PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از شرکت ScaleWay

Cr0w
September 3rd, 2017, 20:36
سلام نظرتون راجب این شرکت چیه ؟
scaleway.com

راه های پرداختش میگن باید با کردیت کارد های فیزیکی ویزا و مستر انجام بشه و کارت باید ضمیمه بشه روی اکانت جهت تایید هویت .
البته برخی هم با cc مجازی پرداخت میکنن ولی مشکلاتی دارند و ...
در مجموع میخوام بدونم چطور میتونم از این شرکت خرید کنم
من نهایت خریدم 10 $ هست تنها به جهت تست و اگر بخوام کارت فیزیکی تهیه کنم اصلا نمیصرفه حتی فیزیکیشم قیمتش واقعا با وجود کارمزد های زیاد فضایی و اصلا به صرفه نیست . مناسب تجارت های بزرگ و متوسط هست البته که ما تجارت هم قرار نیست بکنیم فقط چند پروژه هست میخوام یک سری تحقیقات بکنم و این دیتاسنتر رو با توجه به نیاز هام تست کنم .

لطفا راهکار پیشنهاد بدید ، اینجا افر از سرور های CO-LO شده قرار ندید .

از ovh و... هم سرور یا پنل تایید شده نمیخوام . :-p

ممنون

m2n
September 4th, 2017, 01:22
اگر می خواید حتما از همین شبکه (online.net) باشه مشهد هاست ازش سرور مجازی میده ولی اگر قصدتون خرید باشه برای 10 دلار ارزش نداره اکانت ایجاد کنید.:53:

Cr0w
September 4th, 2017, 17:22
والا اینطور که مشخصه هیچ راه کاری واسه این مورد نیست درسته ؟
راستش واقعا سخته فعالیت تو وب فارسی از طرفی هم نمیدونم تا کی قراره ادامه داشته باشه .
چه استارت آپ هایی که وابسته به این مسائل هستند و نابود میشن .

m2n
September 4th, 2017, 20:20
والا اینطور که مشخصه هیچ راه کاری واسه این مورد نیست درسته ؟
راستش واقعا سخته فعالیت تو وب فارسی از طرفی هم نمیدونم تا کی قراره ادامه داشته باشه .
چه استارت آپ هایی که وابسته به این مسائل هستند و نابود میشن .

چاره چیه همه جا تو تحریم هستیم کم که نمیشن هیچ زیاد هم میشن من خود پرداخت داشتم برای هاست فهمیدن ایرانی هستم نه هاست دادن نه پول 8-|

Cr0w
September 6th, 2017, 22:32
به روز آورید از دوستان اگر کسی نظری داره شرکت کنه .