PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود بوی یا عصر آپلود ؟

mehrania
August 29th, 2017, 19:13
سلام
میحواستم برای دانلود کاربرانم از یکی از این دو تا سایت استفاده کنم فقط قیمتا و رتبه هاشون تقریبا در یک رده می باشد اما میخواستم تجربه خودتون در زمینه کار با این دو سایت بگید که کدوم بهتره ؟ ( از نظر پرداخت ، سخت گیری فایل و ... )

vpgroup
August 29th, 2017, 19:23
سلام
میحواستم برای دانلود کاربرانم از یکی از این دو تا سایت استفاده کنم فقط قیمتا و رتبه هاشون تقریبا در یک رده می باشد اما میخواستم تجربه خودتون در زمینه کار با این دو سایت بگید که کدوم بهتره ؟ ( از نظر پرداخت ، سخت گیری فایل و ... )

عرض ادب و احترام

دوست عزیز ؛ قصد آپلود چه نوع فایلی دارید؟

موفق باشید

bakuryu
August 29th, 2017, 19:43
سلام دوست عزیز

مقدار فایل هاتون خیلی زیاد هست ؟

Santourio
August 29th, 2017, 19:59
من همیشه از اپلود بوی استفاده کردم و راضی هستم ، الان هم دارم استفاده میکنم.

isn
August 29th, 2017, 20:13
سلام یک نکته ای بگم که شاید براتون مفید باشه ( البته چند روز باعث دردسر برای من شد )

به تازگی سایت upera.co (عصر آپلود) فایروال کلوفایر نصب کرده => در نتیجه لینک های دانلودی شما قابل لیچ و مستقیم سازی از طرف سایت های لیچر نیست و باعث عذاب کاربراتون میشه ...

اما گویا آپلودبوی این مشکل رو نداره .

gdfire
August 29th, 2017, 20:42
شک نکن اپلودبوی بهتره

nima72
August 29th, 2017, 20:46
به هیچ عنوان از آپلودبوی استفاده نکنید چون اگر فایلهاتون کم دانلود بشه اکانت را حذف خواهد کرد
من با وجودی که 50 هزار تومان حدودا تو حسابم داشتم به دلیل کم دانلود شدن اکانتم را حذف کردن و هر چی هم اعتراض کردم اعلام کردن برای آرشیو استفاده کردم و دانلود کم بوده و باید اکانت شخصی میخریدم
عصر آپلود هم که اکانتهاش قیمت مناسب تری داره و لیچر هم برای مصرف شخصی میده هر چند ماه گذشته اونها هم دچار مشکل شده بودن ولی انتخاب مناسب تری هست
آپلودبوی در یک سال گذشته افت و عصر آپلود رشد داشته و از طرفی پولی که به آپلودر میده بابت هر دانلود در عصر آپلود بیشتر هست

8110829
August 29th, 2017, 21:11
سلام

درود دوست گلم پیشنهاد بنده این سایته

https://mega.nz/

isn
August 29th, 2017, 21:23
یک مورد هم جدیدا شنیدم ، در اپلود بوی اگر فایل هاتون محتوای مناسبی نداشته باشند ؛ سریع حذف اکانت می دهند بدون اطلاع ( حالا درست یا غلط ) الله اعلم

به نظرم در حال حاضر بهترین جا پارسااسپیس ( پرشین گیگ هم می تونه مفید باشه )