PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما راه اندازی چه کاری را پیشنهاد میکنید ؟

armin.rf
August 24th, 2017, 16:54
با سلام و احترام
قصد راه اندازی یک سیستم کسب درآمد از پاپ و سامانه فروش بازدید های پاپ اپ رو دارم البته لازم به ذکره اطلاعاتم در این زمینه در حد متوسط هستش
از این رو گفتم اینجا هم یک تاپیک بزنم که ببینم نظر سایر دوستان بزرگوار در رابطه با این کار چیه و یا چه کاری رو پیشنهاد میدن ؟

ارادتمند

vpgroup
August 24th, 2017, 17:01
با سلام و احترام
قصد راه اندازی یک سیستم کسب درآمد از پاپ و سامانه فروش بازدید های پاپ اپ رو دارم البته لازم به ذکره اطلاعاتم در این زمینه در حد متوسط هستش
از این رو گفتم اینجا هم یک تاپیک بزنم که ببینم نظر سایر دوستان بزرگوار در رابطه با این کار چیه و یا چه کاری رو پیشنهاد میدن ؟

ارادتمند

با سلام و احترام

مناسبه ولی اگر سرمایه لازم رو ندارید پیشنهاد میشود دورش نروید. باید سرمایه گذاری کنید هم جهت قالب هم جهت تبلیغات. حالا سیستم پاپ اپ موجود هستند

موفق باشید

armin.rf
August 24th, 2017, 17:05
با سلام و احترام مناسبه ولی اگر سرمایه لازم رو ندارید پیشنهاد میشود دورش نروید. باید سرمایه گذاری کنید هم جهت قالب هم جهت تبلیغات. حالا سیستم پاپ اپ موجود هستند موفق باشید
به نظر شما با چه هزینه این میتونه اینکار جوابگو باشه

vpgroup
August 24th, 2017, 17:29
به نظر شما با چه هزینه این میتونه اینکار جوابگو باشه

عرض ادب مجدد

به نظر بنده با هزینه پایه 1 میلیون تومان جوابگو میباشد الباقی بستگی به طراحی های قالب و طراحی اسکریپت یا عدم طراحی خود شما میباشد

موفق باشید

chaishpish
August 24th, 2017, 17:54
سلام پیشنهاد من راه اندازی سایتی مثل وطن کلیک هستش این سایت ها از یک نوع اسکریپت خاصی استفاده میکنن .

سایت های مثل ایشون یا کلیک ایرانی خودشون تبلیغاتی ندارن بلکه تبلیغات از طریق کد شرکت دیگه اضافه میکنن مثلا شرکت وطن کلیک از تبلیغات شرکت ادرو و ای نتورک استفاده میکنه .

ای نتورک کلیکی 70 الی 100 با اینها حساب میکنه و اینها هم با مشتریشون هر کلیک 40 الی 50 حساب میکنن اگر در روز 5000 کلیک داشته باشید که خیلی بشتر میشه با این سیستم، اگر سود هر کلیک 20 تومن حساب کنیم میانگین روزی 100000 تومن پورسانت شما میشه.

armin.rf
August 24th, 2017, 18:00
عرض ادب مجدد به نظر بنده با هزینه پایه 1 میلیون تومان جوابگو میباشد الباقی بستگی به طراحی های قالب و طراحی اسکریپت یا عدم طراحی خود شما میباشد موفق باشید

راه اندازی سیستمش طبق تحقیقات حدودا 750 تومن تموم میشه و قصدمون اینه که 1 میلیون هم فقط تبلیغ کنیم برای استارت

- - - Updated - - -

سلام پیشنهاد من راه اندازی سایتی مثل وطن کلیک هستش این سایت ها از یک نوع اسکریپت خاصی استفاده میکنن . سایت های مثل ایشون یا کلیک ایرانی خودشون تبلیغاتی ندارن بلکه تبلیغات از طریق کد شرکت دیگه اضافه میکنن مثلا شرکت وطن کلیک از تبلیغات شرکت ادرو و ای نتورک استفاده میکنه . ای نتورک کلیکی 70 الی 100 با اینها حساب میکنه و اینها هم با مشتریشون هر کلیک 40 الی 50 حساب میکنن اگر در روز 5000 کلیک داشته باشید که خیلی بشتر میشه با این سیستم، اگر سود هر کلیک 20 تومن حساب کنیم میانگین روزی 100000 تومن پورسانت شما میشه.

بله اتفاقا خودمم دنبالشم که با این روش همکاری رو استارت کنم که ضرر نشه اما برای سامانه پاپ اپ نمیدونم کسی هست یا خیر

armin.rf
August 24th, 2017, 23:17
سایر دوستان نظری ندارن؟

Santourio
August 24th, 2017, 23:25
من یه ایده خوبی واست دارم وقت کردی تلگرام پیام بده

@Santourio

wapmaster
August 25th, 2017, 00:08
سلام .با توجه به اینکه قبلا خود بنده سیستم پاپ آپ داشتم میتونم بهتون بگم واقعا سود خوبی داره .الانم سیستمهای پاپ آپ معتبر خیلی کم هستن . پس به راحتی میتونید کاربر جذب کنید
موفق باشید

almandata
August 25th, 2017, 00:12
سلام
اکثر این مدل وب سایت ها بعد از مدتی کلاهبرداری می کنن

اگه بتونین اعتماد کاربر هارو جلب کنید خیلی راحت جواب میده !

ولی خوب باید پشتکار خوبی داشته باشید

که ایشالله موفق بشید

armin.rf
August 25th, 2017, 06:33
<p>

من یه ایده خوبی واست دارم وقت کردی تلگرام پیام بده @Santourio پیام دادم خدمتتون پویان جان - - - Updated - - -
سلام .با توجه به اینکه قبلا خود بنده سیستم پاپ آپ داشتم میتونم بهتون بگم واقعا سود خوبی داره .الانم سیستمهای پاپ آپ معتبر خیلی کم هستن . پس به راحتی میتونید کاربر جذب کنید موفق باشید انشالله سپاس از مشارکت شما در این تاپیک جناب نوری
سلام اکثر این مدل وب سایت ها بعد از مدتی کلاهبرداری می کنن اگه بتونین اعتماد کاربر هارو جلب کنید خیلی راحت جواب میده ! ولی خوب باید پشتکار خوبی داشته باشید که ایشالله موفق بشید انشالله

سپاس از مشارکت شما در این تاپیک </p>

wapmaster
August 25th, 2017, 07:41
برای استارت اولیه کاریتون نیاز به سایت پربازدید دارید که اوایل کمتر کسی هستن اعتماد میکنن
بهترین گزینه خبرخوان هست
برای راهنمایی در تلگرام در ارتباط باشید
SajadNuri

armin.rf
August 25th, 2017, 12:22
متاسفانه ریپورت هستم اکانت قبلیتون هم دیلت کردید
لطفا پیام بدید
@emad0010