PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد از هاست دی ال

98melody
January 3rd, 2011, 14:14
سلام شرمنده اگه جای مناسبی سوالم رو مطرح نکردم اما من از هاست دی ال شکایت دارم الان 2 روزه تیکت زدم ایمیل هم زدم دی ان اس های 4 تا دامین من رو تعویض کنه هنوز انجام نداده اگه نمیتونه سرویس بده به مشتری پنل دامین هر 4 دامین رو بده خودمون عوض کنیم این همه کاربر شاکی داریم که از ما گله دارن چرا یه هفتس سایت بستس دیگه من نمیدونم چطوری باید ارتباط برقرار کنم که بهشون بگم دی ان اس های دامین من رو عوض کنن

قزوین هاست
January 3rd, 2011, 14:18
دیگه سرویس ارائه نمی کنند
سایتونم فعالیتشون
شما باید با شماره هایی که قبلا در سایت بوده تماس بگیرید

agarb98
January 3rd, 2011, 14:20
خیلی ها عزیز هنوز تکلیفشون اینطوری هست فکر نکنم تنها شما باشید

mamali5
January 3rd, 2011, 15:23
کنترل پنل دامین

با سلام و احترام لطفا برای دریافت کنترل پنل دامین با ایمیل dr.manhatan1986@gmail.com تماس بگیرید

۶ دي ۱۳۸۹ ساعت ۹ و ۳۷ دقیقه | لینک مستقیم | RSS

lvlehrad
January 3rd, 2011, 15:25
سلام شرمنده اگه جای مناسبی سوالم رو مطرح نکردم اما من از هاست دی ال شکایت دارم الان 2 روزه تیکت زدم ایمیل هم زدم دی ان اس های 4 تا دامین من رو تعویض کنه هنوز انجام نداده اگه نمیتونه سرویس بده به مشتری پنل دامین هر 4 دامین رو بده خودمون عوض کنیم این همه کاربر شاکی داریم که از ما گله دارن چرا یه هفتس سایت بستس دیگه من نمیدونم چطوری باید ارتباط برقرار کنم که بهشون بگم دی ان اس های دامین من رو عوض کنن
شما میرید تو سایتشون تیکت بزنید اخبار سایتشون رو نمیخونید ؟؟؟ الان 1 ماهی هست که دارن میگن دیگه سرویس نمیدن و برای انتقال دامنه هاتون به dr.manhatan1986@gmail.com ایمیل بزنید ...

در ضمن بخش نامناسبی رو برای انتقاد انتخاب کردید