PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا نمی تونم به سرور مجازی متصل بشم؟

Ali_Sedaghat
August 17th, 2017, 19:16
با سلام خدمت دوستان گرامی.
احتراماً به استحضار شما بزرگواران می رسانم که متأسفانه در ارتباط با سرور مجازی که دوستم در اختیارم قرار داده با یک مشکل اساسی مواجه شدم.
یکی از دوستان زحمت کشیدن و برام یک یوزر در سرور مجازی خودشون ساختن. بعد آی پی و نام کاربری و رمز عبور رو هم در اختیارم قرار دادن.
حالا من با ریموت دسکتاپ ویندوز 7 هر کاری می کنم که به سرور متصل بشم موفق نمیشم و با یک پیغام خطای Other Users مواجه میشم.
حتی دوستم چندین بار برام یوزرها و پسوردهای مختلفی ساخته اما بازم همون مشکل رو دارم.
لازم به ذکره که سطح دسترسی و گروهی که برای یوزرهای ساخته شده برای من قرار داده Administrators هست اما اصلا متصل نمیشم. چند سری همون یوزرها رو با یک رمز اشتباه وارد کردم و دیدم که پیام اشتباه بودن نام کاربری یا رمز عبور ظاهر شد و به این نتیجه رسیدم که نام کاربری ها و رمزهای عبور داده شده همگی درست هستن.
حالا من از اروری که برام ظاهر شده عکس گرفتم و اونو در ادامه ضمیمه می کنم.
امیدوارم که شما بتونید منو از این گرفتاری نجات بدید.
با تقدیم احترام.
صداقت.

Farid Saadat
August 17th, 2017, 23:37
سلام،
دسترسی remote desktop manager برای یوزر شما در ویندوز داده نشده. بگید براتون فعالش کنند.

با احترام.

Ali_Sedaghat
August 19th, 2017, 09:53
سلام،
دسترسی remote desktop manager برای یوزر شما در ویندوز داده نشده. بگید براتون فعالش کنند.

با احترام.
با سلام خدمت دوست عزیز و تشکر بابت پاسخی که به پست من دادید.
دوست گرامی باید عرض کنم که دوستم به من دسترسی Administrators داده و جالب این جا که حتی من به یوزر و پس خودش که همون یوزر Administrator هست هم نمی تونم کانکت بشم. کلا به این سرور نمی تونم کانکت بشم در حالی که به سرور مورد نظر پینگ دارم.
من فکر می کنم اگه کسی در گروه Administrators قرار داشته باشه نیازی نداره که در گروه remote desktop manager قرار بگیره. چون خودم در وی پی اسی که داشتم تست کرده بودم.
دو تا یوزر ساختم با دسترسی Administrators و این دو تا رو به غیر از گروهی که گفتم در هیچ گروه دیگه ای قرار نداده بودم و خیلی راحت با ریموت دسکتاپ به هر دو تا متصل می شدم.
امیدوارم کسی بتونه در این زمینه منو راهنمایی کنه.
با تقدیم احترام.
صداقت.