017, 18:49
سلام
ظاهرا صاحب برلین هاست از آقای سنجری سرویس داشتن ، چون در رکورد dns شون ایمیل و هاست نیم ایشون بود.

- -

yourhosting
September 11th, 2017, 18:50
سلام
هاستینگ برلیان هاست یک باره 3 روز هست ساپسند شده ! هم سایت خودشون هم مشتری ها
دسترسی هم نداریم برا برداشتن بک اپ داخل کانال تلگرام شون یک ایدی قرار دادن ک 20 روزه انلاین نشده
شماره دفتر هم نداره 2 تا موبایل دارن ک اونام خاموشه
میخواستم اگه کسی ایشون رو میشناسه . بهشون اطلاع بده حدعقل بیان بک اپ مشتری هارو بدن .. بعد سایت رو ببندن
سایت yasit.ir در تماس باشید(از این سایت ظاهرا نمایندگی داشتند)

vahid72
September 11th, 2017, 19:48
http://berelianhost.com خود این سایت ک سایت اصلی شون هست مسدود شده

- - - Updated - - -

سایت ایشون میشه لطف کنید

سلام
ظاهرا صاحب برلین هاست از آقای سنجری سرویس داشتن ، چون در رکورد dns شون ایمیل و هاست نیم ایشون بود.

- -

cheapmizban
September 11th, 2017, 21:09
http://berelianhost.com خود این سایت ک سایت اصلی شون هست مسدود شده

- - - Updated - - -

سایت ایشون میشه لطف کنید
جناب yourhosting آدرس رو دادند.