PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت اجباری جواز کسب برای خدمات دهندگان اینترنتی-فروشگاه-هاستینگ

chaishpish
August 28th, 2017, 13:21
با سلام به نظر میرسه دستور بالاخره از تهران رسیده، تمامی فروشگاه ها اینترنتی خدمات دهنده هاستینگ از امروز لیستشون به نمایندگی های صنایع معادن شهرستان رسیده و دارن از تک تک کسانی که نماد دارن به دفتر صنایع معادن احضار میکنن.
طی تماسی که با ما داشتن اعلام کردن این کار اجباری هستش و دستور سریع رسیده در صورتی که هر ارائه دهنده با نمایندگان صنایع معادن همکاری نکنه اخطار کتبی و سایتش ***** میشه.

متاسفانه کسی که با ما تماس گرفت این حرف با تهدید زد ما هم اعلام کردیم ***** کنید.

در صورتی که دوستان برن و فرم پر کنند اون ها رو به اداره مالیات میفرستن بعد باید شماره ملی و کد ثبت دریافت کنند.

حالا باید صبر کرد ببینیم این نامه نگاری ها تا چه حد جدی هستش .

هزینه دریافت جواز بستگی به منطقه 1 الی 2 ملیون

vpgroup
August 28th, 2017, 13:29
عرض ادب و احترام

در حال حاضر وبسایت های فناوری خبر را تائید کردند؟

موفق باشید

almandata
August 28th, 2017, 13:30
***** رو حق ندارن بکنن

سعی کنید کلا نماد رو بردارید !!!!

چون اعتبار نمیاره نماد !

فقط مالیات و بدبختی میاره

chaishpish
August 28th, 2017, 13:32
عرض ادب و احترام

در حال حاضر وبسایت های فناوری خبر را تائید کردند؟

موفق باشید

هیچ وقت این خبر سریع اعلام نمیکنن ما رو که تلفنی احضار کردن و اعلام کردن تا 72 ساعت دیگه نریم اخطار کتبی میفرستن برای آدرسی که در نماد هستش

- - - Updated - - -

***** رو حق ندارن بکنن

چون اعتبار نمیاره نماد !

با این حرف شما موافقم قصد داریم برداریم اگر قرار باشه مشتری فقط با نماد اعتماد کنه نکنه بهتره از این به بعد یا کارت به کارت یا درگاه واسط

Mehrvarzan
August 28th, 2017, 23:43
من هم توی سایتم نماد دارم و از دو درگاه بانک و یه درگاه زرین پال استفاده میکنم.
ولی در این مورد چیزی نشنیدم و خبری نبوده.
اگه این اتفاق بیوفته خیلی سایتها بیخیال نماد میشن..
به نظرم کم کم باید بریم سراغ درگاه کریپتو ها مثل بیت کوین و ...

قزوین هاست
August 28th, 2017, 23:51
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=190535&p=1698099#post1698099

cheapmizban
August 28th, 2017, 23:58
سلام
ظاهرا به کسانیکه نماد ندارند هم زنگ خواهند زد .
کسی میدونه با چه شماره ای تماس میگیرن ؟

babakebrahimi
August 29th, 2017, 00:43
یعنی قانون خاصی برای این مسئله تببین شده؟
یا همینجوری دارن سلیقه ای عمل میکنن؟

majids
August 29th, 2017, 01:28
***** رو حق ندارن بکنن

چون اعتبار نمیاره نماد !

سلام.
چه نماد رو بردارید چه نه، وقتی اسمتون داخل لیست نماد باشه جزو

نماد دارها حساب میشید.

پیش اومده بری برخی از دوستان که نماد رو تمدید نکردن یا بانک دیده داخل سایتشون نماد نیست، درگاهشون رو غیرفعال کرده.

اگر از درگاه واسط استفاده میکنید که دیگه نماد لازم نیست.

اگر هم تمایل به فعالیت دارید بالاخره یه روزی مالیات گیر خواهد داد. بهتره شما هم برید پرونده تشکیل بدید. ماهیانه تا دو ملیون درآمد معاف هستید.

ژل افزایش قد (http://increase-height.ir/)

almandata
August 29th, 2017, 01:37
سلام.

نماد دارها حساب میشید.

پیش اومده بری برخی از دوستان که نماد رو تمدید نکردن یا بانک دیده داخل سایتشون نماد نیست، درگاهشون رو غیرفعال کرده.

اگر هم تمایل به فعالیت دارید بالاخره یه روزی مالیات گیر خواهد داد. بهتره شما هم برید پرونده تشکیل بدید. ماهیانه تا دو ملیون درآمد معاف هستید.

سلام
پست که تبلیغاتیه :d

اما خوب یک نکته رو یاداوری کنم وقتی میرید مالیات میگید سایت رو جمع کردم و فعالیتی نداره و پرونده رو میبندن

اگر هم بخوایم با نماد ادامه بدیم

چطوری بهشون ثابت کنم سرور اختصاصی که داریم میفروشیم 200 هزار تومان میره جیب دیتاسنتر 10 - 20 هزار تومان مال ما هستش؟

وقتی هیچ درکی از سرور اختصاصی و امثالش ندارن

بهترین گزینه برداشتن نماد هستش حمایت نمی کنن هیچ تازه ضرر هم میزنن!

majids
August 29th, 2017, 01:52
سلام مجدد.

تا پرونده تشکیل ندید که پرونده رو نمیبندن، همینکه نری پرونده تشکیل بدی میزنن جریمه.

درمورد این هزینه ها هم من پرسیدم، گفتم شما خودتون میدونید نه فاکتور رسمی صادر میشه نه کسی فاکتور میده.

گفت این این موارد رو علی الراس میزنن.

از اونطرف هم پرونده که تشکیل میدن، کد اقتصادی داده میشه که باید به صورت انلاین اظهارنامه رو پر کنید.

البته اتحادیه ای هم که اخیرا تشکیل شده و همچنین خود نماد قول داده یه کارایی کنه درباره مالیات. ببینیم چی میشه.

سلام

اما خوب یک نکته رو یاداوری کنم وقتی میرید مالیات میگید سایت رو جمع کردم و فعالیتی نداره و پرونده رو میبندن

چطوری بهشون ثابت کنم سرور اختصاصی که داریم میفروشیم 200 هزار تومان میره جیب دیتاسنتر 10 - 20 هزار تومان مال ما هستش؟

hostorder
August 29th, 2017, 02:11
سلام.

نماد دارها حساب میشید.

چه معاف شی چه نشی 9درصد ارزش افزوده داره

chaishpish
August 29th, 2017, 03:55
سلام

سلام دوست عزیز نمیدونم کجاشو تبلیغاتی دیدی شما اگر برید در سایت ما میبینید در بخش اخبار اعلام کردیم دیگه فروش جدید نخواهیم داشت و هیچ سرویسی تمدید نمیشه . درگاه های سایت رو هم غیر فعال کردیم شما که خدارو شکر شماره ثبت دارید نباید نگران این مسائل باشید.

saeed.mihan
August 31st, 2017, 13:01
این فقط مربوط به هاستینگ ها فکر کنم نیست، چون در چندین سایت دیگر مثل فروش کتاب هم دیدم که روی نماد هایشان نوشته بود در انتظار دریافت پروانه کسب