PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استعلام کد ملی [ نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت ]

T.Toosi
August 31st, 2017, 13:15
https://www.faranevis.com/img/post/cmeli.png

همانطور که می دانید کد ملی بعنوان یک شناسه ی منحصر به به همه ایرانیان بالای ۱۵ سال داده می شود و برای استعلام الکترونیکی هویت، نیازمند نامه از بالاترین مقام دستگاهها به رئیس سازمان ثبت احوال و .. می باشد، فرانویس سرویسی برای شما آماده کرده است که قادر خواهید بود کمتر از چند ثانیه کد ملی مورد نظر خود را استعلام کنید که شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و جنسیت می باشد، همچنین مدیران وب سایت هایی که نیاز به استعلام کد ملی کاربر های خود دارند می توانند با بخش پشتیبانی فرانویس جهت استفاده از وب سرویس، تماس حاصل کنند.

https://www.faranevis.com/cmeli

سیدرضا بازیار
August 31st, 2017, 13:22
چطور ممکنه که بشه این اطلاعات رو به دست آورد؟
خلاف قوانین باید باشه

aminh03
August 31st, 2017, 13:28

همانطور که می دانید کد ملی بعنوان یک شناسه ی منحصر به به همه ایرانیان بالای ۱۵ سال داده می شود و برای استعلام الکترونیکی هویت، نیازمند نامه از بالاترین مقام دستگاهها به رئیس سازمان ثبت احوال و .. می باشد، فرانویس سرویسی برای شما آماده کرده است که قادر خواهید بود کمتر از چند ثانیه کد ملی مورد نظر خود را استعلام کنید که شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و جنسیت می باشد، همچنین مدیران وب سایت هایی که نیاز به استعلام کد ملی کاربر های خود دارند می توانند با بخش پشتیبانی فرانویس جهت استفاده از وب سرویس، تماس حاصل کنند.

شما این دیتابیس رو از کجا آورده اید ؟
مجوز دارید برای راه اندازی چنین سرویسی ؟
میدونید این کار شما برابر وارد شدن به حریم شخصی دیگران می باشد.

T.Toosi
August 31st, 2017, 13:53
باسلام، تمامی افراد می توانند از ثبت احوال اقدام به دریافت وب سرویس بکنند و خیلی سایت ها هستند در زمان خرید یا عضویت که از کاربران خود کد ملی دریافت و استعلام می کنند، اما همانطور که در پست اول اشاره کردم دریافت آن مراحل سختی دارد و هدف ما ارایه یک وب سرویس غیر رسمی و راحت برای وب مستر هایی هست که نیاز دارند از هویت کاربران خود مطمئن شوند، اما بازم بنده تحقیق میکنم اگر عمل غیرقانونی ای انجام شده بود، حذف خواهم کرد.

BAMPA
August 31st, 2017, 13:58
جناب احتمالا از این سرویس استفاده نکردید؟
http://iran.gov.ir/gsb

- - - Updated - - -

چگونه میشه این وبسرویس رو دریافت کرد؟

rahpoo
August 31st, 2017, 14:01
خیلی جالبه که اینکار با کد ملی مقدوره...
اطلاعات رو از دیتابیس ثبت احوال میگیره دیگه؟

cheapmizban
August 31st, 2017, 14:10
باسلام، تمامی افراد می توانند از ثبت احوال اقدام به دریافت وب سرویس بکنند و خیلی سایت ها هستند در زمان خرید یا عضویت که از کاربران خود کد ملی دریافت و استعلام می کنند، اما همانطور که در پست اول اشاره کردم دریافت آن مراحل سختی دارد و هدف ما ارایه یک وب سرویس غیر رسمی و راحت برای وب مستر هایی هست که نیاز دارند از هویت کاربران خود مطمئن شوند، اما بازم بنده تحقیق میکنم اگر عمل غیرقانونی ای انجام شده بود، حذف خواهم کرد.
سلام
پس از بررسی قانونی بودن ؛لطفا در همین تاپیک اطلاع دهید ، اگر عمل انجام شده قانونی بود ، امکان نوشتن ماژول برای سیستم Whmcs وجود داره ؟

hoka
August 31st, 2017, 14:13
اگر کارتون قانونی هست خیلی عالی میشه api بدید . که هرکسی به تعداد مورد نیاز بخره مثلا 1000 درخواست و بتونه درخواست هاش رو بزنه

در صورت نیاز براتون انجام میدم

lnspiron
August 31st, 2017, 14:26
ممنون میشم ایدی تلگرامتون رو برام پ.خ کنید.

iraniam2000
August 31st, 2017, 15:24
سلام
جالبه
البته نرم افزار صدور بیمه (نرم افزار طراحی شده تونسط شرکت فن آوران) هم همین امکان را داره و با دادن کد ملی از ثبت احوال تمام اطلاعات فرد را میگیره
فکر نکنم منع قانونی برای این مورد وجود داشته باشه چون اطلاعات توسط ثبت احوال در اختیار شرکت ها قرار میگیره

T.Toosi
August 31st, 2017, 16:00
چگونه میشه این وبسرویس رو دریافت کرد؟

باسلام، اگر وب سرویس رسمی که شامل متد های بیشتری است را می خواهید باید از سازمان ثبت احوال اقدام کنید، برای وب سرویس غیر رسمی فرانویس هم در حال تحقیق هستم اگر مشکل قانونی وجود نداشت در تاپیک اطلاع خواهم داد.

سلام
پس از بررسی قانونی بودن ؛لطفا در همین تاپیک اطلاع دهید ، اگر عمل انجام شده قانونی بود ، امکان نوشتن ماژول برای سیستم Whmcs وجود داره ؟

اگر کارتون قانونی هست خیلی عالی میشه api بدید . که هرکسی به تعداد مورد نیاز بخره مثلا 1000 درخواست و بتونه درخواست هاش رو بزنه

در صورت نیاز براتون انجام میدم

باسلام، هدف همین است، در صورتی که مشکل قانونی نداشته باشد api یا ماژول whmcs هم نوشته خواهد شد.

BAMPA
August 31st, 2017, 16:34
باسلام، اگر وب سرویس رسمی که شامل متد های بیشتری است را می خواهید باید از سازمان ثبت احوال اقدام کنید، برای وب سرویس غیر رسمی فرانویس هم در حال تحقیق هستم اگر مشکل قانونی وجود نداشت در تاپیک اطلاع خواهم داد.

باسلام، هدف همین است، در صورتی که مشکل قانونی نداشته باشد api یا ماژول whmcs هم نوشته خواهد شد.

تا جایی که بنده در جریانم شرکت های بیمه و بنگاه های معاملاتی املاک هم همچین وب سرویسی رو دارند و فکر نکنم منع خاصی داشته باشه

T.Toosi
August 31st, 2017, 16:47
تا جایی که بنده در جریانم شرکت های بیمه و بنگاه های معاملاتی املاک هم همچین وب سرویسی رو دارند و فکر نکنم منع خاصی داشته باشه

باسلام، در آدرسی که در پست قبل خودتان اشاره کردید راهنمای دریافت را توضیح داده است، تمامی نرم افزار یا سایت های بیمه، وب سایت های خرید بلیط هواپیما و قطار، بانک ها، سایت های خرید فروش سهام، سایت های دانشگاهی و .. از این امکان استفاده میکنند، اما دریافت آن به این سادگی نیست به دلیل آنکه در حال حاظر این سرویس فقط به دستگاهها، وزارتخانه ها، بانکها و بنگاههای اقتصادی تعلق می گیرد.

RealHAM
August 31st, 2017, 17:25
سلام
واقعاً خسته نباشد، سرویس فوق العاده است.

gigarayaneh
August 31st, 2017, 18:19
با سلام
فکر کنم دیتابیس قدیمی باشه!
چون من پسوند فامیل را چند سالی برداشته ولی داره از دیتابیس قدیمی استعلام میگیره!

T.Toosi
August 31st, 2017, 18:47
با سلام
چون من پسوند فامیل را چند سالی برداشته ولی داره از دیتابیس قدیمی استعلام میگیره!

باسلام، در صورت تغییر نام کوچک، حذف پسوند و پيشوند در نام خانوادگی و.. در دیتایس ثبت احوال چیزی حذف نخواهد شد بلکه در فیلد دیگری تغییر وضعیت شما ثبت و گزارش خواهد شد.

ali-rezam
August 31st, 2017, 20:42
بسیار عالی و کارآمد ! اگر امکان ارائه api هم باشه که عالی میشه و در بسیاری از پروژه ها میشه ازش استفاده کرد
اینطور میشه از صحت اطلاعات کاربران اطمینان حاصل کرد
واقعا خسته نباشد میگم بهتون :53:

Reza G
August 31st, 2017, 20:59
با سلام

ضمن تشکر از گروه قدرتمند و پرکار فرانویس، باید عرض کنم که اتفاقاً دیتابیس کاملاً به روز هست.

من همین 10 روز پیش اسم کوچکم رو عوض کردم و الان تست کردم، با اسم جدید نمایش داد.

SantOS_CentOS
August 31st, 2017, 21:57
سلام
آیا امکان دارد عکس طرف هم با کد ملی دریافت شود. به چند مورد برخورد کردیم که شخصی با مشخصات شخص دیگری اعلام هویت کرده بود و تا عکس طرف در استعلام مشخص نمیشد نمیتوانستیم متوجه شویم که طرف کلاهبرداری می کند!

nevergotme
August 31st, 2017, 22:03
فنگ شد یه لحظه.

T.Toosi
September 2nd, 2017, 11:15
سلام
آیا امکان دارد عکس طرف هم با کد ملی دریافت شود. به چند مورد برخورد کردیم که شخصی با مشخصات شخص دیگری اعلام هویت کرده بود و تا عکس طرف در استعلام مشخص نمیشد نمیتوانستیم متوجه شویم که طرف کلاهبرداری می کند!

باسلام، بله امکانش هست، در آینده سریال شناسنامه، شماره شناسنامه، سری شناسنامه و عکس اضافه خواهد شد.

BAMPA
September 2nd, 2017, 19:44
ظاهرا صفحه مورد نظر از دسترس خارج شده؟

ppscoir
September 2nd, 2017, 21:36
http://iran.gov.ir/organ/show/id/17/serviceid/21

T.Toosi
September 2nd, 2017, 21:51
ظاهرا صفحه مورد نظر از دسترس خارج شده؟

باسلام، با تحقیقی که بنده کردم کار ما غیر مجاز بوده و فقط وزارتخانه ها ، سازمان ها ، مراکز دولتی اجازه استفاده از این وب سرویس را دارند به همین دلیل صفحه مورد نظر از دسترس خارج شد.

mrcic
September 2nd, 2017, 22:03
سلام امکان نداره مثلا با هزینه یا شرایطی با هر دو مورد این سرویس رو در دسترس بقیه قرار بدید؟

T.Toosi
September 2nd, 2017, 22:31
سلام امکان نداره مثلا با هزینه یا شرایطی با هر دو مورد این سرویس رو در دسترس بقیه قرار بدید؟

باسلام، من در حال پیگیری قانونی هستم تا حداقل امکان اعتبار سنجی نام و نام خانوادگی با کد ملی کاربر باشد، اما به هیچ وجه اجازه نمایش هویت صاحب کد ملی را نداریم و اگر مشکلی نباشد، api به صورتی خواهد بود که از ما فقط یک پاسخ در صورت درست بودن مشخصات دریافت خواهید کرد.

phpmy
September 3rd, 2017, 00:56
سلام ایدی تلگرامتون رو ممنون میشم ارسال کنید

shervin110
September 3rd, 2017, 10:31
باسلام، من در حال پیگیری قانونی هستم تا حداقل امکان اعتبار سنجی نام و نام خانوادگی با کد ملی کاربر باشد، اما به هیچ وجه اجازه نمایش هویت صاحب کد ملی را نداریم و اگر مشکلی نباشد، api به صورتی خواهد بود که از ما فقط یک پاسخ در صورت درست بودن مشخصات دریافت خواهید کرد.

دقیقا گفته هاتون صحیح هستش .
تو سیستم های بانکی و سیستم شاهکار که برای استفاده اپراتورهای ارتباطی و بانکی هست که با ماژول سخت افزاری کیا به سرور ثبت احوال متصل هستند فقط بعد از درج کد ملی و مشخصات خاصی از روی کارت ملی ، تصویر سیاه و سفید بدون عکس از کارت ملی شخص رو نمایش میده .

این حالت که کدملی رو شما بزنی و کل فیهاخالدون طرف رو تو صفحه وب بدون لحاظ موارد امنیتی به نمایش بگذاره خیلی خطرناکه البته برای صاحب سایت .
بخش خصوصی مجوزی نمیتونه بگیره که با کد ملی بتونه اطلاعات رو ببینه و اعتبار سنجی کنه .

karwan125
September 6th, 2017, 21:38
سلام
پروژه به کجا رسید ؟
ایا امکان ارائه api هست ؟

T.Toosi
September 8th, 2017, 00:34
سلام
پروژه به کجا رسید ؟
ایا امکان ارائه api هست ؟

باسلام، بزودی اعلام خواهم کرد.

T.Toosi
September 15th, 2017, 13:21
باسلام، فرانویس آماده ارایه وب سرویس استعلام هویت از طریق کد ملی به صورت قانونی می باشد، برای دریافت شرایط استفاده به آدرس زیر مراجعه کنید :

BAMPA
September 15th, 2017, 13:35
توی فرم درخواست وبسرویس فرمو پر کردیم پاسخی مبنی بر ارسال فرم دریافت نشد

RealHAM
September 15th, 2017, 13:45
سلام
بنده نیز ثبت نام کردم و مشکلی وجود نداشت.

T.Toosi
September 15th, 2017, 13:47

سلام، همه فیلد ها را لطفا پر کنید.

karwan125
September 17th, 2017, 09:46
سلام، همه فیلد ها را لطفا پر کنید.

ما درخواست دادیم ، الان در حالت رسیدگی هست !
چقدر باید صبر کرد ؟

Majdict.com
September 17th, 2017, 13:21

با سلام
در صورت قانونی بودن کارتون خوشحال میشم اطلاعات رو برای من هم ارسال کنید چون ما هم نیاز به این استعلام برای برخی از کاربرانمون داریم
موفق و پیروز باشین

T.Toosi
September 17th, 2017, 17:59
ما درخواست دادیم ، الان در حالت رسیدگی هست !
چقدر باید صبر کرد ؟

باسلام، تعداد درخواست ها زیاد است به نوبت بررسی خواهد شد، اگر فوری نیاز دارید تیکت را آپدیت کنید.

- - - Updated - - -

با سلام
در صورت قانونی بودن کارتون خوشحال میشم اطلاعات رو برای من هم ارسال کنید چون ما هم نیاز به این استعلام برای برخی از کاربرانمون داریم
موفق و پیروز باشین

باسلام، فرم را تکمیل کنید :

mizban97
September 17th, 2017, 18:24
سلام
برای درخواست وب سرویس باید تو سایتتون عضو بشیم؟

T.Toosi
September 17th, 2017, 19:19
سلام
برای درخواست وب سرویس باید تو سایتتون عضو بشیم؟

باسلام، ابتدا عضو شوید سپس فرم را تکمیل کنید.

karwan125
September 21st, 2017, 21:43
سلام
لطفا یک نمونه کد php به صورت اماده شده بذارید صرفا برای استعلام کد ملی ، اون آموزشی که توی سایت تون قرار دادید من به برنامه نویس سایت مون دادم اصن نتونست بفهمه چی به چیه !

T.Toosi
September 22nd, 2017, 12:28
سلام
لطفا یک نمونه کد php به صورت اماده شده بذارید صرفا برای استعلام کد ملی ، اون آموزشی که توی سایت تون قرار دادید من به برنامه نویس سایت مون دادم اصن نتونست بفهمه چی به چیه !

باسلام، برای نمونه کد تیکت بفرستید.

firebox
September 22nd, 2017, 12:51
سلام ، این سرویسی که دارید از نظر حریم شخصی مشکل داره ، الان اگر کسی از اطلاعات شخصی کسی دیگه ای سواستفاده کنه ، مسئولیت اش با کیه ؟ برای اینطور موارد نباید مجوز از سازمانی مربوطه گرفت ؟

T.Toosi
September 22nd, 2017, 14:08
سلام ، این سرویسی که دارید از نظر حریم شخصی مشکل داره ، الان اگر کسی از اطلاعات شخصی کسی دیگه ای سواستفاده کنه ، مسئولیت اش با کیه ؟ برای اینطور موارد نباید مجوز از سازمانی مربوطه گرفت ؟

باسلام، در پست های قبل در این مورد توضیحات داده شده است.

Amlaaki
October 17th, 2017, 19:39
عجب ...

ایران همینطوریش خرتوخر بود با این کارایی که ثبت احوال کرده ول ول میشه

mizbanwebhost
October 24th, 2017, 19:58
سلام

جناب toosi این سرویس را از روی سایتتون برداشتید ؟

T.Toosi
October 25th, 2017, 14:00
سلام

جناب toosi این سرویس را از روی سایتتون برداشتید ؟

سلام، در سایت فقط جهت دمو قرار گرفته بود، برای تهیه سرویس داخل سایت در تماس باشید.

hamzeh4u
April 30th, 2018, 12:38
با سلام جناب toosi
بخش ثبت نام سایتتان خطا میدیهد
خطای زیر روی داده است:

شما باید شرایط سرویس را بپذیرید

گزینه قبول شرایط اصلا موجود نیست!!!

SamaN DL
April 30th, 2018, 13:09
:39::39:

T.Toosi
May 2nd, 2018, 01:41
با سلام جناب toosi
بخش ثبت نام سایتتان خطا میدیهد
خطای زیر روی داده است:

شما باید شرایط سرویس را بپذیرید
گزینه قبول شرایط اصلا موجود نیست!!!

باسلام، دوباره تست کنید.

OmizbanCo
May 2nd, 2018, 13:18
باسلام، دوباره تست کنید.

سلام میخواستم تست کنم تیکت هم ارسال کردم ، این امکان غیرفعال شده ؟

sonly
July 31st, 2018, 02:41
سلام جناب toosi
ایا این سرویس رو هنوز هم ارائه میدین؟
T.Toosi
July 31st, 2018, 10:41
سلام جناب toosi
ایا این سرویس رو هنوز هم ارائه میدین؟
سلام، بله.

one3ervernahdi
July 31st, 2018, 19:44
سلام
جالبه
البته نرم افزار صدور بیمه (نرم افزار طراحی شده تونسط شرکت فن آوران) هم همین امکان را داره و با دادن کد ملی از ثبت احوال تمام اطلاعات فرد را میگیره
فکر نکنم منع قانونی برای این مورد وجود داشته باشه چون اطلاعات توسط ثبت احوال در اختیار شرکت ها قرار میگیره
با سلام
نرم افزار فن آوران فقط دکمه ای داره که روش نوشته همچین عملی رو انجام میده ولی موقع ثبت مشخصات وقتی روش میزنید هیچ اتفاقی نمیوفته

sonly
July 31st, 2018, 20:51
سلام، بله.
ببخشید موارد سرویس همونن.
یعنی اطلاعاتی ک در تست رایگان قبلا گذاشتین کم تر یا بیشتر نشده؟

Jai
July 31st, 2018, 21:59
با سلام ، آیا استفاده از سرویس هزینه دار است ؟

st3205
August 11th, 2018, 21:50
سلام جناب Toosi نمیشه به سایت وارد شد ارور بررسی کد امنیتی میده

Youzar27
August 12th, 2018, 23:47
سلام ازمن یک نفر کلاهبرداری کرده ۲۰میلیون پولم برده اما ش ملی دارم چطور استعلام بگیرم؟؟؟

SamaN DL
August 13th, 2018, 08:56
سلام ازمن یک نفر کلاهبرداری کرده ۲۰میلیون پولم برده اما ش ملی دارم چطور استعلام بگیرم؟؟؟

سلام

تشریف ببرید شورای حل اختلاف شهرتون و از ایشون شکایت کنید
اگر اسم و شماره تماس دارید کفایت میکنه
با مدارک و مستندات کافی برید!

T.Toosi
August 25th, 2018, 18:47
ببخشید موارد سرویس همونن.
یعنی اطلاعاتی ک در تست رایگان قبلا گذاشتین کم تر یا بیشتر نشده؟

باسلام،

بله مقادیر بازگشتی به همان صورت قبل می باشد.

سلام جناب Toosi نمیشه به سایت وارد شد ارور بررسی کد امنیتی میده

باسلام، در حال حاضر فرانویس کاربر جدید نمی پذیرد، جهت تماس با پشتیبانی، بخش ارسال تیکت نیاز به تایید شماره ندارد.

با سلام ، آیا استفاده از سرویس هزینه دار است ؟

باسلام، بله اما این سرویس به صورت عمومی ارائه نمی شود.

BazPardakht.Com
August 25th, 2018, 23:30
باسلام، در حال حاضر فرانویس کاربر جدید نمی پذیرد، جهت تماس با پشتیبانی، بخش ارسال تیکت نیاز به تایید شماره ندارد.

متاسفانه بخش تیکت شما مشکل داره و به هیچ عنوان تیکت نمیشه ارسال کرد

moji350
September 11th, 2018, 10:16
با سلام
من وارد سایتتون شدم ولی متاسفانه کد تایید برای من ارسال نمیشه
هیچ شماره ای هم برای پشتیبانی پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنین

SamaN DL
September 11th, 2018, 10:45
سلام وقت بخیر

امکانش هست از دوستان کسی برام استعلام بگیره ؟
من هر چی تلاش کردم نشد !

Jai
September 13th, 2018, 14:02
لطفا تیکت 407693 برسی کنید ، و لطفا کد تایید رو بردارین چون پیامکی ارسال نمیشه

karwan125
October 16th, 2018, 14:44
سلام

از دوستان کسی هست که بتونه برام یه استعلام کد ملی بگیره ؟

SamaN DL
October 27th, 2018, 10:55
از همکارا کسی هست آیا؟

Alireza11Cr7
November 26th, 2018, 18:47
سلام خسته نباشید من عکس کارت ملی شماره تماس همراه اول و شماره کارت بانک سپه اون شخص کلاه بردار رو دارم چجوری میتونم پیداش کنم ؟

SamaN DL
November 26th, 2018, 21:45
سلام خسته نباشید من عکس کارت ملی شماره تماس همراه اول و شماره کارت بانک سپه اون شخص کلاه بردار رو دارم چجوری میتونم پیداش کنم ؟

اگر راه حلی یا کمکی به شما شد حتما به ما هم اطلاع بدید بی زحمت ♥

لیلی بانو
December 5th, 2018, 17:38
سلام من میخوام از این سرویس استعلام کد ملی استفاده کنم می شه لطفا منو راهنمایی کنید

SamaN DL
December 8th, 2018, 17:06
سلام من میخوام از این سرویس استعلام کد ملی استفاده کنم می شه لطفا منو راهنمایی کنید

هر کی مارو راهنمایی کرد شمارو هم راهنمایی میکنه !

mahnazhashmi
December 20th, 2018, 11:47
سلام
استعلام کد ملی 1699030189

mohamoha
December 27th, 2018, 17:47
با سلام
استعلام شماره ملی 13810578968 نام و نام خانوادگی میخواستم .
ممنون از لطف شما

sonly
December 27th, 2018, 19:42
با سلام
استعلام شماره ملی 13810578968 نام و نام خانوادگی میخواستم .
ممنون از لطف شما
این کد ملی نیست...
یه رقم بیشتره.

shayantl
December 28th, 2018, 00:25
کجای سایته دقیقا؟

SamaN DL
December 28th, 2018, 20:30
/:)/:)/:)

T.Toosi
January 2nd, 2019, 13:42
باسلام،

دوستان عزیز کار ما استعلام گرفتن کد های ارسالی شما چه در تاپیک چه در تیکت نیست. در حال حاضر این سرویس به صورت عمومی ارائه نمی شود، تنها سرویس دهنده و استارت آپ های قوی و مجاز می توانند با پشتیبان سایت در تماس باشند تا به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنند.

sonly
January 2nd, 2019, 14:13
باسلام،

دوستان عزیز کار ما استعلام گرفتن کد های ارسالی شما چه در تاپیک چه در تیکت نیست. در حال حاضر این سرویس به صورت عمومی ارائه نمی شود، تنها سرویس دهنده و استارت آپ های قوی و مجاز می توانند با پشتیبان سایت در تماس باشند تا به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنند.
سلام
ادرس سایتتون رو لطفا بفرمایید ممنون

behroz.lahij
January 12th, 2019, 10:23
باسلام، بزودی اعلام خواهم کرد.
سلام
خسته نباشید
سامانه استعلام کد ملی آماده نشده؟
حداقلش طوری باشه که بتونیم کدملی رو با نام ونام خانوادگی اعتبارسنجی کنیم کفایت می کند.