PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب جاری نیازمند معرف

hassan_shahi
August 20th, 2017, 15:24
سلام به تمام دوستان عزیز
برای افتتاح حساب جاری و دریافت دسته چک هر بانکی رفتم میگن نیاز به یه معرف هستش که حساب جاری داشته باشه دوستان کسی میدونه چطور میشه بدون معرف حساب جاری افتتاح کرد؟؟؟

به هر کسی هم میگم بیا معرف ما شو فکر میکنن ضامن میشن و هر زمان چک ما خدایی نکرده برگشت خورد میرن از حساب اونا میگیرن.
درحالی که من طبق پرس و جویی که کردم اصلا یه قانون خیلی بیخودیه مثل سایتای حرمی تا معرف نداشته باشید اجازه ثبت نام نمدیده.

ممنون میشم دوستان اطلاعاتی دارن در اختیار ما قرار بدن.

دوستان عزیز تهرانی ممنون میشیم اگر کسی هست معرف ما بشه:x:x:x

iraniam2000
August 20th, 2017, 15:38
سلام به تمام دوستان عزیز
برای افتتاح حساب جاری و دریافت دسته چک هر بانکی رفتم میگن نیاز به یه معرف هستش که حساب جاری داشته باشه دوستان کسی میدونه چطور میشه بدون معرف حساب جاری افتتاح کرد؟؟؟

به هر کسی هم میگم بیا معرف ما شو فکر میکنن ضامن میشن و هر زمان چک ما خدایی نکرده برگشت خورد میرن از حساب اونا میگیرن.
درحالی که من طبق پرس و جویی که کردم اصلا یه قانون خیلی بیخودیه مثل سایتای حرمی تا معرف نداشته باشید اجازه ثبت نام نمدیده.

سلام
اگر تبریز هستید من حاضرم معرف شما باشم
باید یک دوست تو بانک پیدا کنید چون قانون دادن دسته چک میگه مهم تر از معرف نظر رییس شعبه مهم هست ، ضمنا اگر پروانه کسب داشته باشید بیشتر بانک ها خودشان دسته چک میدن

hassan_shahi
August 20th, 2017, 15:43
سلام
اگر تبریز هستید من حاضرم معرف شما باشم
باید یک دوست تو بانک پیدا کنید چون قانون دادن دسته چک میگه مهم تر از معرف نظر رییس شعبه مهم هست ، ضمنا اگر پروانه کسب داشته باشید بیشتر بانک ها خودشان دسته چک میدن

متاسفانه تبریز نیستم.
تهران هستم.
پروانه کسب هم ندارم متاسفانه.

شنیدم که میگن رییس شعبه اگر بخواد بدون معرف هم میشه اما هر کاری میکنم قبول نمیکنن.
اصلا نمیدونم این معرف رو برای چی میخوان وقتی ضمانتی حساب نمیشه.

mhiizadi
August 20th, 2017, 15:44
سلام به تمام دوستان عزیز

سلام .
کدام بانک رفتید ؟
چه شهری هستید ؟

hassan_shahi
August 20th, 2017, 16:00
سلام .
کدام بانک رفتید ؟
چه شهری هستید ؟

تهران هستم.
ملت و ملی و آینده و انصار و شهر و... که از همه راحت تر بانک شهر بود متاسفانه این معرف رو ندارم.

hassan_shahi
August 20th, 2017, 18:58
دوستان کسی از تهران صادقیه هستش که حساب جاری داشته باشه این مشکل ما حل بشه؟
ممنونتون میشم

2JZ
August 20th, 2017, 19:03
ساده ترین راه این هست معرف پیدا کنید..

Amy
August 20th, 2017, 19:05
با سلام
زمانی برای دسته چک اقدام کرده بودیم
همین مشکل رو داشتیم
ولی بانک مسکن که مراجعه کردیم
سوال که کردیم گفتند میشه
( همسر ، بردار یا خواهر ) فامیل درجه 1
همونجا هر 2 نفر همزمان حساب جدید باز کنند
و اسم شما به عنوان معرف اون
و اسم اون به عنوان معرف شما
درج میشه و مشکل حل میشه
همین کارو کردیم و مشکلی نداشتند ;)
سوال کنید ، شاید هنوزم قبول کنند
امیدوارم مشکلتون حل بشه
موفق باشید:53:

hassan_shahi
August 20th, 2017, 19:05
ساده ترین راه این هست معرف پیدا کنید..

خوب منم دنبال معرفم دیگه متاسفانه کسی از آشناهام حساب جاری نداره تو کل خاندانمون من اولین نفرم میخوام حساب جاری باز کنم اگر دوستان از تهران کسی حساب جاری داره یا امضاء از بانکش برامون بگیره ممنون میشم

- - - Updated - - -

با سلام
همین مشکل رو داشتیم
سوال که کردیم گفتند میشه
درج میشه و مشکل حل میشه
امیدوارم مشکلتون حل بشه

ممنون از توضیحاتتون امیدوارم که قبول کنن

iraniam2000
August 20th, 2017, 21:40
متاسفانه تبریز نیستم.
تهران هستم.
پروانه کسب هم ندارم متاسفانه.

شنیدم که میگن رییس شعبه اگر بخواد بدون معرف هم میشه اما هر کاری میکنم قبول نمیکنن.
اصلا نمیدونم این معرف رو برای چی میخوان وقتی ضمانتی حساب نمیشه.

بله ، تو پست قبلی عرض کردم باز کردن تمامی حساب ها جزوه اختارات رییس شعبه هست
یعنی اطراف شما ، تو دوست ، فامیل ، همسایه و ... کسی که تو بانک شاغل باشه نیست ؟ تعجب داره چون تو مملکت ما اونی که زیاد هست بانک هست اونی هم که زیادتر از بانک ها هست ، کارمندان مفتخور بانک ها هستند
این معرف قانون قدیمی هست که مانده و همانطور که خودتان متوجه شدید هیچ ضمانتی گردن معرف نیست و کاش اینجا بودید تا مشکلتون را راحت حل میکردم

پ.ن.
یک اجاره نامه درست کنید ببرید بگید برای نمایندگی گفتند باید حساب جاری معرفی کنید و پول خوبی تو حساب جریان خواهد داشت شاید رییس بانک گوشهاش دراز شد و حساب را اجازه داد باز کنید :d

websazha
August 21st, 2017, 05:23
با سلام

اصلا قربان نیاز نیست کسی به شعبه بیاد جهت معرفی و کاری انجام بشه.
حسابتون توی اون بانک خوب باشه و بدون فلان نفر اسم و فامیلشون x هست میگه معرف میگین فلانی از دوستان هستن نیاز نیست به چیزی بنده یا بیاد شعبه اصلا فقط سرچ میکنه طرف اوکی باشه و موجود باشه اونجا حسابش کار انجام میده خود بنده چند سال پیش که ملت جاری باز کردم فقط گفت معرف دارین به شوخی گفتم معرفم موجودی و گردش حساب اصلیم هست که همین شعبه هست طرف گفت باشه باید یه اسم بدی به هر صورت اسم و فامیل دوست خودم که میدونستم اونجا جاری داره دادم گفت اوکی 2 روز دیگه بیا دسته چک ببر !راحته و بسیار مسخره!
یه عدد قابل توجه بریزید به حساب برید پیش رئیس شعبه بگین میخوام سرمایم رو از بانک فلان بیارم جاری اینجا میپرسه موجودی میگین 400 میلیون فرضا یا بیشتر میگه اقا باز کن حساب باز کن ایشون اصلا خودش میتونه معرف همممون بشه ! :)

hassan_shahi
August 21st, 2017, 09:35
با سلام

اصلا قربان نیاز نیست کسی به شعبه بیاد جهت معرفی و کاری انجام بشه.
حسابتون توی اون بانک خوب باشه و بدون فلان نفر اسم و فامیلشون x هست میگه معرف میگین فلانی از دوستان هستن نیاز نیست به چیزی بنده یا بیاد شعبه اصلا فقط سرچ میکنه طرف اوکی باشه و موجود باشه اونجا حسابش کار انجام میده خود بنده چند سال پیش که ملت جاری باز کردم فقط گفت معرف دارین به شوخی گفتم معرفم موجودی و گردش حساب اصلیم هست که همین شعبه هست طرف گفت باشه باید یه اسم بدی به هر صورت اسم و فامیل دوست خودم که میدونستم اونجا جاری داره دادم گفت اوکی 2 روز دیگه بیا دسته چک ببر !راحته و بسیار مسخره!
یه عدد قابل توجه بریزید به حساب برید پیش رئیس شعبه بگین میخوام سرمایم رو از بانک فلان بیارم جاری اینجا میپرسه موجودی میگین 400 میلیون فرضا یا بیشتر میگه اقا باز کن حساب باز کن ایشون اصلا خودش میتونه معرف همممون بشه ! :)

خوب دوست عزیز ما مثل شما سرمایمون بالا نیست و نمیتونیم از طریق گردش حساب اقدام کنیم.

متاسفانه سر همین چیز فورمالیته هیچ کدوم از بانکا حاضر به باز کردن حساب جاری برای ما نمیشن.

- - - Updated - - -

بله ، تو پست قبلی عرض کردم باز کردن تمامی حساب ها جزوه اختارات رییس شعبه هست
یعنی اطراف شما ، تو دوست ، فامیل ، همسایه و ... کسی که تو بانک شاغل باشه نیست ؟ تعجب داره چون تو مملکت ما اونی که زیاد هست بانک هست اونی هم که زیادتر از بانک ها هست ، کارمندان مفتخور بانک ها هستند
این معرف قانون قدیمی هست که مانده و همانطور که خودتان متوجه شدید هیچ ضمانتی گردن معرف نیست و کاش اینجا بودید تا مشکلتون را راحت حل میکردم

پ.ن.
یک اجاره نامه درست کنید ببرید بگید برای نمایندگی گفتند باید حساب جاری معرفی کنید و پول خوبی تو حساب جریان خواهد داشت شاید رییس بانک گوشهاش دراز شد و حساب را اجازه داد باز کنید :d

متاسفانه کسی رو ندارم که پارتیمون باشه.

کاش واقعا اونجا بودم مشکلم حل میشد.

متاسفانه انقدر تو این بانکا رفتم همشون منو شناختن نمیشه برم خالی ببندم.

dr.programmer
August 21st, 2017, 10:18
بانک اصولا یا معرف میخواد یا گردش حساب مالی خوبی داشته باشه

پس اگر معرف ندارید و نمیتونید پیدا کنید 2 راه براتن میمونه :

1. گردش حساب بالایی داشته باشید

2. توی شعبه مورد نظر یک آشنا خوب پیدا کنید

hassan_shahi
August 22nd, 2017, 09:29
با سلام
همین مشکل رو داشتیم
سوال که کردیم گفتند میشه
درج میشه و مشکل حل میشه
امیدوارم مشکلتون حل بشه

بهترین روشی که فکر میکردم همین روش بود که متاسفانه به ما رسید تخلف شده.:((

دوستان عزیزی که تو تهران هستن ممنونتون میشیم معرف ما بشن.