PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما ؟ در مورد گرفتن سرور اماده یا گرفتن سرور ovh + cdn ؟

sor
August 27th, 2017, 14:57
با سلام و خسته نباشید .

بنده در حال راه اندازی 2 عدد اپلیکیشن هستیم ، از اونجایی که امنیت اطلاعات برای ما مهم میباشد و از طرفی هم اول راه هستیم زیاد نمیخوایم هزینه کنیم نظر شما چیست ؟

ایا از سرور های اماده ابری استفاده کنیم ( سرویس دهنده cdn و ... موجود )

یا از سرور ها OVH تهیه کنیم و خودمون بحث CDN رو روش اوکی کنیم ؟

لطفا تجربیات خودتون رو در اختیار ما قرار بدین + لطفن اگر پیشنهادی هم دارید در خصوصی یا تلگرام بنده IR-SOheil@ اطلاع بدین ( الیته اگه مدیران مشکلی نداشته باشند )

با تشکر

sor
August 27th, 2017, 17:34
نظر دوستان ؟

BuyHardware
August 27th, 2017, 17:35
شما تا زمانی که کلاس آیپی را به صورت Anycast تیلیغ نکنید CDN بی معنی هست.
پس بهتر است از سرویس دهنده ها استفاده کنید مگر اینکه خودتون این سرویس رو خودتون مدیریت که باید هزینه بالای بکنید.

- - - Updated - - -

اگر از نظر فنی سوالی در مورد CDN دارید من میتونم کمکتون کنم

sor
August 27th, 2017, 17:46
شما تا زمانی که کلاس آیپی را به صورت anycast تیلیغ نکنید cdn بی معنی هست.
پس بهتر است از سرویس دهنده ها استفاده کنید مگر اینکه خودتون این سرویس رو خودتون مدیریت که باید هزینه بالای بکنید.

- - - updated - - -

اگر از نظر فنی سوالی در مورد cdn دارید من میتونم کمکتون کنم

بنده خودم که اصلن در مورد راه اندازی cdn اطلاعاتی ندارم ، پیشنهاد چند تا از دوستان بود که گفت سرور رو خودت راه اندازی کن ، منم به همین خاطر تایپ باز کردم که نظر شما عزیزان رو بدونم .

چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد میکنید که این سرویس رو ارایه بدن ؟
و اینکه امنیت اطلاعات تو این سیستم با سیستم معمولی فرق داره ؟

BuyHardware
August 27th, 2017, 18:23
شما اگر یک کلاس ایپی داشته باشید میتونید یک سرور خارج از ایران بگیرید و یکی داخل ایران و برای خودتون CDN راه بندازید با بهترین کیفیت ممکن. اگر تمایلی داشته باشید میتونیم فنی تر در این مورد صحبت کنیم ولی چون گفتید نمیخواید هزینه کنید بهترین گزینه CloudFlare (http://cloudflare.com)هست و اطلاعات چون کامل از سرور های CDN رد می شود سعی کنید CDN ایرانی استفاده نکنید.