PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر وب سرور

phpmy
August 20th, 2017, 14:43
سلام
دوستان من قبلا اپاچی برای سرور مجازیم نصب کرده بودم
الان میخوام به انجین ایکس تغییرش بدم
دوستان لطف کنند مراحل تغییر به انجین ایکس رو بدن ممنون میشم

lnspiron
August 20th, 2017, 14:51
باسلام

سیستم عامل؟ کنترل پنل؟

kandohost.com
August 24th, 2017, 11:05
سلام
دوستان من قبلا اپاچی برای سرور مجازیم نصب کرده بودم
الان میخوام به انجین ایکس تغییرش بدم
دوستان لطف کنند مراحل تغییر به انجین ایکس رو بدن ممنون میشم

در این راهنما، ما در مورد چگونگی انتقال یک وبسایت از آپاچی به روی VPS Ubuntu 12.04 توضیح خواهیم داد. ما سعی می کنیم که پیشنهادات و توصیه های کلی را ارائه دهیم، اما به شما نکاتی را نیز می گوییم که ممکن است برای رسیدن به اهداف خاص خود به آنهانیاز داشته باشید.
در این راهنما فرض می شود که شما یک بسته LAMP (لینوکس، آپاچی، MySQL, PHP) با استفاده از این این آموزش را نصب کرده اید. اگر هنگام نصب به سادگی تصویر one-click LAMP را انتخاب کرده باشید، سرور مجازی شما این پیکربندیها را خواهد داشت.

نصب Nginx در سرور مجازی:

اولین کاری که برای انتقال وبسایتمان انجام می دهیم نصب نرم افزار سرور مجازی جدید ما است. این کار به امکان می دهد تا سرور مجازی جدیدمان را با توجه به فایلهای پیکربندی آپاچی جاری به عنوان یک راهنما، تنظیم و پیکربندی کنیم.
خوشبختان Nginx در مخازن توزیعات اوبونتو به صورت پیش فرض وجود دارد. بیایید آن را نصب کنیم:

sudo apt-get update
sudo apt-get install nginx

یک نکته مهم اجرایی که در زمینه کاربرد ما بسیار اهمیت دارد این است که Nginx هر پردازش پویا را به صورت یک پروسه جداگانه پیاده سازی می کند. این کار به Nginx اجازه می دهد تا سبک و سریع باقی بماند. می تواند بر روی عملکرد اصلی خود تمرکز کند بدون اینکه مجبور باشد تا برای اضافه کردن پشتیبانی PHP از طریق ماژول تلاش کند. بجای آن، فقط آن به برنامه ای واگذار می کند که به برای همین مقصود ساخته شده است.
در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که ما همچنین نیاز به نصب یک کنترل PHP به منظور پردازش اسکریپتهای PHP داریم. گزینه استاندارد PHP5-fpm است که به خوبی با Nginx کار می کند:

sudo apt-get install php5-fpm

شما باید تمام نرم افزارهای مورد نیاز برای انتقال وبسایت خودتان بر روی Nginx را داشته باشید. ما هنوز نیاز داریم تا نرم افزارمان را پیکربندی کنیم تا پیکربندی که آپاچی تحت آن در حال اجرا بود را تقلید کنیم.

راه اندازی پیکربندی تست Nginx در سرور مجازی

از آنجا که در حال حاضر آپاچی در حال اجرا است، اگر بتوانیم تمایل داریم که سرور مجازی Nginx خود را به شکل مستقل از آپاچی پیکریندی کنیم تا اینکه وبسایت ما در حین انتقال فعال و عملیاتی باقی بماند.

این به سادگی تست Nginx بر روی یک پورت جایگزین است تا زمانی که آماده تغییرات نهایی بشویم. از این طریق ما می توانیم به طور همزمان دو سرور مجازی را اجرا کنیم.
با باز کردن فایل پیکربندی پیش فرض سایت Nginx شروع کنید:

sudo nano /etc/nginx/sites-available/default

در بخش server { یک دستور listen اضافه کنید تا به Nginx بگوید بر روی یک پورت به غیر از پورت ۸۰ گوش دهد(که آپاچی هنوز از آن برای درخواستها استفاده می کند). ما در این آموزش از پورت ۸۰۰۰ استفاده می کنیم.
server {

listen 8000;
. . .
. . .

bakuryu
August 24th, 2017, 22:12
سلام دوست عزیز

آیا براتون مقدور هست دسترسی ارسال کنید