PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایرور دیتابیس و درخواست حل ان

avalmizbancom
September 1st, 2017, 22:01
سلام دوستان مشکل این چیه
www.avalmizban.com
ودیتابیس حذف شده و بکاپ سایتمو اپلود کردم مال whmcs اما کد گذازری شده فایل کانفینگ نمیشه دیتابیس و رمز شو قرار داد باید چیکارکنم کسی هست بیاد تلگرام دسترسی بدم درست کنه

- - - Updated - - -

کسی که بلد می باشد مشکل را رفع کند با تلگرام بنده در تماس باشد
@dear_al

cheapmizban
September 1st, 2017, 22:25
سلام دوستان مشکل این چیه
www.avalmizban.com (http://www.avalmizban.com)
ودیتابیس حذف شده و بکاپ سایتمو اپلود کردم مال whmcs اما کد گذازری شده فایل کانفینگ نمیشه دیتابیس و رمز شو قرار داد باید چیکارکنم کسی هست بیاد تلگرام دسترسی بدم درست کنه

- - - Updated - - -

کسی که بلد می باشد مشکل را رفع کند با تلگرام بنده در تماس باشد
@dear_al
شما باید فایل بکاپت رو داخل فولدر کلاینت اکسترکت میکردی ، اما در روت سایت اکسترکت کردید.

avalmizbancom
September 1st, 2017, 22:47
در کلاینت هم اسکترکت کردم اما همون ایرور میده چون یک بار دیتابیس رو حذف کردم از اول ساختم الان میخوام دیتابیس رو که ساختم وارد کنم از اول باید چیکارکنم

- - - Updated - - -

چطوری میشه دوباره از اول دیتابیس رو وارد کرد؟

لطفا در تلگرام پیام بدید دسترسی بدم انجام بدید
@dear_al

- - - Updated - - -

چطوری میشه دوباره از اول دیتابیس رو وارد کرد؟ لطفا در تلگرام پیام بدید دسترسی بدم انجام بدید @dear_al

- - - Updated - - -

خواهشمندم یکی کمک کند

- - - Updated - - -

نبود کسی کمک کند دیتابیس یک بار یکی حذف کرد از سایتم ولی من دوباره ساختم و الان وقتی سایتمو بالا میارم بالا نمیاد ایرور میده
www.avalmizban.com
چطوری میشه دیتابیسی که ساختم رو وصل کنم چون فایل ها کد گذاری شدند

بگید لطفا اذیت نکنید مرام دارید کمک کنید ببینم چقدر مرام توی وجودتونه

avalmizbancom
September 1st, 2017, 23:55
نبود کسی کمک کند دیتابیس یک بار یکی حذف کرد از سایتم ولی من دوباره ساختم و الان وقتی سایتمو بالا میارم بالا نمیاد ایرور میده
www.avalmizban.com
چطوری میشه دیتابیسی که ساختم رو وصل کنم چون فایل ها کد گذاری شدند

بگید لطفا اذیت نکنید مرام دارید کمک کنید ببینم چقدر مرام توی وجودتونه

Reza G
September 2nd, 2017, 10:51
اگر بکاپ گرفتید که شما الان دیتابیس رو به صورت sql دارید.

وارد phpMyAdmin بشید و دیتابیس جدید رو انتخاب و نهایتاً فایل sql را از منوی بالا import کنید.