PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی از شما وبمستران قدیمی

vatan3da
August 29th, 2017, 15:55
سلام ارادت
۶ماه بیشتره که دیگه سایتی ندارم.وفعالیتی هم نکردم
میخوام باز شروع کنم. به نطر شما دوستان سایت موزیک خوبه،
؟؟
ایا مثل قبل ترافیک داره؟
ممنون میشم یه پیشنهاد حساب شده بدین

___.Hrs.___
August 29th, 2017, 16:05
سلام ارادت
۶ماه بیشتره که دیگه سایتی ندارم.وفعالیتی هم نکردم
میخوام باز شروع کنم. به نطر شما دوستان سایت موزیک خوبه،
؟؟
ایا مثل قبل ترافیک داره؟
ممنون میشم یه پیشنهاد حساب شده بدین

با سلام

سایت موزیک همیشه یکی از سایت های بازدهی بالا بوده چون همیشه هرکسی به دنبال موزیک جدید هست

اما سایت های موزیک در قدیم برند میشدن و توسط نامشون بازدید بالا میگرفتن که هرکسی با یک سایتی آشنا بود و از اون سایت دانلود میکرد

اما الان دیگه کمتر برندی وجود داره و اکثر سایت ها بازدید رو از گوگل یا اپلیکیشن های مخصوص خودشون میگیرن

و الان بیشتر اپلیکیشن ها هستن که قابلیت برند شدن رو دارن

اما بازم میتونم بگم سایت موزیک با توجه به قرار دادن تبلیغ پاپ آپ یکی از بهترین سایت های کسب درآمد میباشد

اما اگر شما وقت و توانایی لازم رو جهت راه اندازی این سایت داشته باشید مفید هست

اما بنده یک پیشنهاد برای شما دارم که شما سایت رو راه اندازی کنید و تمام کارها رو به اسکریپت ما بسپارید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=189728&goto=newpost

توسط اسکریپت ما شما نیاز به هیچ کاری برای آپدیت سایت خود ندارید ( اسکریپت ما آهنگ جدید را دریافت , تگ گذاری , آپلود , و مطلب را ارسال میکند )

برای ساخت اپلیکیشن موزیک هم در خدمت شما هستیم با نمونه کار

برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید

تماس : 09124911123
تلگرام : @Mrhrs

2JZ
August 29th, 2017, 16:32
سلام.
دیگه سایت موزیک مثل قبل بازدهی نداره... شاید ۱۰٪ قبل
الان با وجود روبات ها و اپلیکیشن ها کمتر پیدا میشه از سایت استفاده کنند ، حداقل برای موزیک های روز.
پیشنهاد می کنم به جای راه اندازی فقط وب سایت، روی استارتاپ موبایلی کار کنید.

geniune
August 29th, 2017, 16:53
با کانالای تلگرام موزیکی که الان اومده کسی دنبال سایت موزیک و ... نمیره مگرایده ای در اون باشه که هر کانال و سایت دیگری نداشته باشه

مهم ایده ی اون محتواست که موزیک ایده ی نابی باید توش پیدا شه که فکر نکنم باشه

gdfire
August 29th, 2017, 17:29
اصلا و ابدا پیشنهاد نمیشه اون قدیم بود سایتا ترافیک داشتن فکر کن بزنی کلی هزینه و وقت فردا ببینی عمو ف ی ل ت ر چی ف ی ل ت ر ت کرده این ف ی ل ت ر شدنا نابود کرده بود وبمستریو تلگرامم که اوضاع رو بدتر کرد جز سایتا معروف الا هیچکدوم بازدید و ترافیکی ندارن اوناهم حتی بازدیدشون خوابیده :50:
برو تو تلگرام ولی یه کانال بزن نه ترس از امنیت نه ترس از ف ی ل ت ر داشه باشی فقط اگه خواسی اختصاصی اپ بزنی ی سرور 10 20 تومنی بگیر واسه اپلود سریع توش:113:فیلممم حتی میتونی راحت بزاری بدون ترس از کپی رایتو....کاری که خیلیا میکنن سایتارو می بندن و میرن سراغ کانال چون خیالشون راحته تلگرام ف ی ل ت ر نمیشه!
خیلیا هستن متاسفانه تلگرامو اینترنت میدونن اصلا نمی دونن سایتیم هست....!الا بهترین جا برا کسب درامد تلگرامه