PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاثیر دو دامنه در رنک سایت

baxgame
September 3rd, 2017, 12:14
سلام و درود

یک سوال داشتم و یک درخواست
من سایتی دارم با دامنه دات آی آر
اگه الان بخوام روی همین سایت دامنه دات کام هم نصب کنم که همزمان هر دو دامنه رو تشخیص بده آیا توی سیو سایت تاثیر منفی داره ؟ یعنی تو رنک دامنه آی آرم مشکل میخوره ؟
بعد اینکه این دامنه دات کام چی اون رنک جدای خودش رو از 0 شروع میکنه گرفتن ؟

چنانچه این کار باعث افت رتبه سیو نمیشه میخواستم ببینم کسی اگر بخواد سایت رو دقیقا روی یک دامنه دیگه چه در هاست دیگه چه همون هاست بیاره بالا چقدر هزینه داره و چقدر زمان میبره ؟

سایتم اینه : www.mt4free.ir

با تشکر

shishak_mang
September 3rd, 2017, 15:57
اگر دامنه را با استفاده از کد 301 ریدایرکت کنید آسیبی به سئو شما نمیرسه. به هیچ عنوان دامنه جدید را پارک نکنید.
اگر دامنه .com را پارک کنید یا مثلا محتوای هر دو تارنما یکسان باشند می تونه به سایت .ir شما آسیب برسونه.

بله رتبه دامنه جدید از کمترین حالت درنظر گرفته میشه توسط گوگل مگر اینکه دامنه .ir را بر روی دامنه جدید ریدایرکت 301 کنید.

اگر از دایرکت ادمین استفاده می کنید این توضیحات راجع به ریدایرکت میتونه براتون مفید باشه :
http://webvaster.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=12

baxgame
September 3rd, 2017, 17:18
من دامنه جدید رو ثبت کردم با عنوان Alias مجدد پارکش کردم ولی دایرکت میشه روی دامنه آی آر در صورتی که توی آموزشها دیدم اگر به عنوان Pointer
پارک بشه این اتفاق میافته
از هاست دایرکت ادمین استفاده میکنم
واقعا گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید هرچی سرچ میکنم راه حلی پیدا نکردم

morgoet
September 3rd, 2017, 23:49
من دامنه جدید رو ثبت کردم با عنوان Alias مجدد پارکش کردم ولی دایرکت میشه روی دامنه آی آر در صورتی که توی آموزشها دیدم اگر به عنوان Pointer
پارک بشه این اتفاق میافته
از هاست دایرکت ادمین استفاده میکنم
واقعا گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید هرچی سرچ میکنم راه حلی پیدا نکردم

سلام خدمت شما
در صورتی که دامنه جدید با موفقیت به دامنه قدیمی ریدایرکت شود مشکلی وجود ندارد و جای نگرانی نیست.
اما اگر سایت شما هم با دامنه .ir و هم با دامنه .com در دسترس باشد هم به عنوان duplicate content یا محتوای تکراری برای شما اثر منفی دارد و هم تعداد بازدید و... پخش می شود و از این سو نیز اثر منفی خواهد داشت.

shishak_mang
September 4th, 2017, 11:51
در قسمت Domain Pointers اگر تیک گزینه Create as an Alias را بزنید دامنه پارک میشه روی هاست شما. مشکل شما این هستش که با اینکه تیک رو میزنید باز هم دامنه ریدایرکت میشه؟

چون سوال اولتون مربوط به بحث سئو بود باید تذکر بدم که پارک کردن دامنه وقتی که محتوا دامنه پارک شده مشابه سایت اصلی باشه به هیچ عنوان توصیه نمیشه.یکی از دلایلش هم همونطور که morgoet عزیز گفتن بحث محتوای کپی شده هستش که این میتونه آسیب زیادی به دامنه اصلی شما وارد کنه.