PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانتینگ مناسب برای سرور ویندوز

aspmaker
September 11th, 2017, 14:29
سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده برنامه نویس ویندوز C# هستم و برای تست برنامه ها و سایت ها نیازمند سرور ویندوزی هستم، در عین حال برای استفاده خودم و همکارانم در شرکت نیاز به سرویس هایی مثل PPTP داریم. تا الان از دو سرور استفاده میکردم (یکی ویندوز، یکی میکروتیک) که در اغلب موارد سرور ویندوزم با توان کمتری مشغول به کار بوده. تصمیم به تجمیع هر دو سرور داشتم اما متوجه شدم ابزارهایی مثل NTTAC روی ویندوز 2008 جواب نمیدن!
سعی در نصب NTTAC بر روی ویندوز 2003 کردم اما برنامه هایی که نوشته شده بخاطر پایین بودن ورژن NET Framework نیاز به بازنویسی دارن که فعلاً مقدور نیست.
سعی در نصب TAKRADUIS هم روی ویندوز 2008 داشتم اما از نحوه کارش سر در نیاوردم...

سوال بنده این هست که برای سرور ویندوزی چه سیستمی پیشنهاد میکنید که هم سرویس های PPTP روش قابل استفاده باشن و هم برنامه ها و سایت های نوشته شده با C#.

پیشاپیش ممنونم!

hassanshaikhi
September 12th, 2017, 08:23
اگه استفاده فقط برای خودتون هست پس نیازی به اکانتینگ جدا ندارید و میتونید از اکانتینگ خود ویندوز استفاده کنید.

aspmaker
September 12th, 2017, 09:55
برای حداکثر 5 برنامه نویس هست.
یه راهنمایی میفرمایید چطور از خود ویندوز استفاده کنم؟

hassanshaikhi
September 12th, 2017, 09:58
سرویس RRAS رو که کانفیگ کنید پیشفرض اکانتینگ ویندوز هست. فقط کافیه یه یوزر جدید بسازید و پرمیشن dial in رو بهش بدید که بتونه به سرور کانکت بشه.

aspmaker
September 12th, 2017, 10:40
سرویس rras رو که کانفیگ کنید پیشفرض اکانتینگ ویندوز هست. فقط کافیه یه یوزر جدید بسازید و پرمیشن dial in رو بهش بدید که بتونه به سرور کانکت بشه.

سرویس rras رو راه انداختم اما یوزری که کانکت میشه اینترنت نداره، میدونید دلیلش چیه؟

hassanshaikhi
September 12th, 2017, 10:41
باید nat رو تنظیم کنید

aspmaker
September 12th, 2017, 10:57
باید nat رو تنظیم کنید
با استفاده از این راهنما سرویس NAT رو فعال کردم، اینترنت هست اما اینترنت خودم هست و آی پی تغییر نکرده.

https://technet.microsoft.com/en-us/library/dd458971(v=ws.11).aspx

چیز دیگه ایی نیاز هست درست بشه؟

hassanshaikhi
September 12th, 2017, 11:16
در صورتی که درست تنظیم کرده باشید نباید مشکلی باشه توی سیستم دیگه هم تست کنید یا موبایل.
اگه خواستید میتونم براتون چک کنم.

aspmaker
September 12th, 2017, 11:26
در صورتی که درست تنظیم کرده باشید نباید مشکلی باشه توی سیستم دیگه هم تست کنید یا موبایل.
اگه خواستید میتونم براتون چک کنم.
ممنونم براتون پیام خصوصی ارسال کردم