PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش کرک میکروتیک 3.2 یا 3.22 در vmware esxi لطفا

citykala
January 2nd, 2011, 02:07
اموزش کرک میکروتیک 3.2 یا 3.22 در vmware esxi لطفا

روی این او اس اصلا نمیشه کرکش کرد یا من نمی تونم

اول میکروتیک 2.9.7 رو نصب می کنم و می ام روش 3.2 یا 3.22 رو نصب می کنم وبعد از اینکه

سی دی مربوط به کرک رو قرار می دم به هیچ وجه به بخش key نمیره تا مراحل کرک رو شروع کنم

حتی اگه ورژن 2.9 رو هم نصب نکرده باشم و مستقیما ورژن 3.2 یا 3.22 رو نصب کرده باشم

بازم موقع قرار دادن فایل کرک در سی دی رام و بعد از اینکه سرور رستارت می کنم باز هم مراحل مربوط به

کرک بالا نمی اد و می ره مستقیما به بخش وارد کردن admin

و واقعا نمی دونم چی کار کنم تا این بخش کرک بالا بیاد تا بشه مراحل کرک رو شروع کرد

از دوستان می خوام دو این ضمینه راهنمایی کنن

atilnic
January 2nd, 2011, 09:53
سلام
2.9 رو نصب کن بعد iso 3.22 بزار و بعد بوت کن بعدش کرک رو بزار و دسترو key را زن
تموم
تو انجمن هم فکر کنم بگردی آموزش داره:">

reza115
January 2nd, 2011, 13:37
اموزش کرک میکروتیک 3.2 یا 3.22 در vmware esxi لطفا

روی این او اس اصلا نمیشه کرکش کرد یا من نمی تونم

اول میکروتیک 2.9.7 رو نصب می کنم و می ام روش 3.2 یا 3.22 رو نصب می کنم وبعد از اینکه

سی دی مربوط به کرک رو قرار می دم به هیچ وجه به بخش key نمیره تا مراحل کرک رو شروع کنم

حتی اگه ورژن 2.9 رو هم نصب نکرده باشم و مستقیما ورژن 3.2 یا 3.22 رو نصب کرده باشم

بازم موقع قرار دادن فایل کرک در سی دی رام و بعد از اینکه سرور رستارت می کنم باز هم مراحل مربوط به

کرک بالا نمی اد و می ره مستقیما به بخش وارد کردن admin

و واقعا نمی دونم چی کار کنم تا این بخش کرک بالا بیاد تا بشه مراحل کرک رو شروع کرد

از دوستان می خوام دو این ضمینه راهنمایی کنن
سلام
دو احتمال وجود داره :
1- با cd-rom بوت نمی کنید
2- فایل iso مشکل داره

citykala
January 3rd, 2011, 01:02
ممنون از پاسخ دوستان

والا اگه بگم 15 بار 20 بار فایل دیگه تست کردم یا سی دی رام رو تست کردم شاید باور نکنید

اصلا وقتی این فایل کرک رو قرار می دم انگار نه انگار کرکی گذاشتم توش

همون باز می ره تو بخش admin

شما یه فایل کرکی نداری که برای خودتون درست کار کرده باشه ! گرچه فکر نمی کنم این کرک با ما سر سازگاری داشته باشه8-|

Veria
January 3rd, 2011, 09:36
مشکل از فایل کرک نیست.
شما وی پی اس رو از هارد بوت میکنید.
بوت رو بذارید روی سی دی رام.

atilnic
January 3rd, 2011, 10:37
ممنون از پاسخ دوستان

والا اگه بگم 15 بار 20 بار فایل دیگه تست کردم یا سی دی رام رو تست کردم شاید باور نکنید

اصلا وقتی این فایل کرک رو قرار می دم انگار نه انگار کرکی گذاشتم توش

همون باز می ره تو بخش admin

شما یه فایل کرکی نداری که برای خودتون درست کار کرده باشه ! گرچه فکر نمی کنم این کرک با ما سر سازگاری داشته باشه8-|
خوب وارد ادمین میشه یوزر و پسورد را بزن و بعد دستورات رو تایپ کن(ساید من منظورتو متوجه نشدم اگه جواب این نسیت)
و اگه هم بخوای بده من برات نصب میکنم
باشه؟
مشخصات رو پ.خ کن
ممنون

citykala
January 7th, 2011, 15:38
خوب وارد ادمین میشه یوزر و پسورد را بزن و بعد دستورات رو تایپ کن(ساید من منظورتو متوجه نشدم اگه جواب این نسیت)
و اگه هم بخوای بده من برات نصب میکنم
باشه؟
مشخصات رو پ.خ کن
ممنون

وریا من متوجه نشدم منظورتون چی بود

atilnic من فقط توی بخش کرک کردنش مشکل دارم چون اون قسمتی که می گن key اون بالا نمی اد

والا میکروتیک نصب میشه ! اونو می تونید هماهنگ کنید تو یاهو در موردش حرف بزنیم ؟

MagicVps.Com
January 7th, 2011, 17:19
مشکل از فایل کرک نیست.
شما وی پی اس رو از هارد بوت میکنید.
بوت رو بذارید روی سی دی رام.

وریا من متوجه نشدم منظورتون چی بود

منظورشون اینه که برای کرک فایل ایزو کرک را داخل سی دی رام مانت کنید و بوت را از توی بایوس تغیر بدین دیفالت بوت زا روی هارد هست که باید تغیر کنه به سی دی رام

atilnic من فقط توی بخش کرک کردنش مشکل دارم چون اون قسمتی که می گن key اون بالا نمی اد

والا میکروتیک نصب میشه ! اونو می تونید هماهنگ کنید تو یاهو در موردش حرف بزنیم ؟

--

citykala
January 8th, 2011, 00:32
--

مرسی بابت پاسخ . من هم مانت می کنم !!!

اینو تست کنم . خبرشو می دم !

راستی جناب atilnic شما هم بوت رو عوض می کنی یا رو دیفالت هارد می ای کرکش می کنی ؟

atilnic
January 8th, 2011, 12:25
مرسی بابت پاسخ . من هم مانت می کنم !!!

اینو تست کنم . خبرشو می دم !

راستی جناب atilnic شما هم بوت رو عوض می کنی یا رو دیفالت هارد می ای کرکش می کنی ؟
منم بوت عوض میکنم.
کاری داشتی بازم در خدمتیم:67::57: