PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Webhostingtalk TLG Robo

T.Toosi
September 9th, 2017, 17:18
http://s6.uplod.ir/i/00896/t5dyidm28nd9.png

باسلام، با توجه به اینکه بروی انجمن DDoS Protection کلود فلار فعال است، اپلیکیشن های Tapatalk و .. به درستی کار نخواهند کرد، همچنین چون بنده با همکاران زیادی در انجمن در ارتباط هستم و نیاز است هنگامی که به کامپیوتر دسترسی ندارم با موبایل پیام ها را ببینم و پاسخ بدهم، این ربات غیر رسمی را برای استفاده شخصی ایجاد کردم و همچنین در اختیار باقی کاربران هم خواهم گذاشت تا اگر نیاز داشتند استفاده کنند. توجه داشته باشید نام کاربری و رمز عبور شما در دیتابیس فرانویس ذخیره خواهد شد، همچنین اکانت شما 24 ساعت آنلاین خواهد بود.

# نمایش کاربرانی که از تاپیک شما دیدن کردند.
# اطلاع رسانی در صورت دریافت پیغام خصوصی به صورت آنی.
# اطلاع رسانی در صورتی که پست جدیدی در تاپیک مشترک شده ایجاد شود.
# مشاهده متن پیغام خصوصی و قابلیت پاسخ به آن در ربات.
# مشاهده کاربران آنلاین انجمن.

@whtirbot

wapmaster
September 9th, 2017, 17:28
بسیار عالی ,دستتون درد نکنه

Farid Saadat
September 9th, 2017, 18:49
سلام،
یک سوالی پیش اومد الان واسم.
اگر دو اکانت با یک آی پی وارد انجمن بشن، سیستم مولتی یوزر میشناسه و بن میکنه.
شما چون از بات تلگرام استفاده می کنید، چه راه کاری اندیشیدید ؟ و این که اگر از پراکسی استفاده کنید بازهم احتمال اینکه آی پی یکسان بشه بسیار بالاست.
ممنون میشم راه کارتون رو بفرمایید.
ممنون از شما بابت طراحی.

با احترام.

T.Toosi
September 9th, 2017, 19:21
سلام،
یک سوالی پیش اومد الان واسم.
اگر دو اکانت با یک آی پی وارد انجمن بشن، سیستم مولتی یوزر میشناسه و بن میکنه.
شما چون از بات تلگرام استفاده می کنید، چه راه کاری اندیشیدید ؟ و این که اگر از پراکسی استفاده کنید بازهم احتمال اینکه آی پی یکسان بشه بسیار بالاست.
ممنون میشم راه کارتون رو بفرمایید.
ممنون از شما بابت طراحی.

با احترام.

سلام، فکر نکنم انجمن به صورت خودکار دو آیپی مشابه را مسدود کند، چون با وی پی ان زیاد لاگین می شوند و اگر همچین سیستم خودکاری باشد مشکل بزرگی خواهد شد، فکر کنم مدیریت پس از بررسی اکانت را مسدود می کند، من باز بررسی خواهم کرد اگر قبول کردند آیپی سرور خودمان را به مدیریت برای whitelist می دهم.

T.Toosi
September 11th, 2017, 00:19
http://s6.uplod.ir/i/00896/d913yjs167v5.jpg

باسلام، امکان نمایش کاربرانی که از تاپیک شما دیدن کرده اند اضافه شد.

T.Toosi
September 21st, 2017, 18:59
باسلام، به علت یکی افتادن آی پی ها و همچنین بَن شدن چهار روزه کاربران، ربات برای همیشه غیرفعال شد.