PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاحب پیج اینستاگرام

Gh-Moradi
August 27th, 2017, 00:34
سلام عنوان رو نمیدونم درست انتخاب کردم یا نه
ما یک وبسایت با قدمتی حدود 5 سال داریم و به تازگی متوجه شدم که یکنفر یک پیج اینستاگرام دقیقا با نام دامنه ما ساخته و هیچ فعالیتی هم نداره فقط یک پست و 4 فالوور داره، حالا میخوام ببینم میشه اون شکایت کرد و اون پیج رو پس گرفت؟

Santourio
August 27th, 2017, 00:53
از کی شکایت کنید دقیقا ؟ :|

kiavaco
August 27th, 2017, 00:55
خیر عزیز . فقط پول خودتونو میریزید توی جوب

بیش از 20 بار ریپورت بشه اکانت بسته میشه و بعد مدتیم ایدی باز میشه

موفق باشید

Gh-Moradi
August 27th, 2017, 00:58
از کی شکایت کنید دقیقا ؟ :|

منظورم همون گزارش بود

- - - Updated - - -

خیر عزیز . فقط پول خودتونو میریزید توی جوب

بیش از 20 بار ریپورت بشه اکانت بسته میشه و بعد مدتیم ایدی باز میشه

موفق باشید

صددرصد شدنیه؟ بعدش از کجا متوجه بشیم که اکانت مسدود شده و میتونیم آی‌دی خودمون رو بسازیم؟

Gh-Moradi
August 27th, 2017, 22:07
دوستان دیگه‌ای نظر ندارند؟

vpgroup
August 28th, 2017, 07:16
دوستان دیگه‌ای نظر ندارند؟

با سلام و احترام

بله طبق فرمایش دوستان عزیز باید چندین موراد ریپورتی گزارش شود تا بعد از گذراندن دروه مسدودیت آی دی آزاد شود

بهترین راه این میباشد شما به همراه چند تن از دوستان خود گزارش های حاکی از ریپورت ارسال کنید و مدت مسدودیت صبر کنید تا آزاد شود سپس مجدد بسازید.

موفق باشید

ebiarmin
August 28th, 2017, 22:12
سلام .

با شکایت کار بجایی نمیبرید . ضمن صرف هزینه بسیار بالا در امر شکایت و ... هیچ فایده ای نداره چون در خیلی از موارد صاحب پیج قابل شناسایی نیست .
فک کنم بهشون پیام بدید و با یه قیمتی ازشون بخرید بهتر باشه

gdfire
August 28th, 2017, 22:57
برو با ی اسم دیگ بزن چه کاریه!:-|:65:

majids
August 29th, 2017, 15:40
سلام.
برای تلگرام همچین روشی وجود نداره؟

با سلام و احترام

بله طبق فرمایش دوستان عزیز باید چندین موراد ریپورتی گزارش شود تا بعد از گذراندن دروه مسدودیت آی دی آزاد شود

بهترین راه این میباشد شما به همراه چند تن از دوستان خود گزارش های حاکی از ریپورت ارسال کنید و مدت مسدودیت صبر کنید تا آزاد شود سپس مجدد بسازید.

موفق باشید