PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه وبسایت را در vps ویندوز 2012 بالا بیاوریم؟

mrtetki
August 22nd, 2017, 20:36
با سلام من یک ویندوز سرور 2012 r2 دارم ، میخواستم بدونم چطور میشه یک سایت رو با این vps بالا آورد؟ یعنی وقتی آیپی این vps رو در مرورگر سیستم ها وارد کرد یک فایل php رو باز کنه!
باید xamp یا wamp نصب بشه یا برنامه های خاصی باید نصب بشه روی این Vps ؟
حالا چه بالا اوردن یک سایت روی ip ثابت این سرور مجازی و یا چه ثبت دامنه روی این سرور.
تازه وارد هستم در زمینه ویندوز سرور ممنون میشم راهنمایی کنید.

mizban97
August 22nd, 2017, 21:00
با سلام من یک ویندوز سرور 2012 r2 دارم ، میخواستم بدونم چطور میشه یک سایت رو با این vps بالا آورد؟ یعنی وقتی آیپی این vps رو در مرورگر سیستم ها وارد کرد یک فایل php رو باز کنه!
باید xamp یا wamp نصب بشه یا برنامه های خاصی باید نصب بشه روی این Vps ؟
حالا چه بالا اوردن یک سایت روی ip ثابت این سرور مجازی و یا چه ثبت دامنه روی این سرور.
تازه وارد هستم در زمینه ویندوز سرور ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
باید کنترل پنل ویندوز نظیر پلسک یا وب سایت پنل نصب کنید.

salar123-user8
August 22nd, 2017, 21:42
ببیند باید اول iis نصب کنید. بعد با microsof platform میتونید ایتم هایی مثل php رو نصب کنید.
برای اتصال به دومین هم باید تیک dns رو در هنگام نصب iis بزنید. فقد یه سری تنظیمات داره که تو گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.
به طور کلی مبحث طولانی هست تو گوگل 2 تا سرچ بزنید خیلی راحت پیدا میکنید.

- - - Updated - - -

برای دیتابیس هم باید https://www.mysql.com دانلود و نصب کنید + phpmyadmin رو دانلود کنید. کپی کنید تو iis

ahmad4u
August 23rd, 2017, 00:40
wamp يا xamp نصب كنيد و بعد فايلاتون رو توي پوشه www بريزيد

Genral X2
August 23rd, 2017, 05:49
wamp يا xamp نصب كنيد و بعد فايلاتون رو توي پوشه www بريزيد

یه کم کاملتر :| www فقط برا wamp هستش اگه xampp نصب کردید فایل هاتونو تو htdocs بریزید و ای پی رو دایرکت کنید

bakuryu
August 24th, 2017, 22:18
سلام دوست عزیز

این مقاله را مطالعه کنید
https://www.howtogeek.com/177129/beginner-geek-how-to-host-your-own-website-on-windows-wamp/

mehrdad-arch
August 26th, 2017, 09:57
دوستان راهنمایی های لازم رو کردن به نظر من اگر برای تست میخواید بهترین و بی دردسترین روش نصب زمپ یا ومپ است(اینها ارسال ایمیل هم ندارن) ولی اگر برای راه اندازی سایت میخواید بهتره از سرور لینوکس یا هاست اشتراکی استفاده کنید.