PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با این بودجه چه سایتی جواب میده ؟

mehrania
August 28th, 2017, 22:06
سلام
عزیزان من تو سایت های بزرگ نویسندگی کردم و کلا موضوع دانلود در زمینه های نرم افزار و ... مهارت کامل آپدیت و انکود دارم و سئو پست رو کاملا بلدم و موارد دیگه در وردپرس !
قالب اختصاصی دارم و میتونم سایت دانلود راه اندازی کنم با مطالب اختصاصی و آپدیت منظم فقط مشکلی که دارم اینه که نمیدونم موضوع رو انتخاب کنم ، موضوع موزیک و فیلم انقدر رقبا زیادن نمیشه نزدیک شد و هزینه های سنگینش ، بیشتر نظر خودم دانلود نرم افزار و موبایل هستش که فایل هاش هم حجم کمتری دارند و هزینه های نگه داری هم کمتر میشه
نظر شما چیه ؟
بعد به نظرتون اگ دانلود نرم افزار و موبایل انتخاب کنم چه مدت طول میکشه که بتونم به درآمد برسم چون بودجه من محدودیت داره و میخوام بدونم تا 8 ماه اول بتونم هزینه هارو بدم به بازدهی میرسم یا خیر با توجه رقبای فعلی ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

cheapmizban
August 28th, 2017, 22:10
سلام
متاسفانه در زمینه دانلود نرم افزار هم نمی تونید پیشرفت کنید .
تا زمانی که سایت های معروفی مانند soft98 و p30download و... باشه کاربر این سایت هارو ترجیح میدهد.

mehrania
August 28th, 2017, 22:12
سلام
متاسفانه در زمینه دانلود نرم افزار هم نمی تونید پیشرفت کنید .
تا زمانی که سایت های معروفی مانند soft98 و p30download و... باشه کاربر این سایت هارو ترجیح میدهد.

خب موضوع جدیدی به ذهنم نمیرسه که بشه ایجاد و پیشرفت کرد
شما موضوع جدید مد نظر دارید ؟

cheapmizban
August 28th, 2017, 22:38
خب موضوع جدیدی به ذهنم نمیرسه که بشه ایجاد و پیشرفت کرد
شما موضوع جدید مد نظر دارید ؟
در صورتی که با انگلیسی آشنایی دارید
توصیه میکنم سایتی مخصوص یک زبان برنامه نویسی ایجاد کنید که آموزش فارسی آن وجود نداشته باشد.
حالا حتما لازم نیست زبان برنامه نویسی باشه ، میشه موارد دیگری هم باشه .
بین سایت های خارجی جستجو کنید ببینید سایتی پیدا میشه که نسخه ی فارسی اون وجود نداشته باشد.

gdfire
August 28th, 2017, 22:54
برو سراغ تلگرام پول هم خرج سرورو...نزار!
الا کسی دیگه سایت نمیزنه که همه کانال و ربات تلگرام دوره سایت واس ایران تموم شده!
هزینه سرور سایت هزینه سرور دانلود هزینه لایسنسا و.... ببین میصرفه سایت بزن نمیصرفه برو ای هزینه رو بده تبلیغات کانال و ساخت ربات!
مثلا یه کانال بزن اپارو بزار توش ی رباتم طراحی کن که درگاه روش سوار شه واسه اپای پولی و کاسبیتو راه بنداز ... باس قبول کرد تلگرام تو ایران لاقل سایتارو نابود کرد و بازدیداشونو گرفت الا کسی به سایتی نمیره مگه اون قدیمیا

Santourio
August 28th, 2017, 23:12
با این بودجه چه سایتی جواب میده اما میزان بودجه رو ذکر نکردید.

Sajjad331
August 28th, 2017, 23:49
با نظر دوستان موافقم
الان دیگه سایت زدن درامد زایی مث سابق نداره باید بودجه خفنی داشته باشی . تازه تضمینی هم نیست به بار بشینه یا نه
سایت های بزرگ دانلود و مخصوصا سایت های فیلم و موزیک دیگه مث سابق درآمد ندارند و خیلی ها به تعطیلی کشیده شدند

اگر ایده ناب و عالی واسه ساخت اپلیکیشن های موبایل دارید بیشتر احتمال داره به نتیجه برسید
به نظر من سرمایه تون را واسه اپلیکیشن ها بزارید که به نسبت جدید تره

babakebrahimi
August 29th, 2017, 00:20
من هم با این دوستمون موافقم، یک ایده ناب پیدا کن واسه اپلیکیشن موبایل، بهتر میتونی نتیجه بگیری