PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک نفر نویسنده برای ارسال 300 مطلب

mehrdad-arch
August 30th, 2017, 15:19
سلام به یک نفر نیاز دارم تا 300-400 فایل(حجم هر فایل زیر 3 مگ هست و بیشترشون در حد چند بایت) که خودم واسش می فرستم توی سایتم که لینکش تو امضام هست وارد کنه کار با پنل هم آسونه هر مطلب بیشتر از 3 دقیقه طول نمیکشه
نحوه وارد کردن مطالب:
حد اقل 100 پست در روز
تصویر شاخص : یک تصویر مرتبط تو گوگل سرچ کنه یا در صورت پیدا نکردن تصویر مرتبط از تصاویر پیشفرض سیستم استفاده کنه.
توضیحات کوتاه : 4-5 خط از متن مقدمه فایل(فایل ها ورد یا پی دی اف هستن)
ادامه مطلب: متن مقدمه فایل(فایل ها ورد یا پی دی اف هستن)
کلمات کلیدی : حداقل 5 کلمه کلیدی

چون سایت ما فروشگاه ساز هست برای نویسنده یک فروشگاه ایجاد میشود و فایلها رو در پنل خودش وارد میکنه و 40 درصد درامد حاصل از فروش به حسابشون واریز میشه. این کارو به این دلیل میکنیم که نویسنده برای قیمت با ما راه بیاد. در صورت رضایت بنده از کار نویسنده همکاری با وی ادامه دار میشه چندین هزار فایل هست که میخوام کم کم وارد سایت کنمشون.

لطفا قیمت خود را اعلام کنید.

Santourio
August 30th, 2017, 15:21
انجام میشه

در تلگرام در ارتباط باشید

@Santourio

nsf
August 30th, 2017, 17:24
سلام
یکی از تخصص های بنده همین مورده. میتونید تاپیک بنده در همین خصوص رو مشاهده بفرمائید. (لینک تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=189250&highlight=))
سرعت کار بسیار بالا. سابقه کاری در این زمینه هم بسیار زیاد.
در تلگرام در خدمتم: @Nima_sfa
این رو هم اضافه کنم که همین الان روی پروژه مشابهی قرار دارم و تا همین لحظه نزدیک به 700 فایل به همین طریق زدم.و این رو هم بگم که اون پروژه تا 2 روز دیگه تمومه

vpgroup
August 31st, 2017, 02:42
سلام به یک نفر نیاز دارم تا 300-400 فایل(حجم هر فایل زیر 3 مگ هست و بیشترشون در حد چند بایت) که خودم واسش می فرستم توی سایتم که لینکش تو امضام هست وارد کنه کار با پنل هم آسونه هر مطلب بیشتر از 3 دقیقه طول نمیکشه
نحوه وارد کردن مطالب:
حد اقل 100 پست در روز
تصویر شاخص : یک تصویر مرتبط تو گوگل سرچ کنه یا در صورت پیدا نکردن تصویر مرتبط از تصاویر پیشفرض سیستم استفاده کنه.
توضیحات کوتاه : 4-5 خط از متن مقدمه فایل(فایل ها ورد یا پی دی اف هستن)
ادامه مطلب: متن مقدمه فایل(فایل ها ورد یا پی دی اف هستن)
کلمات کلیدی : حداقل 5 کلمه کلیدی

چون سایت ما فروشگاه ساز هست برای نویسنده یک فروشگاه ایجاد میشود و فایلها رو در پنل خودش وارد میکنه و 40 درصد درامد حاصل از فروش به حسابشون واریز میشه. این کارو به این دلیل میکنیم که نویسنده برای قیمت با ما راه بیاد. در صورت رضایت بنده از کار نویسنده همکاری با وی ادامه دار میشه چندین هزار فایل هست که میخوام کم کم وارد سایت کنمشون.

لطفا قیمت خود را اعلام کنید.

با سلام و احترام

اگر کار هنوز انجام نشده است با هزینه 40 هزار تومان قابل انجام است (به ازای هر پست 100 تومان)

موفق باشید