PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهکار برای حذف شماره تماس کاربر از سایت؟ (مدیر وب هاستینگ تاک هم لطفا نظر بدن)

dynabanner.com
August 19th, 2017, 21:34
سلام

2 سال پیش شماره تماس پشتیبانی شرکت سابقمون رو در تعدادی سایت و انجمن ارسال کرده بودم که بعد از چند ماه از این شرکت جدا شدم.چند روز پیش مسئول شرکت قبلی با بنده تماس گرفت و گفتن از اونجایی که چند نفر با ما تماس گرفتن و میگن شماره رو از سایت x و y برداشتیم باید شماره رو از هر سایتی که درش ارسال کردید حذف کنید.
من هم به مدیر همه ی سایت ها این موضوع رو اطلاع دادم و همگی به جز مدیر یک انجمن،اون شماره رو حذف کردن.الان تنها در یک انجمن شماره قرار داره اما من نمی تونم شماره رو ویرایش یا حذف کنم.چون پیامی بوده که در صفحه پروفایل کاربر ارسال کردم و مدیر اون انجمن هم با وجود اینکه آنلاین شدن و احتمالا پیام من رو دیدن،اما جواب ندادن و امروز باز هم از شرکت قبلی با من تماس گرفتن و مهلت 5 روزه دادن برای حذف شماره تماس.

حالا به نظر شما چه راهی هست تا بتونم شماره رو از اون سایت حذف کنم؟ اگه بخوام از طریق مراجع و پلیس فتا از مدیر اون انجمن شکایت کنم آیا اونها میتونن ایشون رو مجاب کنن به حذف شماره سایت؟ و اینکه این پروسه چقدر طول میکشه؟

kiavaco
August 19th, 2017, 21:58
پروسه طولانی هست و اینکه میشه ولی بهتره از طریق whois اطلاعات این موارد بدست بیارید تماس باهاشون بگیرید

dynabanner.com
August 20th, 2017, 09:25
پروسه طولانی هست و اینکه میشه ولی بهتره از طریق whois اطلاعات این موارد بدست بیارید تماس باهاشون بگیرید

تشکر.
مدیر اون انجمن اصلا جوابگو نیست و کلا انجمن 2 تا مدیر داره که هر دو بی توجهی می کنن نسبت به پیام ها.
پس به جز اقدام قانونی راه دیگه ای نیست؟ و چون موضوع مزاحم تلفنی هست،فکر می کنید زمان زیادی نیازه تا در دادگاه رسیدگی کنن؟

kiavaco
August 20th, 2017, 12:40
قطعا بالای یک هفته زمان میبره والا برای یک مهر از دانشگاه بنده 4 روز معطلشون بودم وای به حال مراجع قانونی :d

m2n
August 20th, 2017, 14:29
فروختین تموم شده رفته هرکسی زنگ بزنه پای خودشونه بردارن بگن فروختن شما هم پیگیر حذف شماره تلفن ها نباشید،
اگر بخوان می تونن دو رقم اخر شمار تماس عوض کنن.
مزاحمت هم شکایت کنن مخابرات میگه شماره مزاحم شونده نمیگه شماره فروشنده تلفن :65: تازه خط میره برای بررسی واسه یبار تماس دوبار تماس هیچ کس کاری نمی تونه بکنه./:)

dynabanner.com
August 20th, 2017, 15:32
خوب من بالاخره امروز ظهر مراجعه کردم به ساختمان پلیس فتای استان و بعد از اینکه این مورد رو توضیح دادم گفتن از اونجایی که شماره تماس جزء حریم خصوصی افراد به حساب میاد مسئول سایت در صورت عدم رضایت صاحب خط موظف به حذف شماره تماس اشخاصه و من رو راهنمایی کردن که از چه طریق باید اقدام کنم.

فروختین تموم شده رفته هرکسی زنگ بزنه پای خودشونه بردارن بگن فروختن شما هم پیگیر حذف شماره تلفن ها نباشید،
مزاحمت هم شکایت کنن مخابرات میگه شماره مزاحم شونده نمیگه شماره فروشنده تلفن :65: تازه خط میره برای بررسی واسه یبار تماس دوبار تماس هیچ کس کاری نمی تونه بکنه./:)

خط فروش نرفته و اینجا خریدار یا فروشنده نداریم.صاحب خط از من درخواست کرده از طریق مکاتبه یا از راه قانونی (به عنوان نماینده اون شرکت) شماره رو از سایت ها حذف کنم.ضمنا تماس ها بیش از یکی دو بار بوده.هر چند اینجا بحث مزاحمت تلفنی هم نیست و همونطور که پلیس فتا هم اشاره کرد شماره تماس جز حریم خصوصیه و در صورت پیگیری افراد رسیدگی و حذف میشه.

:39:...!!
در هر صورت ممنون از جوابتون.