PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت اسکریپت تفریحی

Kambiz
June 22nd, 2009, 14:13
با سلام به دوستان
سلام دوستان من می خوام یک سایت تفریحی با ورد پرس مثل نیکی صالحی درست کنم اما نمی دونم باید چی کار کنم ا دوستان اهل فن خواهش می کنم من رو کمک کنن خدایش جبران می کنم
اگه اسکریپتی هم دارین که شبیه این سایت هست و برای این کار است لطفا پ.خ بدین
منتظر راهنمایتون هستم
با تشکر:63::63::63::63::63:

TruthPraiser
June 22nd, 2009, 14:42
اونی که شما به عنوان نمونه ازش نام بردین فقط یه سری linkbox رو به شکل ناشیانه ای تو صفحه چیده , تبلیغ هم که از در و دیوارش آویزونه , می خواین چه چیزیش شبیه اون باشه؟

با وردپرس هم می شه یه وب سایت تفریحی ایجاد کرد , خدارو شکر از نظر تنوع پوسته و افزونه و ... هیچ چیزی کم نداره.

Kambiz
June 22nd, 2009, 16:46
اونی که شما به عنوان نمونه ازش نام بردین فقط یه سری linkbox رو به شکل ناشیانه ای تو صفحه چیده , تبلیغ هم که از در و دیوارش آویزونه , می خواین چه چیزیش شبیه اون باشه؟

با وردپرس هم می شه یه وب سایت تفریحی ایجاد کرد , خدارو شکر از نظر تنوع پوسته و افزونه و ... هیچ چیزی کم نداره.
خوب من باید ااز کجا شروع کنم ؟
اینم 2 تا سایت مشابه البته خوشگل تر
persianfun.net
tazehaa.com
حالا باید از کجا شروع کنم ؟

Vahid
June 22nd, 2009, 16:48
چیز خواستی نمیخواد یه wordpress با یه templates با یه ادم بیکار :d

Kambiz
June 22nd, 2009, 18:51
مستر جان دستتت درد نکنه >:p
من مشکل جدی یه را حل می خوام که کارم راه بیوفته >:p
باب تو این انجمن به این بزرگی کسینیست جواب ما رو بده؟

IFACO.Net
June 22nd, 2009, 19:10
اگه خواستی به من پیغام خصوصی بده تا یه نفر رو معرفی کنم که واقعا اینکاره است و خودشم سایت تفریحی معروفی داره ;)

Kambiz
June 23rd, 2009, 05:33
من باورم نمی شه تو این انجمن به این بزرگی همین چنتا موجود زنده فقط می تونستن پاسخ سوالمو بدن ؟ !!!
این همه آنلان هستن هیچ کدومشون بلد نیستن [-(

Sajad
June 23rd, 2009, 05:54
آخه آدم تعجب میکنه از اینجور سوالات! جواب دادنش سخته!!!!!!!!
اگه اسکریپت خاص میخوای که باید بنویسی.
اگه اسکریپت شبیه فلان سایت میخوای باید ببینی از چی استفاده میکنن.
اگه میخوای با cmsها سایتت رو راه بندازی وقت و حوصله باید بذاری تا به شکل مورد نظرت در بیاری. اگه هم بلد نیستی باید یه هزینه ای بکنی برات انجام بدن.

Nikihost
June 23rd, 2009, 06:16
من باورم نمی شه تو این انجمن به این بزرگی همین چنتا موجود زنده فقط می تونستن پاسخ سوالمو بدن ؟ !!!
این همه آنلان هستن هیچ کدومشون بلد نیستن [-(
دوست عزيز در وحله اول شما طرز صحبت كردنت را درست كن
واسه سايت تفريحي فكر ديتالايف هم انتخاب خوبي است.فقط بايد زياد با قالب ها زياد ور بريد.كار خواستي نبايد انجام بدين

Sajad
June 23rd, 2009, 06:24
خواستي

:d خاصی

mehdi20
June 23rd, 2009, 07:48
شما مشخص کن که دقیقا چه چیزی می خوای .
اگر توی سی ام اس موندی وردپرس , دیتالایف, دروپال , نیوک و... گزینه های خوبی هستند .
البته فکر می کنم که نیک صالحی از ام تی ( موبل تایپ ) استفاده میکنه .
و خب صفحه اولش هم که همش لینک باکس از قسمت های دیگه سایت داره - یه مدتی هم جزء سایت های تک رقمی در رنکینگ الکسا بود دلیل اینکه خیلی بازدید داره اینه که از همه چیز مطلب گذاشته آرایش - طنز - جک - عکس - پیرزن و .....
ولی من توصیه میکنم ازنیک صالحی الگو نگیری که اگر این اتفاق بیفته معلوم نیست آینده وب چی میشه تقریبا 99 درصد مطالبش هم از سایت های دیگه و حتی بدون ذکر منبع هست فکر میکنم درآمد خوبی هم داشته باشند چون به طرز ماهرانه ای تبلیغات رو میون مطالب سایت جا دادند و تشخیص تبلیغ از غیر تبلیغ برای کاربران عادی ممکن نیست .
سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم ..

mehdi20
June 23rd, 2009, 07:49
اگر توی سی ام اس موندی وردپرس , دیتالایف, دروپال , نیوک و... گزینه های خوبی هستند .
و خب صفحه اولش هم که همش لینک باکس از قسمت های دیگه سایت داره - یه مدتی هم جزء سایت های تک رقمی در رنکینگ الکسا بود دلیل اینکه خیلی بازدید داره اینه که از همه چیز مطلب گذاشته آرایش - طنز - جک - عکس - پیرزن و .....
ولی من توصیه میکنم ازنیک صالحی الگو نگیری که اگر این اتفاق بیفته معلوم نیست آینده وب چی میشه تقریبا 99 درصد مطالبش هم از سایت های دیگه و حتی بدون ذکر منبع هست فکر میکنم درآمد خوبی هم داشته باشند چون به طرز ماهرانه ای تبلیغات رو میون مطالب سایت جا دادند و تشخیص تبلیغ از غیر تبلیغ برای کاربران عادی ممکن نیست .
سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم ..

Kambiz
June 23rd, 2009, 10:23
دوست عزيز در وحله اول شما طرز صحبت كردنت را درست كن
واسه سايت تفريحي فكر ديتالايف هم انتخاب خوبي است.فقط بايد زياد با قالب ها زياد ور بريد.كار خواستي نبايد انجام بدين

من از شما معذرت می خوام اما شما لطف کن سر بسته صحبت نکن و کامل توضیح بده
در ضمن من cms که زود ایندکس بشه خیلی مهمه و قالب و ماژول زیاد داشته باشه
که فعلا ورد پرس اینجوری به نظر میاد
در ضمن دیتا لایف تزافیک خیلی زیادی مصرف میکنه:(

Kambiz
June 23rd, 2009, 10:27

دستت درد نکنه همه سی ام اس ها رو گفتی 8-}
بازم ممنون
من فکر کنم فعلا بهترین گزینه ورد پرس باشه
اگه قالب که من مد نظرمه و دارین بدین شاید با همون سی ام اس کار کنم ولی فکر کنم قالبش کمیابه

Kambiz
June 23rd, 2009, 10:46
حالا باید از کجا شروع کنم
بابا کامل تر توضیح بدین ;)

mehdi20
June 23rd, 2009, 10:58
دستت درد نکنه همه سی ام اس ها رو گفتی 8-}
بازم ممنون
من فکر کنم فعلا بهترین گزینه ورد پرس باشه
اگه قالب که من مد نظرمه و دارین بدین شاید با همون سی ام اس کار کنم ولی فکر کنم قالبش کمیابه

خواهش می کنم .

برای قالب وردپرس هم فکر کنم سیستمی نباشه که به اندازه وردپرس قالب داشته باشه که اون هم بدلیل وسعت استفاده کاربران از این سیستمه توی سایت ورد پرس میتونید قالب های زیبایی رو ببینید :
http://wordpress.org/extend/themes/browse/new/

و توی سایت زیر هم قالب های جدید و قشنگی قرار میگیره گروه توی گروه بلاگ پارسی چندتاش هم فارسی کردیم و در حال فارسی سازی بقیش هستیم
http://topwpthemes.com

و اگر حال و حوصله فارسی سازی قالب ها رو نداری از وردپرس فارسی در آدرس زیر میتونی یه سری قالب بگیری که همین قالب ها هم بجز چند تا همه ترجمه شده قالب های اصلی هستند .
http://themes.wp-persian.com/

و به نظر من چیزی که وردپرس رو از بقیه سیستم ها متمایز میکنه گسترش اون با استفاده از پلاگین های متنوع هست که اون ها هم از سایت اصلی اکثرا بطور رایگان قابل دریافت هستند .

اگر سوال دیگری بود در خدمتم

Kambiz
June 26th, 2009, 19:41
کسی قالب persianfun.net
tazehaa.com
این مدلی نداره به من بده مال هر سی ام اسی هم باشه من راضیم
با تشکر