PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری گیم سرور

mehrangta
August 20th, 2017, 23:25
با سلام
بنده در حال تشکیل یک تیم قوی برای راه اندازی انواع گیم سرور بر روی اینترانت هستم.
در حال حاضر سرور سمپ و راست لگاسی فعال داریم.
به اشخاصی با قدرت مدیریت و کانفیگ سرور گیم های زیر نیازمندیم :
CS 1.6
CS Source
CS Global
COD MW1-3
WOW Pandaria یا Legion
BF 2 3 4
Minecraft
Rust Exp
L4D2
Teeworlds

شرایط :
سن حداقل 18 (در صورتی که سنتون پایین تر هست ولی از مهارتتون اطمینان خاطر دارید و شرایط زیر را هم دارید با ما تماس بگیرید)
تسلط کامل در مدیریت و کانفیگ گیم مربوطه (یکی یا دو تا از گیم ها برای هر نفر کافی هست)
مسئولیت پذیری
ارائه سرور پیش از همکاری به صورت لوکال جهت تست
آشنایی با پلیر های گیم مربوطه جهت دعوت و شروع قوی
آشنایی با تیم اسپیک

*درصورتی که گیم سرور فعال (با پلیر آنلاین +20) دارید منابع خوبی در اختیارتون قرار میگیره (با ما تماس بگیرید)
*سرور دارای فایروال سخت افزاری هست
*ایپی به صورت اینترنت و اینترنت ایران اکسس شده ارائه میشود
*سایت و دامنه و طراحی سایت به صورت مشورتی قابل طراحی و آماده سازی هست

راه های ارتباطی :
پیام خصوصی انجمن
ایمیل mehranux@gmail.com
تلگرام mehranux@

st3205
August 20th, 2017, 23:40
سلام.

بنده چند ساله cs1.6 online بازی میکنم اگه خواستین مدهای مختلف رو ران کنید میتونم تو مد knf کمکتون کنم که چه پلاگین هایی رو استفاده کنین تا پلیرها بیشتر جذب بشن.

و یک چیز دگ فکر نکنم بتونین تو cs1.6 پلیر جذب کنین بدلیل وجود سروهایی مثل آسیا و تی جی و پارس هم که میخواد دوباره سروراشو ران کنه.خیلی ها اومدن سرور زدن ولی هیچکدومشون موندگار نبودن.

پیشنهاد من پورت یه سرور شلوغ رو بخرید،یکی از سرورهای شلوغ میخواد کل سرورهاشو بفروشه ولی قیمتش رو خیلی زیاد میگه خواستین تلگران در ارتباط باشین تا خدمتتون معرفیش کنم.

موفق باشید

mehrangta
August 21st, 2017, 00:42
سلام.

بنده چند ساله cs1.6 online بازی میکنم اگه خواستین مدهای مختلف رو ران کنید میتونم تو مد knf کمکتون کنم که چه پلاگین هایی رو استفاده کنین تا پلیرها بیشتر جذب بشن.

و یک چیز دگ فکر نکنم بتونین تو cs1.6 پلیر جذب کنین بدلیل وجود سروهایی مثل آسیا و تی جی و پارس هم که میخواد دوباره سروراشو ران کنه.خیلی ها اومدن سرور زدن ولی هیچکدومشون موندگار نبودن.

پیشنهاد من پورت یه سرور شلوغ رو بخرید،یکی از سرورهای شلوغ میخواد کل سرورهاشو بفروشه ولی قیمتش رو خیلی زیاد میگه خواستین تلگران در ارتباط باشین تا خدمتتون معرفیش کنم.

موفق باشید

حرفتون در مورد ماندگار نبودن خیلی از سرور های گیمینگ کاملا درست هست دلیل اینکه ماندگار نیستن موارد زیادی رو شامل میشه اما مهمترینش دو مورد هست یکی مدیریت و کانفیگ یکی مشکل مالی
بنده درباره قسمت مالی تامین هستم حداقل سال اول
میمونه مدیریت و کانفیگ، کانفیگ گیم سرور ها بر اساس تجربه هستش حل میشه اما بیشتر بحث مدیریتش هست که شخص چقدر داخل اون بازی پلیر میشناسه و میتونه وقت برای جمع کردن و مدیریتشون بزاره. ما دنبال شخصی هستیم این پروسه رو انجام بده.

mehrangta
August 30th, 2017, 17:35
عزیزانی که پیام دادند پاسخ داده شد
همچنان نیازمندیم.

Genral X2
August 30th, 2017, 18:09
عزیزانی که پیام دادند پاسخ داده شد
همچنان نیازمندیم.

با سلام سابقه چندین ساله در ران کردن گیم های که گفتید رو داریم
Cod4
Cod6
Cod8
GTA
CS 1.6
CS Global

------------------------

روی Cod4 بسیار کار کردیم و میتونیم بهترین کانفیگ رو بهتون بدم که تو ایران سابقه نداشته و هیچ ایرانی نتونه ران کنه

mehrangta
August 30th, 2017, 18:27
با سلام سابقه چندین ساله در ران کردن گیم های که گفتید رو داریم
Cod4
Cod6
Cod8
GTA
CS 1.6
CS Global

------------------------

روی Cod4 بسیار کار کردیم و میتونیم بهترین کانفیگ رو بهتون بدم که تو ایران سابقه نداشته و هیچ ایرانی نتونه ران کنه

اگر سرورتون پلیر آنلاین و فعال دارد حتما پیام بدید.

راه های ارتباطی :
پیام خصوصی انجمن
ایمیل mehranux@gmail.com
تلگرام mehranux@

mehrangta
January 10th, 2018, 12:06
سخت افزار ها بروز شد دوستانی که علاقه مندند پیام بدن.