PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرعت اینترنت

1993
August 17th, 2017, 14:18
سلام
دوستان سرعت اینترنت مشکل دارم.
از مخابرات سرعت 2 مگ میگیرم.اما سرعت دانلود ناجوره.تست سرعت از speedcheck.ir میگیرم سرعت تا 1 مگ میرسه اما وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم سرعت تا 150 هم نمیاد.
زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل داخلیه و از سیم کشی.
سوالم اینه که اگه مشکل داخلی باشه باید وقتی تست هم میگیرم سرعت کم باشه دیگه.اینطور نیست؟ یعنی واقعا مشکل سیم کشی ساختمونه؟

vpgroup
August 17th, 2017, 14:23
سلام
دوستان سرعت اینترنت مشکل دارم.
از مخابرات سرعت 2 مگ میگیرم.اما سرعت دانلود ناجوره.تست سرعت از speedcheck.ir میگیرم سرعت تا 1 مگ میرسه اما وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم سرعت تا 150 هم نمیاد.
زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل داخلیه و از سیم کشی.
سوالم اینه که اگه مشکل داخلی باشه باید وقتی تست هم میگیرم سرعت کم باشه دیگه.اینطور نیست؟ یعنی واقعا مشکل سیم کشی ساختمونه؟

با سلام و احترام

شما یک راه حل دارید. باید مودم را سرخط تست کنید ببینید نتیجه چیست. اگر مجدد مشکل سرعت داشتید مشکل از سیم کشی ساختمان میباشد

موفق باشید

kiavaco
August 17th, 2017, 17:55
معمولا بخاطر snr بالا هستش که روی خط ها سیم کشی وجود دارد از سر خط برسی کنید اگر سر خط مشکلی نداشت و سرعت بالا بود کابل مسی تهیه کنید به صورت مستقیم تا منزل بکشید و به اون سیم وصل کنید هم تلفن و هم مودم و ...