PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم درمورد paypal

mersad-mr
September 1st, 2017, 17:28
سلام دوستان خسته نباشید
ممنون میشم به این ۲ سوال اساتید محترم اگر می تونن پاسخ بدن....

۱- چطور میشه فهمید اکانت پی پال یک شخص وری فای هست یا نه !؟

۲- یک نفر قرار هست پولی توی پی پال به من انتقال بده ، بهتر هست براش فاکتور بزنم یا به صورت فامیلی یا گود سرویس بهم بده ؟ کدوم بهتر هست ؟ و چطور میشه کاری کرد که انتقال داد یه روز نیاد پولشو پس بکشه !؟؟؟

mersad-mr
September 1st, 2017, 21:01
راهنمایی کنید لطفا

sadecohost
September 1st, 2017, 21:27
سلام

1- تا جایی که بنده اطلاع دارم, راههایی که بوده حذف شده, تنها راهش انتقال وجه کوچیکی به حساب شخص مورد نظره, اگر بصورت آنی واریز شد, وریفای هستند. اگر Unclaimed بود, وریفای نیستند.

2- F&F خوبه چون فی نمیخوره. پولشم نمیتونه پس بگیره چون Buyer protection نداره. اگر پروتکشن میخواد, یا pay for goods & services کنه یا شما اینوویس بزنید یا ریکوئست پیمنت کنید

موفق باشید

Mehrvarzan
September 2nd, 2017, 09:25
سلام دوستان خسته نباشید
ممنون میشم به این ۲ سوال اساتید محترم اگر می تونن پاسخ بدن....

۱- چطور میشه فهمید اکانت پی پال یک شخص وری فای هست یا نه !؟

۲- یک نفر قرار هست پولی توی پی پال به من انتقال بده ، بهتر هست براش فاکتور بزنم یا به صورت فامیلی یا گود سرویس بهم بده ؟ کدوم بهتر هست ؟ و چطور میشه کاری کرد که انتقال داد یه روز نیاد پولشو پس بکشه !؟؟؟

سلام
در مورد گزینه اولت همینطور که دوستمون گفت دیگه نمیشه فهمید وریفای هست یا نه مگه اینکه پولی بفرسته و پندینگ کنه. البته در صورتی که براتون بفرسته و بشینه که هیچ مشکلی نیست ولی اگه پندینگ شد شما میتونید حساب رو چک کنید و میبینید که وریفای هست یا نه. من از حسابی که وریفای نبوده هم پول گرفتم و پندیگ شده ولی بعد از مدتی نشست مشکلی نداشت.

گزینه دوم هم که توضیح کاملی داده..