PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تمام شدن حجم یوزرها توی Ibs و متوجه نشدن ibs

mbm
August 29th, 2017, 11:56
من دوتا سوال دارم
سوال اول اینکه من ibs راه اندازی کردم و اتصالات با میکروتیک همه چیز اوکی هست
فقط مشکل اینجاست که پیغام خطاهای روی لاگین همون پیغام خطاهای E=902 و E=907 و E=906 هست
چطور میشه این سری خطا ها روی به شکل دیگه به کاربر نمایش داد

سوال دوم اینکه کاربرای من زمانی که حجمشون تموم میشه IBS متوجه نمیشه که قطعشون کنه
و تا زمانی که اتصال کاربر پایدار هست میتونه از اینترنت استفاده کنه و اگه زمانی ارتباطش قطع شد و خاست دوبازه لاگین کنه اون زمان ibs متوجه شده و نمیزاه لاگین کنه و پیغام E=.. رو نشون کاربر میده

bakuryu
August 30th, 2017, 11:15

منظورتون از این چیه ؟ به چه شکل میخواهید ؟

سوال دوم اینکه کاربرای من زمانی که حجمشون تموم میشه IBS متوجه نمیشه که قطعشون کنه
و تا زمانی که اتصال کاربر پایدار هست میتونه از اینترنت استفاده کنه و اگه زمانی ارتباطش قطع شد و خاست دوبازه لاگین کنه اون زمان ibs متوجه شده و نمیزاه لاگین کنه و پیغام E=.. رو نشون کاربر میده

وقتی در سرور میکروتیک را در ای بی اس اضافه کردید ، یوزر پسورد میکروتیک را ست کردید ؟

razavihost
September 6th, 2017, 11:31
من دوتا سوال دارم
سوال اول اینکه من ibs راه اندازی کردم و اتصالات با میکروتیک همه چیز اوکی هست
فقط مشکل اینجاست که پیغام خطاهای روی لاگین همون پیغام خطاهای E=902 و E=907 و E=906 هست

در مورد سوال اولتون شما میکروتیک رو هات اسپات راه اندازی کردین؟
و درو مورد مشکل دومتون کانفیگتون رو خوب انجام ندادین