PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم سرور مجازی از هتزنر

qurmiz
September 1st, 2017, 17:28
سلام خدمت دوستان
چگونه از دیتاسنتر هتزنر آلمان خرید سرور مجازی انجام دهم؟ با هویت ایرانی ثبت نام کردم؛ ولی وارد اکانت نمیشه خطای عدم تایید میده؛ لطفا راهنمایی کنید؛ ممنون

mizban97
September 1st, 2017, 17:34
سلام خدمت دوستان
چگونه از دیتاسنتر هتزنر آلمان خرید سرور مجازی انجام دهم؟ با هویت ایرانی ثبت نام کردم؛ ولی وارد اکانت نمیشه خطای عدم تایید میده؛ لطفا راهنمایی کنید؛ ممنون

با سلام
در صورت تمایل تو بخش درخواست ها تاپیک بزنید.
همکاران معتبر خدمتتون آفر سرور مجازی هتزنر میدن.

qurmiz
September 1st, 2017, 17:37
با سلام
در صورت تمایل تو بخش درخواست ها تاپیک بزنید.
همکاران معتبر خدمتتون آفر سرور مجازی هتزنر میدن.ممنون از شما؛ شخصا میخوام در هتزنر اکانت داشته باشم و خرید انجام بدم

fireserver
September 2nd, 2017, 00:24
سلام خدمت دوستان

با سلام و عرض احترام

جهت ثبت نام با مشخصات ایرانی باید شناسنامه و کارت ملی خود را در مراجع رسمی تایید و ترجمه کنید و ارسال کنید به این دیتاسنتر

ولی خرید با مشخصات ایرانی و تبعات بعدی آن به ضرر شما تمام خواهد شد.

vpgroup
September 2nd, 2017, 00:36
سلام خدمت دوستان

با سلام و احترام

بله همین طور که همکار عزیز فرمودند شما باید مدارک هویتی خودتون رو به انگلیسی ترجمه و کپی برابر اصل کنید ( یک سری مراحل در دادگاه )

ولی پیشنهاد میشود حتما با اکانت وریفای شده با مشخصات واقعی از خارج اقدام به ثبت اکانت نمائید تا مشکل های بعدی در آینده پیش نیاید

در بخش درخواست ها میتونید درخواست مدارک معتبر بدید تا دوستان ارائه کنند

موفق باشید

qurmiz
September 2nd, 2017, 01:19
با سلام و احترام

بله همین طور که همکار عزیز فرمودند شما باید مدارک هویتی خودتون رو به انگلیسی ترجمه و کپی برابر اصل کنید ( یک سری مراحل در دادگاه )

ولی پیشنهاد میشود حتما با اکانت وریفای شده با مشخصات واقعی از خارج اقدام به ثبت اکانت نمائید تا مشکل های بعدی در آینده پیش نیاید

در بخش درخواست ها میتونید درخواست مدارک معتبر بدید تا دوستان ارائه کنند

موفق باشیدممنون از شما

bakuryu
September 2nd, 2017, 10:27
با هویت ایرانی اصلا خرید نکنید قربان

اگر در خارج از ایران فامیل و یا دوستی دارید میتونید با هویت ایشون ثبت نام کنید ، پیشنهاد میکنم از هویت جعلی هم استفاده نکنید .

دوستان زیادی هستند که هویت واقعی دارند ، میتونید با دوستان در تماس باشید ، در صورت تمایل بنده نیز در خدمتتون هستم

qurmiz
September 3rd, 2017, 02:20
با هویت ایرانی اصلا خرید نکنید قربان

اگر در خارج از ایران فامیل و یا دوستی دارید میتونید با هویت ایشون ثبت نام کنید ، پیشنهاد میکنم از هویت جعلی هم استفاده نکنید .

دوستان زیادی هستند که هویت واقعی دارند ، میتونید با دوستان در تماس باشید ، در صورت تمایل بنده نیز در خدمتتون هستمسلام متاسفانه دسترسی به مدارک واقعی خارجی ندارم

bakuryu
September 3rd, 2017, 20:17
پس پیشنهاد میکنم حتما از اشخاص و سرویس دهنده هایی که با مدرک اصلی ثبت نام کردند کمک بگیرید

در واقع با واسطه انجام بدید ، که خیالتون از سرور و پشتیبانی راحت باشه و مشکلی پیش نیاد ، که این کار هم خیلی راحت قابل انجام هست

besthosti.com
September 3rd, 2017, 21:50
سلام خدمت دوستان
اگه شما امروز و یا دیروز خرید رو انجام دادید تا دوشنبه صبر کنید ممکن هست که تایید رو روز های کاری فقط انجام بدن.
موفق باشید

ali1357
September 3rd, 2017, 23:16
من از جوابای همکاران عزیز کاملا متعجب شدم
بنده شخصا با هویت ایرانی و با پاسپورت برادرم به صورت مستقیم از هتزنر خرید سرور انجام دادم هیچ گونه مشکلی هم پیش نیومد
بعد از اینکه هویتم تایید کردن سرور هم بهم دادن بعد بهشون ایمیل زدم که برای پرداخت چون هویتم ایرانی هست پی پال ایراد میگیره لذا خودشون بهم پیشنهاد دادن مشخصاتت تو پنل ما بزن یک کشور دیگه.

bakuryu
September 3rd, 2017, 23:26
من از جوابای همکاران عزیز کاملا متعجب شدم
بنده شخصا با هویت ایرانی و با پاسپورت برادرم به صورت مستقیم از هتزنر خرید سرور انجام دادم هیچ گونه مشکلی هم پیش نیومد
بعد از اینکه هویتم تایید کردن سرور هم بهم دادن بعد بهشون ایمیل زدم که برای پرداخت چون هویتم ایرانی هست پی پال ایراد میگیره لذا خودشون بهم پیشنهاد دادن مشخصاتت تو پنل ما بزن یک کشور دیگه.

گفته های دوستان بر اساس تجربه بوده ، بارها مشکلاتی از این قبیل پیش آمده ، متاسفانه ایران هر موقع یک سری مشکلات براشون پیش میآید ، یک مثال همین پنل ریسلو که تا سالها مشکلی نداشت ولی اخیرا با ایران دچار مشکل شد .

بهمین منظور اصلا توصیه نمیشه سرور که خیلی هم مهم هست اینگونه خریداری شود

ali1357
September 3rd, 2017, 23:31
گفته های دوستان بر اساس تجربه بوده ، بارها مشکلاتی از این قبیل پیش آمده ، متاسفانه ایران هر موقع یک سری مشکلات براشون پیش میآید ، یک مثال همین پنل ریسلو که تا سالها مشکلی نداشت ولی اخیرا با ایران دچار مشکل شد .

بهمین منظور اصلا توصیه نمیشه سرور که خیلی هم مهم هست اینگونه خریداری شود
یعنی شما می فرمایید منی که سرور گرفتم 6 ماه هم یک جا هزینه رو دادم ممکنه برام مشکل پیش بیاد؟

bakuryu
September 3rd, 2017, 23:33
یعنی شما می فرمایید منی که سرور گرفتم 6 ماه هم یک جا هزینه رو دادم ممکنه برام مشکل پیش بیاد؟

بنده عرض میکنم که هیچ دلیلی بر اینکه مشکلی وجود نیآد ، نیست

qurmiz
September 4th, 2017, 01:24
خطایی که هنگام ورود به پنل میده اسکرین گرفتم پیوست کردم؛ تقریبا ۲ روزه ثبت نام کردم اینطوریهhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170903/86bdce087de04bae09c9d877dbd3a7d0.jpg

kiavaco
September 4th, 2017, 01:30
خطایی که هنگام ورود به پنل میده اسکرین گرفتم پیوست کردم؛ تقریبا ۲ روزه ثبت نام کردم اینطوریهhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170903/86bdce087de04bae09c9d877dbd3a7d0.jpg

این بخش مربوط به کنسوله هست و در روز کاری برسی و تایید میشه

پنل برای سرور مجازی و سرور ها robot هست

کنسوله نیز فقط برای منیج سرور و هاست و دامنه هست

اگر سفارش سرور دادید از این بخش تایید نمیشه بزرگوار

qurmiz
September 4th, 2017, 01:34
این بخش مربوط به کنسوله هست و در روز کاری برسی و تایید میشه

پنل برای سرور مجازی و سرور ها robot هست

کنسوله نیز فقط برای منیج سرور و هاست و دامنه هست

اگر سفارش سرور دادید از این بخش تایید نمیشه بزرگوارفعلا فقط ثبت نام کردم هنوز داخل پنل نشدم که سروری سفارش بدم یا مدرکی ارسال کنم؛ وقتی داخل سایت هتزنر میخوای سفارش بدی مثلا سرور مجازی؛ این صفحه رو میاره بعدش صفحه لاگین رو میاره و همچنین ثبت نام؛ چون قبلا ثبت نام نداشتم ثبت کردم ولی متاسفانه دو‌ روزه موقع لاگین اون خطایی که اسکرین گرفتم رو میده

kiavaco
September 4th, 2017, 02:01
فعلا فقط ثبت نام کردم هنوز داخل پنل نشدم که سروری سفارش بدم یا مدرکی ارسال کنم؛ وقتی داخل سایت هتزنر میخوای سفارش بدی مثلا سرور مجازی؛ این صفحه رو میاره بعدش صفحه لاگین رو میاره و همچنین ثبت نام؛ چون قبلا ثبت نام نداشتم ثبت کردم ولی متاسفانه دو‌ روزه موقع لاگین اون خطایی که اسکرین گرفتم رو میده

عرض کردم این پنل فقط برای هاست و دامین و مدیریت سرور هست

برای سفارش سرور نیست و شما وقتی ثبت نام فرمایید روز دوشنبه تا جمعه ازتون مدارک میخواند و وریفای میکنند اگر تایید بشه
بنابراین اگر هم وریفای بکنند از این پنل نمیتونید سرور سفارش دهید

- - - Updated - - -

این لینک برای خرید سرور مجازی هست

https://www.hetzner.com/virtual-server
روی order سفارش بزنید متوجه میشید وارد پنل robot میشه

qurmiz
September 4th, 2017, 15:29
عرض کردم این پنل فقط برای هاست و دامین و مدیریت سرور هست

برای سفارش سرور نیست و شما وقتی ثبت نام فرمایید روز دوشنبه تا جمعه ازتون مدارک میخواند و وریفای میکنند اگر تایید بشه
بنابراین اگر هم وریفای بکنند از این پنل نمیتونید سرور سفارش دهید

- - - Updated - - -

این لینک برای خرید سرور مجازی هست

https://www.hetzner.com/virtual-server
روی order سفارش بزنید متوجه میشید وارد پنل robot میشهخیلی ممنون؛ بله این درسته؛ الان اینجا با هویت ایرانی ثبت نام کنم چه مدت طول میکشه تا تایید بشه؟

kiavaco
September 4th, 2017, 21:48
خیلی ممنون؛ بله این درسته؛ الان اینجا با هویت ایرانی ثبت نام کنم چه مدت طول میکشه تا تایید بشه؟

بستگی داره باید پاسپورتتون مورد تایید خود دیتاسنتر باشه با برسی های که کردیم و مشکلات اخیری که بعضی افراد ایرانی برای دیتاسنتر هتزنر پیش اوردن و طی صحبتی که به صورت انلاین با اقای arno بخش فروش خدمات داشتیم
گفتن کمی سخت گیری هستش ولی ارائه میدن به ایرانیا بنابراین اگر مدارکتون رو تایید بکنند مثل پاپسورت و یا کارت ملی ترجمه شده و مواردی از این قبلی بعد 1 روز و یا در روز کاری تایید میکنند .

ولی پیشنهاد میکنم از مدارک ایرانی استفاده نکنید یه وقت مشکله دیگه یهو ممکنه پیش بیاد و تحریم و مواردی از این قبیل بشه :x

qurmiz
September 5th, 2017, 01:19
بستگی داره باید پاسپورتتون مورد تایید خود دیتاسنتر باشه با برسی های که کردیم و مشکلات اخیری که بعضی افراد ایرانی برای دیتاسنتر هتزنر پیش اوردن و طی صحبتی که به صورت انلاین با اقای arno بخش فروش خدمات داشتیم
گفتن کمی سخت گیری هستش ولی ارائه میدن به ایرانیا بنابراین اگر مدارکتون رو تایید بکنند مثل پاپسورت و یا کارت ملی ترجمه شده و مواردی از این قبلی بعد 1 روز و یا در روز کاری تایید میکنند .

ولی پیشنهاد میکنم از مدارک ایرانی استفاده نکنید یه وقت مشکله دیگه یهو ممکنه پیش بیاد و تحریم و مواردی از این قبیل بشه :xراهنمایی هاتون ارزشمند و عالی بودن خیلی ممنونم