PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت سرعت شدید بعد انتقال سرور به ایران

modireserver
August 27th, 2017, 02:16
سلام

دوستان بنده سایتمو به امید اینکه سرعتش بهتر بشه اورمدم رو سروهای مجازی ایران میهن وب هاست ولی سرعت لود سایت به شدت افت داشته دوستان میدونن دلیل از چیه دقیقا

www.modireserver.com

kiavaco
August 27th, 2017, 02:21
برای بنده خوب لود شد ولی یه مسئله هست سایتتون اصلا بهینه نیست از نظر کد نویسی قالب و لود یه مقدار از نظر قالب خوب نیستش

59 خطا در کد نویسی قالب

https://validator.w3.org/nu/?doc=http%3A%2F%2Fwww.modireserver.com%2F

و نبودن بهینه

https://gtmetrix.com/reports/modireserver.com/adUsjTOM

modireserver
August 27th, 2017, 08:32
برای بنده خوب لود شد ولی یه مسئله هست سایتتون اصلا بهینه نیست از نظر کد نویسی قالب و لود یه مقدار از نظر قالب خوب نیستش

59 خطا در کد نویسی قالب

https://validator.w3.org/nu/?doc=http%3A%2F%2Fwww.modireserver.com%2F

و نبودن بهینه

https://gtmetrix.com/reports/modireserver.com/adUsjTOM

یعنی مشکل از قالب میتونه باشه و از سمت سرور نیست؟

Majdict.com
August 27th, 2017, 08:56
سلام
من هم تست کردم سرعت لود خوب بود اما عکسها با کمی تاخیر لود شد با نظر دوستمون موافقم مشکلاتی در داخل سایت خودتون وجود داره اول اونا رو رفع کنید بعد در مورد سرعت سرور بررسی کنید تا مشکلات خود سایت حل نشه نمی تونید در مورد سرویس دهنده اضهارنظر درستی بکنید.
موفق باشین

modireserver
August 27th, 2017, 09:49
سلام
من هم تست کردم سرعت لود خوب بود اما عکسها با کمی تاخیر لود شد با نظر دوستمون موافقم مشکلاتی در داخل سایت خودتون وجود داره اول اونا رو رفع کنید بعد در مورد سرعت سرور بررسی کنید تا مشکلات خود سایت حل نشه نمی تونید در مورد سرویس دهنده اضهارنظر درستی بکنید.
موفق باشین

روشی برای تست سرعت سرور که تایید شده باشه وجود داره؟

365web.online
August 27th, 2017, 10:02

چرا از gtmetrix یا pingdom استفاده نمیکنید ؟‌

modireserver
August 27th, 2017, 10:10
چرا از gtmetrix یا pingdom استفاده نمیکنید ؟‌

استفاده کردم برای من شخصا خیلی طول میکشه باز بشه در صورتی که همین سایت و همین قالب تا چند روز پیش رو سرور المان سریعتر باز میشد الان برای شما چطور باز میشه؟

365web.online
August 27th, 2017, 10:13
استفاده کردم برای من شخصا خیلی طول میکشه باز بشه در صورتی که همین سایت و همین قالب تا چند روز پیش رو سرور المان سریعتر باز میشد الان برای شما چطور باز میشه؟

برای من سرعت لود شدن نسبتا خوب بود. انتظار داشتم با توجه به سرور ایران بودنش بهتر باشه ولی باز با این وجود بد نبود . متوسط رو به بالا

modireserver
August 27th, 2017, 10:15
قطعا قالب مشکل داره که احتمالا بهتر بشه با تعویض اون نظر شما چیه؟

تو gtmetrix زد 20 ثانیه لود طول میکشه ایا در واقعیت برای شما این زمان طول کشید؟میشه زمان لود نسبی خودتون بگید

ممنون

365web.online
August 27th, 2017, 10:18
قطعا قالب مشکل داره که احتمالا بهتر بشه با تعویض اون نظر شما چیه؟

تو gtmetrix زد 20 ثانیه لود طول میکشه ایا در واقعیت برای شما این زمان طول کشید؟میشه زمان لود نسبی خودتون بگید

ممنون

این که جی تی متریکس لود رو بیشتر نشون بده بدون توجه به مشکلات سایت یا سرور طبیعیه. سرور جی تی متریکس توی کانادا قرار داره و در صورتی که قالب یا سرور مشکل داشته باشه این بعد فاصله زمان رو خیلی بیشتر میکنه

modireserver
August 27th, 2017, 10:20
این که جی تی متریکس لود رو بیشتر نشون بده بدون توجه به مشکلات سایت یا سرور طبیعیه. سرور جی تی متریکس توی کانادا قرار داره و در صورتی که قالب یا سرور مشکل داشته باشه این بعد فاصله زمان رو خیلی بیشتر میکنه

درود بر شما

مهندس میشه چند صفحه داخلی رو هم باز کنید و نتیجه تست شخصیتونو بگید

متشکر

Majdict.com
August 27th, 2017, 10:20

با سلام
ابزارها رو دوستان معرفی کردن اما ی سایت هم هست که رایگان موارد و در اختیارتون میزاره من از قسمت پیشرفته این سایت استفاده نکردم اما شاید ی ابزار کمکی خوبی براتون باشه و بتونید کمی از مشکلات خودتون و حل کنید.
سایت چکاپ - بررسی سئوی آنلاین (http://sitecheckup.ir/)

ی سر بهش بزنید بد نیست .البته بگن بعضی از مواردی و که مطرح میکنه کاملا سلیقه یی هست
موفق باشین

modireserver
August 27th, 2017, 10:22
با سلام
ابزارها رو دوستان معرفی کردن اما ی سایت هم هست که رایگان موارد و در اختیارتون میزاره من از قسمت پیشرفته این سایت استفاده نکردم اما شاید ی ابزار کمکی خوبی براتون باشه و بتونید کمی از مشکلات خودتون و حل کنید.
سایت چکاپ - بررسی سئوی آنلاین (http://sitecheckup.ir/)

ی سر بهش بزنید بد نیست .البته بگن بعضی از مواردی و که مطرح میکنه کاملا سلیقه یی هست
موفق باشین

مهندس تست شده با ابزارها نتیجه شخصی رو مدنظرم میشه بگید سایت و چند صفحه داخلیش برای شما خوب باز میشه یا نه ممنون میشم

365web.online
August 27th, 2017, 10:27
صفحه های داخلی هم در حد همون صفحه اول هستن. ولی نکته جالب توی تست پینگ دام اینه که 11.62 ثانیه فقط طول میکشه که فونت بی یکان رو لود کنه. 6 ثانیه هم طول میکشه که یکی از پلاگین های ووکامرس رو لود کنه. پلاگینی که داره از آژاکس استفاده میکنه
ضمن اینکه جاوا اسکریپت ها و سی اس اس ها رو ماینیفای کنید خیلی بهتر خواهد شد .

modireserver
August 27th, 2017, 10:29
صفحه های داخلی هم در حد همون صفحه اول هستن. ولی نکته جالب توی تست پینگ دام اینه که 11.62 ثانیه فقط طول میکشه که فونت بی یکان رو لود کنه. 6 ثانیه هم طول میکشه که یکی از پلاگین های ووکامرس رو لود کنه. پلاگینی که داره از آژاکس استفاده میکنه
ضمن اینکه جاوا اسکریپت ها و سی اس اس ها رو ماینیفای کنید خیلی بهتر خواهد شد .

ممنون مهندس جان احتمالا هم مشکل همینه که فرمودید لود فونت و بعضی پلاگین ها ایا پلایگن مشکل ساز معلومه چیه؟خود وکامرس هستش ؟

Majdict.com
August 27th, 2017, 10:35
قسمت مقالات و ارتباط با ما سرعت بهتری نسبت به محصولات سفارشات و خرید داشتن البته ی نکته هم وجود داشت بار دوم که هرکدوم از ایت موارد رو باز می کردم سرعت بهتر میشد به نظرم بحث کش مطرح هست اینجا ولی سه قسمت اصلی سایت که سفارشات محصولات و خرید هست نسبت به مقالات کند هست در قسمت مقالات آموزش مجازی سازی مطلبی وجود نداشت این نتیجه کار من در سایت شما بود
موفق باشین

modireserver
August 27th, 2017, 10:42
قسمت مقالات و ارتباط با ما سرعت بهتری نسبت به محصولات سفارشات و خرید داشتن البته ی نکته هم وجود داشت بار دوم که هرکدوم از ایت موارد رو باز می کردم سرعت بهتر میشد به نظرم بحث کش مطرح هست اینجا ولی سه قسمت اصلی سایت که سفارشات محصولات و خرید هست نسبت به مقالات کند هست در قسمت مقالات آموزش مجازی سازی مطلبی وجود نداشت این نتیجه کار من در سایت شما بود
موفق باشین
متشکر نتیجه برای بنده هم همین بود بخشهای مرتبط با وکامرس نمیدونم چرا کند هستند

- - - Updated - - -

موردی هم که هست بعضی بخشهای سایت بهتر باز میشه و بعضی بخشها واقعابد مثل بخش مدیریت وردپرس نمیدونم دلیلش چیه ایا ممکنه از htaccess. باشه؟من فایل رو قرار دادم ممنون میشم اگر دوستان مشکلی دیدن بگن و یا هر چیزی که فکر میکنند تاثیر داره

http://up.vbiran.ir/uploads/1303715038151412646_htaccess.zip

RoobinaServer
August 27th, 2017, 11:27
با سلام

به سمت خارج کشور 5 تا 10 ثانیه لود بیشتر شده است که خب این به علت شبکه و یا کانفیگ سرور هست اما در این که سایت شما از قبل هم مشکل داشته است شکی نیست.

بنابراین این که قبلا برای شما با سرعت بهتری لود میشد و الان سرعت کمتر شده است مانند مواردی که در بالا ذکر کردیم فقط یکی یا هر دو علت زیر میتواند تاثیر داشته باشد :

1.کانفیگ سرور فعلی مانند سرور قبلی شما نیست (چه منابع سخت افزاری (احتمالا) چه کانفیگ نرم افزاری)
2.سرویس در رشت میباشد و شما احتمالا در رشت نیستید که طبیعتا ارسال اطلاعات از رشت به شهر و پرووایدر ISP شما ممکن هست با کمی delay باشد.

بنابراین با توجه به دو مورد بالا مشکلات سایت شما کاملا محسوس شده است و روی سرعت اثر داشته است و هیچ کاربری هم در انجمن نمیتواند ذکر کند که سرعت هم اکنون بدون مشکل هست یا خیر چون قبلا سایت شما را ندیده اند و نظرات بنده هم با توجه به سوابق گذشته سرعت لود ثبتی جی تی متریکس و ... هست بنابراین بهترین نظر دهنده خود شما هستید. مشکلات سایتتان را برطرف کنید احتمال زیاد سرعت بهتر خواهد شد.

باتشکر

modireserver
August 27th, 2017, 12:53
با سلام

به سمت خارج کشور 5 تا 10 ثانیه لود بیشتر شده است که خب این به علت شبکه و یا کانفیگ سرور هست اما در این که سایت شما از قبل هم مشکل داشته است شکی نیست.

بنابراین این که قبلا برای شما با سرعت بهتری لود میشد و الان سرعت کمتر شده است مانند مواردی که در بالا ذکر کردیم فقط یکی یا هر دو علت زیر میتواند تاثیر داشته باشد :

1.کانفیگ سرور فعلی مانند سرور قبلی شما نیست (چه منابع سخت افزاری (احتمالا) چه کانفیگ نرم افزاری)
2.سرویس در رشت میباشد و شما احتمالا در رشت نیستید که طبیعتا ارسال اطلاعات از رشت به شهر و پرووایدر ISP شما ممکن هست با کمی delay باشد.

بنابراین با توجه به دو مورد بالا مشکلات سایت شما کاملا محسوس شده است و روی سرعت اثر داشته است و هیچ کاربری هم در انجمن نمیتواند ذکر کند که سرعت هم اکنون بدون مشکل هست یا خیر چون قبلا سایت شما را ندیده اند و نظرات بنده هم با توجه به سوابق گذشته سرعت لود ثبتی جی تی متریکس و ... هست بنابراین بهترین نظر دهنده خود شما هستید. مشکلات سایتتان را برطرف کنید احتمال زیاد سرعت بهتر خواهد شد.

باتشکر

ممنون جوابتون قانع کننده هستش بله منابع سرور کمتر هستش نسبت به قبل توصیه شما چیه ایا گرفتن سرور از دیتاسنترهای تهران برای ما بهتر خواهد بود؟

RoobinaServer
August 27th, 2017, 13:31
ممنون جوابتون قانع کننده هستش بله منابع سرور کمتر هستش نسبت به قبل توصیه شما چیه ایا گرفتن سرور از دیتاسنترهای تهران برای ما بهتر خواهد بود؟

با سلام مجدد

این حرکت مثل ماشینی هست که چهار چرخ دارد و هر دفعه یک چرخ آن مشکل دارد که طبیعتا در کل راه رفتن ماشین اثر دارد.

شما بهترین حالت از نظر شبکه، سرویس تهران - از نظر منابع، تشخیص دادن صحیح و گرفتن منابع دقیق مورد نیاز - حتما تصحیح مشکلات سایتتان و بهینه سازی آن - کانفیگ دقیق و اصولی نرم افزاری سرور

در این صورت بهترین سرویس را خواهید داشت.

باتشکر