PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در درگاه بانک ملت

exchange
September 6th, 2017, 17:30
سلام.دوستان من امروز به مشکل عجیب برخوردم.دوروز پیش آی پی اصلی سرور رو تغییر دادم و بهپرداخت هم ست میشه.الان تو درگاه بانک ملت وصل میشم به سایت بانک ملت و واریز هم میکنم.موقع برگشت نزدیک به 4 دقیقه سایت لود میشه و تراکنش ناموفق میشه.تماس گرفتم از بهپرداخت گفتن مشکل از طرف سرور هست.بنظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟

- - - Updated - - -

در آخر هم ارور زیر نشان داده میشه بعد از برگشت از سمت بانک.
504 Gateway Time-outnginx/1.3.7

vpgroup
September 6th, 2017, 18:07
سلام.دوستان من امروز به مشکل عجیب برخوردم.دوروز پیش آی پی اصلی سرور رو تغییر دادم و بهپرداخت هم ست میشه.الان تو درگاه بانک ملت وصل میشم به سایت بانک ملت و واریز هم میکنم.موقع برگشت نزدیک به 4 دقیقه سایت لود میشه و تراکنش ناموفق میشه.تماس گرفتم از بهپرداخت گفتن مشکل از طرف سرور هست.بنظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟

- - - Updated - - -

در آخر هم ارور زیر نشان داده میشه بعد از برگشت از سمت بانک.
504 Gateway Time-out

nginx/1.3.7

با سلام و احترام

دلایل زیادی دارد جناب !

بررسی کنید فایل های درگاه مشکلی نداشته باشند خصوصا فایل back

در کل باید بررسی شود

موفق باشید

exchange
September 6th, 2017, 18:49
هیچ موردی نداره کدها چون تا چند روز قبل مشکلی نبود.مهندس بعد اد کردن آی پی اینطوری شده.

echargeu
September 6th, 2017, 19:35
callbackurl رو بررسی کنید. البته اگه به صفحه موردنظر برمیگرده ممکنه از تنظیمات امنیتی هاست هم باشه.

exchange
September 6th, 2017, 21:05
یک سوال. در اتصال به درگاه پاسارگاد من مبلغ رو به این شکل ارسال میکنم.
$amount = (int)$payment->amount; // مبلغ فاكتور
اما ارور میده تو سایت که مبلغ کمتر از 1000 ریال صحیح نیست. هر کاری انجام میدم همین ارور رو میده غیر از اینکه عدد 10000 مثلا بزنیم.میشه راهنماییم کنین؟

echargeu
September 6th, 2017, 21:41
یک سوال. در اتصال به درگاه پاسارگاد من مبلغ رو به این شکل ارسال میکنم.
$amount = (int)$payment->amount; // مبلغ فاكتور
اما ارور میده تو سایت که مبلغ کمتر از 1000 ریال صحیح نیست. هر کاری انجام میدم همین ارور رو میده غیر از اینکه عدد 10000 مثلا بزنیم.میشه راهنماییم کنین؟

خوب یعنی مبلغ رو نباید کمتر از 100 تومان بفرستید. اگه مبلغ ورودی رو در فرم به تومان وارد میکنید، متغیرش رو در هنگام ارسال به درگاه ضربدر 10 کنین.

exchange
September 7th, 2017, 11:14
برای استفاده از درگاه تنظیمات سرور رو میشه بگین؟ مشکل از سرور هست که در برگشت از بانک و بعد از خرید موفق نزدیک 4 دقیقه باید منتظر بمونم و در نتیجه تراکنش به علت تایم بالا ناموفق میشه.

- - - Updated - - -

آدرس برگشت هم به کل زیر است.

$redirectAddress = "http://".$_SERVER['HTTP_HOST'].APP_PATH."banks/mellat/callback";

1wp.ir
October 15th, 2017, 18:34
دقیقا همین مشکل الان برای من پیش اومده. فکر کنم بر خلاف چیزی که دوستان گفتند مشکل باید از خود سرور بانک ملت باشه یا شاید از پورت هایی که بهش وصل میشیم ... چون اصلا به درگاه وصل نمیشه که برگشتی وجود داشته باشه

blueserver
October 15th, 2017, 18:50
دقیقا همین مشکل الان برای من پیش اومده. فکر کنم بر خلاف چیزی که دوستان گفتند مشکل باید از خود سرور بانک ملت باشه یا شاید از پورت هایی که بهش وصل میشیم ... چون اصلا به درگاه وصل نمیشه که برگشتی وجود داشته باشه

سلام بر شما
مشکل الان و امروز عمومی است و اونطور که گفتن با سرورهای خارجی مشکل دارن.

1wp.ir
October 16th, 2017, 04:22
هیچ راه حلی نداره؟ تکلیف این تراکنش های ناموفق چی میشه؟ آیا برای بقیه بانک ها و درگاه ها هم وضعیت همین هست؟

BazPardakht.Com
October 16th, 2017, 13:49
متاسفانه دیروز غیر از بانک ملت اکثر درگاه ها با مشکل روبه رو بودن که کاملا ماجرا مشخص بود چه اتفاقی افتاده که الان تماس گرفتم با کارشناسشون مشخص شد که حلمه گسترده ای روی درگاه ها بود که ایران اکسس شده بودن

1wp.ir
October 17th, 2017, 00:16
اینجوری و به همین راحتی هم فکر نکنم باشه... یعنی درگاه های بانکی که حتما شاید بالای میلیاردها تومن تراکنش در روز داشته باشن برای حدود چندین ساعت از دسترس خارج بشن و نه در صفحه اصلی شون هیچ خبری هم درج نشه

slefx.ob
October 17th, 2017, 01:15
با سلام

مشکل سراسری بوده و امروز حل شده بود.