PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتفاق عجیب برای لپ تاپم-راهنمایی کنید

mehrdad-arch
September 4th, 2017, 08:48
سلام دوستان خسته نباشید
حدود 2ماه پیش شب لپ تاپ رو خاموش کردم و فردای همون شب لپ تاپ روشن کردم که دیدم صفحه رنگی و شطرنجی شده و این قضیه ادامه داشت تا همین دیروز که بردمش پیش خدمات کامپیوتری و خودم روشنش کردم و در کمال ناباوری دیدم صفحه هیچ گونه مشکلی نداره ولی خدمات کامپیوتری تست گرفت گفت کارت گرافیک دوم رو تشخیص نمیده حالا سوالام اینه که چطور خودبه خود روی گرافیک انبرد سوییچ شده؟؟؟ و ایا این مشکل نرم افزاریه؟؟

vahab00
September 4th, 2017, 09:53
درود
در صورتی که کارت گرافیک اول به صورت کامل از کار بیوفته بعد از خاموش روشن کردن ، سیستم کارت دوم رو فعال میکنه و کارت اول رو اصلا میزنه وجود خارجی نداره

BAMPA
September 4th, 2017, 10:41
سلام دوستان خسته نباشید
حدود 2ماه پیش شب لپ تاپ رو خاموش کردم و فردای همون شب لپ تاپ روشن کردم که دیدم صفحه رنگی و شطرنجی شده و این قضیه ادامه داشت تا همین دیروز که بردمش پیش خدمات کامپیوتری و خودم روشنش کردم و در کمال ناباوری دیدم صفحه هیچ گونه مشکلی نداره ولی خدمات کامپیوتری تست گرفت گفت کارت گرافیک دوم رو تشخیص نمیده حالا سوالام اینه که چطور خودبه خود روی گرافیک انبرد سوییچ شده؟؟؟ و ایا این مشکل نرم افزاریه؟؟

کارت گرافیک اولتون مشکل سخت افزاری پیدا کرده اگر تایم داره بفرستید گارانتی ...
برای بنده هم دقیقا 1 هفته بعد از خرید لپتاپ یه همچین مشکلی پیش اومد یه gt940mx روی لپتاپ بود که به ملکوت اعلا پیوست ...

mehrdad-arch
September 4th, 2017, 11:56
دوستان ویندوز رو عوض کردم هر دو گرافیک رو شناسایی کرد و ذریاوراشون هم نصب کردم مشکل حل شد.

BAMPA
September 4th, 2017, 12:16
دوستان ویندوز رو عوض کردم هر دو گرافیک رو شناسایی کرد و ذریاوراشون هم نصب کردم مشکل حل شد.

تشکر بابت اطلاع رسانی و درسته فراموش کردم بنده بگم، ممکنه ویندوز گرافیک رو نشناخته باشه ...

amin karimi
September 4th, 2017, 13:16
با سلام خدمت شما اگر در صفحه مانیتور تغییر نگ مثال ابی شدن رو مشاهده کردین و نور صفحه قط و صل شد بنظرم ایراد از فلت مانیتور هستش

نه سوییچ شدن کارت گرافیک اونم اوتماتیک البته شاید با ریست کردن سوییچ شده این دوتا احمال وجود داره