PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای ثبت شرکت

keyhan7
August 24th, 2017, 19:11
سلام من میخاستم شرکت اینترنتی ثبت کنم و یه سوال دارم
سایت های واسطه زیادی هستند که ثبت میکنن چه فرقی داره با این که خودم از سایت اصلی پیگیری کنم
سایت های واسطه چکار میکنن که بابتش پول میگیرن کلا در این زمینه میخام روشن بشم

vpgroup
August 24th, 2017, 22:29
سلام من میخاستم شرکت اینترنتی ثبت کنم و یه سوال دارم
سایت های واسطه زیادی هستند که ثبت میکنن چه فرقی داره با این که خودم از سایت اصلی پیگیری کنم
سایت های واسطه چکار میکنن که بابتش پول میگیرن کلا در این زمینه میخام روشن بشم

با سلام و احترام

فرقی نداره ولی سایت های که شرکت ثبت میکنند مراحل را گذروندند و می توانند سریعتر و با هزینه کمتری (البته یک مقدار) انجام بدهند

در کل پیشنهاد میشود خود شما دست به کار شوید و مراحل را پیش بروید. کار زیاد سختی نیست مراحلی دارد که همراه با آن توضیحات هم ذکر میشود.

موفق باشید

nima17701
August 24th, 2017, 22:38
سلام
تفاوتی نداره منتها شرکت هایی که خدمات ثبت رو انجام میدن سریعتر کارتون را انجا میدن.
خودتون اقدام کنید بهتره، تا جایی که بنده اطلاع دارم فرایند هم اینترنتی شده و خیلی راحت میتونید پیگیری کنید و نیاز به دوندگی زیاد توی ثبت و اسناد ندارید.

پ ن: پیشنهاد میکنم اول در مورد شرکت، خدماتتون، نیاز و دلایلی که میخواهید شرکت ثبت کنید تحقیق و نیاز سنجی کنید چراکه بعدها در گیر مالیات و هزار گرفتاری خواهید شد و حتی اگر در زمینه های هاستینگ و پیام کوتاه، طراحی و ... فعالیت می کنید نیازمند کسب مجوز از ارشاد خواهید داشت و توصیه میکنم اگر صرفا از ثبت شرکت داشتن مجوز برای فعالیت است مجوز کانون تبلیغاتی بگیرید که دیگه نیاز به مجوز ارشاد و در برخی موارد مالیات نخواهید بود.
موفق باشید

almandata
August 25th, 2017, 00:02
بهترین کار اینه بدین یکی از شرکتهای واسطه انجام بدن براتون

چون دردسر های خودشو داره خودتون بخواین ثبت کنید حدود 150 هزار تومان هزینه داره بخواین بدین به موسسات براتون ثبت کنن حدود 450 تا 700 هزار تومان هزینه بر هستش

ولی مواظب دردسرهای بعدش باش واقعا اذیت می کنن

shivahost
August 25th, 2017, 01:27
ثبت شرکت شما را درگیر دارایی، بیمه، فاکتور رسمی و ... می کند. بسیار باید حساب کتاب مرتب داشته باشید و بصورت مرتب اظهارنامه ها را ارائه کنید. اگر رعایت نکنید دردسرهای بسیاری خواهد داشت. همچنین بعد ها هم به این راحتی ها نیست که منحل کنید و سالها طول می کشد...

itjavani
August 25th, 2017, 11:52
یکی از دلایل انتخاب شرکت های واسطه تنظیم نمودن دقیق اساسنامه و شرکت نامه ، موضوع فعالیت و ... می باشد که بصورت دقیق و حقوقی برای شما تنظیم میکنند ولی اکثر افراد فکر میکنند موارد پیش فرض که در اینترنت وجود داره کفایت میکنه که بعدها به مشکل بر میخورند.

من میتونم براتون موارد ثبت شرکت رو بصورت کامل در پنل خودتون انجام بدم بدون مشکل بتونید شرکتتون رو ثبت کنید با کمترین هزینه ممکن و هم اینکه خودتون هم در جریان ثبت شرکت هستید.

در صورت تمایل پ.خ کنید....