PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم اینترنت مناسب تر و به صرفه تر هست ؟!

seokaran.org
August 22nd, 2017, 17:14
سلام
اینترنت بنده پارس انلاین هست متاسفانه قیمت هاشون شدیداااا نجومیه و کیفیت و ... چندان جالبی هم نداره برا همین قصد تعویض اینترنت رو گرفتم
اینترنت مخابرات رو که بیخیال
اینترنت شرکنی با ویژگی های
اکثرن بدون قطعی
اپلود رایگان
کیفیت عالی
ارزان و به صرفه ( یه تعرفه ای که برا وبمستری خوب باشه و به صرفه باشه )
پشتیبانی خوش اخلاق و ...
چه شرکتی رو معرفی می کنید ؟!
طبق تجربتون راهنمایی کنید لطفا

iran20host
August 22nd, 2017, 17:19
سلام
اینترنت بنده پارس انلاین هست متاسفانه قیمت هاشون شدیداااا نجومیه و کیفیت و ... چندان جالبی هم نداره برا همین قصد تعویض اینترنت رو گرفتم
اکثرن بدون قطعی
اپلود رایگان
کیفیت عالی
پشتیبانی خوش اخلاق و ...
با سلام و عرض ادب
قربان جدیدا برای پارس آنلاین طرح های نامحدود خیلی ارزونی اومده و میتوانید استفاده کنید.
در غیر اینصورت بنده شرکت هایی رو پیشنهاد میکنم که بسته های ترافیکشون بصورت پکیج چند روزه باشه، مثل های وب و آسیاتک
طبق تجربه ای که بنده داشتم و از اکثر دیتاسنترها اینترنت داشتم آسیاتک رو پیشنهاد میکنم.
منتهی یه بحث خیلی مهم که هست اینه که بستگی به شهرتون هم داره باید ببینید تو شهر خودتون کدوم اینترنت برا شما بهتر هست.
اگرم از اینترنتتون برای گیم استفاده میکنید اصلا سمت های وب نرید، بهترین مورد واسه گیم همون پارس آنلاین و آسیاتک میباشد.
با تشکر

vpgroup
August 22nd, 2017, 17:22
سلام
اکثرن بدون قطعی
اپلود رایگان
کیفیت عالی
پشتیبانی خوش اخلاق و ...

با سلام و احترام

پیشنهاد من به شما دوست عزیز شرکت های وب میباشد.

چندین ساله از سرویس های این شرکت در حال استفاده میباشیم قیمت ها عالی سرویس ها بی نظیر و خدمات متنوع

فشفشه های ارزان و مناسب و کاربردی (کم دانلودی ها و پرمصرف ها) - فشفشه های هدیه در مناسبت های خاص

فشفشه های ویژه برای مشتریان های 7 ستاره - پشتیبانی بی نظیر با کمال ادب و احترام

موفق باشید

iraniy
August 22nd, 2017, 17:46
آسیاتک

shetabanhost
August 22nd, 2017, 17:58
های وب پیشنهاد می شود .
از همه لحاظ بهتر از سایر شرکت ها هست از نظر بنده .

kiavaco
August 22nd, 2017, 18:17
اسیاتک بزرگوار

gdfire
August 23rd, 2017, 19:21
فقط اسیا تک هم ارزونه هم عالی
پارس انلاین دورش تموم شده خیلی گرون کرده منم داشتم ولی کوچ کردم اسیاتک به زودی همه مشترکینشونم می پره همه میرن اسیاتک چون واقعا گرون کرده و تو ترافیکا دست می برن تا ملت بسته ها به اصطلاح انرژیشونو بخرن ... برو اسیاتک فعلا جای امن و ارزون اونجاس

dakkeh20
August 23rd, 2017, 19:43
با سلام و احترام

اگر هزینه براتون ملاک نیست لینک وایرلس از شرکت رسپینا تهیه کنید / آپلود باز + ترافیک نامحدود و رایگان آپلود .

باتشکر

salar123-user8
August 23rd, 2017, 21:50
های وب. از لحاظ نرخ ترافیک حرف نداره.

aliasbahi
August 23rd, 2017, 22:34
سلام
اکثرن بدون قطعی
اپلود رایگان
کیفیت عالی
پشتیبانی خوش اخلاق و ...

برای یک وبمستر سرعت خیلی مهمه
متاسفانه شرکتهای اینترنت ثابت adsl کاملا ضعیف شده
بنده با مودم ثابت ایرانسل دارم کار میکنم و خیلی خوب داره جواب میده
زمانی هم که نیاز به دانلود با حجم زیاد داشته باشم با ایرانسل من طرح ساعتی میزنم
طرح ساعتی 2-8 صبح میزنم و 1ساعته 900 تومن 20 گیگ میتونم باهاش دانلود کنم
خیلی راحت دانلودامو انجام میدم و خیلی راضی هستم

البته این پیشنهاد بود و نظر همه دوستان محترمه

mre
August 23rd, 2017, 22:39
برای یک وبمستر سرعت خیلی مهمه
متاسفانه شرکتهای اینترنت ثابت adsl کاملا ضعیف شده
بنده با مودم ثابت ایرانسل دارم کار میکنم و خیلی خوب داره جواب میده
زمانی هم که نیاز به دانلود با حجم زیاد داشته باشم با ایرانسل من طرح ساعتی میزنم
طرح ساعتی 2-8 صبح میزنم و 1ساعته 900 تومن 20 گیگ میتونم باهاش دانلود کنم
خیلی راحت دانلودامو انجام میدم و خیلی راضی هستم

البته این پیشنهاد بود و نظر همه دوستان محترمه

سلام
ببخشید سوالی دارم از حضورتون
منظورتون از مودم ثابت td-lte ایرانسل هست یا مودم 4g؟
اگر منظورتون td-lte هست آیا میشه بسته‌هایی که برای سیم کارت اعتباری ایرانسل در نرم افزار ایرانسل من وجود داره رو برای اینترنت ثابت هم تهیه کرد؟
با تشکر

Club4fun
August 24th, 2017, 13:36
های وب رو از هر لحاظ در اولویت قرار بدید واقعا کیفیت سرویس هاشون بی نظیره و فشفشه ها و هدیه ها هم عالیه

taranoome
August 24th, 2017, 14:35
36596
سلام از اینترنت و بسته های همراه اول استفاده کنید سرعتش خوبه
یک مودم همراه بگیرید و تمام
البته این رو بهتون بگم که مودم همراه اختصاصی اون اپراتور رو نگیرید و از مودم های همراه موجود در بازار خرید کنید که تمام سیمکات تمام اپراتورها رو پشتیبانی میکنه

aliasbahi
August 26th, 2017, 16:24
سلام
ببخشید سوالی دارم از حضورتون
منظورتون از مودم ثابت td-lte ایرانسل هست یا مودم 4g؟
اگر منظورتون td-lte هست آیا میشه بسته‌هایی که برای سیم کارت اعتباری ایرانسل در نرم افزار ایرانسل من وجود داره رو برای اینترنت ثابت هم تهیه کرد؟
با تشکر
بله دوست عزیز td-lte
آره همشون سیمکارت میخورن و با ایرانسل من میتونی خرید کنی
سیمکارت روش هم اگر دائمیشونو بگیری که بسته هاش ارزونتره اما از نظر من همون اعتباریش که روشون هدیه میدن بسته
من تجربشو داشتم و دیدم دوستانی که به پیشنهاد من گرفتن و خیلی راضی بودن
هیچ سود یا ضرری برام نداره که بگیرید یا نگیرید
های وب هم خوبه اما من با ایرانسل خیلی راحتتر بودم تا شرکتهای دیگه ای که تا بحال استفاده کردم
امیدوارم شما هم کارتون راه بیفته

ashadata
August 26th, 2017, 16:59
td-lte ایرانسل به صرفه هست

یک بسته داره 100 گیگ هفتگی 66 هزار تومان

ماهی 264 تومان میشه و 400 گیگ ترافیک با سرعت عالی

Cr0w
September 4th, 2017, 17:53
والا از لحاظ کیفیت من از مخابرات استان گلستان جهت گیمینگ راضی ام ، نسبت به شرکت های خصوصی شاید طرح و ... نداشته باشه و شبانه اش زیاد جالب نباشه اما پینگ مناسبی به اروپا دارم و اکثرا با دوستان خارجیم که بازی میکنیم صبحها بین 130 تا 140 ، ظهر 150 تا 180 ، غروب و شب بین 180 تا 220 .
از نظر من فقط شرکت نیست که این وسط مقصره بعضی اوقات نحوه کابل کشی شهری تا درب منزل زیر ساخت خونتون سیم کشی و ... هم بسیار مهم هست .

speednet
September 4th, 2017, 18:00
سلام
اصلا سمت های وب نرید
پشتیبانی تلگرام و انلاین میگن تماس بگیرید میگم پس شما چه کاریه اید میگه تماس بگیرید
کلا مشکلاتش زیاده برای من که اینطور بود دیروز قطعی داشتم گفتن ساعت 7 درست میشه اما ساعت 7 زنگ زدم تلفن گویا میگفت 21 و ....
اما پشتیبانی من بی احترامی ندیدم تا حالا ازشون من بعضی وقتا واقعا کلافه میشم با لحن بدی باهاشون حرف میزنم اما هیچ چی نمیگن ، ای کاش سرویسشون طوری بود که کلافه نمیکرد تا به پشتیبانی با حوصله هم نیازی نبود
مخابرات اذربایجان شرقی زنگ زدم ادم میخورد=)) بهش گفتم چرا پاچه میگری قطع کرد ، سمت مخابرات نری اصلا بهتره ولی لامصب پینگ تایمش یه چیز دیگه بود ، منظورم وقتی با کنسول کار میکنی

yourhosting
September 4th, 2017, 18:29
td-lte irancell خیلی مناسب هست هم از لحاظ بسته هم سرعت(درصورتی که در محدوده مناسب باشید 50mb براحتی سرعت خواهید داشت)