PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مخفی شدن فایل ها در فلش

SaeedFazlollahzadeh
August 16th, 2017, 17:27
سلام
فلش یکی از اقوام هست
ویروسی شده
فایل ها هیدن شدن اما فولدرها مشخص هستن (برخلاف اون ویروس هیدن که همه چیز رو مخفی می کرد)
رفتم تو نت یه سرچ کردم دیدم یا من خوب سرچ نکردم که نتیجه ای نگرفتم یا هم که چنین چیزی نداریم، و در نتیجه فلش باید فرمت بشه

دستور att برای اون ویروس هیدن که همه چیز رو هیدن می کرد رو هم تست کردم، اما اثر نداشت

فلش حجم رو نشون میده (10 گیگابایت فایل هست تو فلش 16 گیگی). خود فولدرها رو هم نشون میده، اما داخل همه ی فولدرها خالی هست
هیچ فولدری هم که اسم مشکوک داشته باشه وجود نداره

ممنون میشم راهنمایی کنید اگر راهی به جز فرمت وجود داره
AtrafNet
August 18th, 2017, 08:19
سلام
به نظرم یه بار فلش رو تو یه توزیع Live از لینوکس مثل اوبونتو بالا بیارید و ببینید فایل ها هستن یا نه چون سیستم مخفی سازی فایل هایی که ویندوز استفاده میکنه در لینوکس کار نمیکنه و به جاش لینوکس از گذاشتن فقط یه نقطه اول فایل برای مخفی سازی اونا استفاده میکنه.
اگه اینم نشد شاید با ویژگی Partition Recovery نرم افزار MiniTool Partition Wizard بتونید فایل ها رو برگردونید فقط این ویژگی در نسخه کرک شده این نرم افزار هستش و تو نسخه Free اش نیست.
درباره ویروس کشی هم به نظرم علاوه بر یه آنتی ویروس خوب مثل کسپرسکی یا بیت دفندر پیشنهاد میکنم از نرم افزار جانبی Panda USB Vaccine یا Bitdefender USB Immunizer هم در کنار آنتی ویروس خودتون استفاده کنید.
این دو نرم افزار کارشون اینه که یه فایل autorun.inf خالی اما با سطح دسترسی غیرقابل تغییر میسازن تا اگه فلش رو اتفاقی به یه سیستم ویروسی (مثل سیستم اکثر مدرسه ها و دانشگاه های ایران!!) زدید نتونه اقدام به نشر و فعال سازی اتوران خودش تو فلش شما هم کنه.

SaeedFazlollahzadeh
August 18th, 2017, 20:49
یه لینوکس روی dvd داشتم از زمان جاهلیت (کالی لینوکس) که اونو لایو بالا آوردم و تست کردم اما اونم مثل ویندوز چیزی نشون نداد

اونم حجم فلش رو مثل ویندوز اوکی نشون میداد (15 گیگ پر و 220 مگ هم خالی) از بیرون نشون می داد. اما وقتی فولدرها رو سلکت می کردم و properties می زدم حجم رو فقط 60 بایت می نوشت

آنتی ویروس رو سیستم خود من که نداره (اعتقادی ندارم راستش چون غریبه با سیستمم کاری نداره). فردا باید ببرم بیرون ببینم اسکن کنن چه میشه

روی هارد اکسترنال خودم فکر می کنم توزیع های دیگه لینوکس رو داشته باشم (اگه داشته باشم: فدورا - اوبونتو - مینت)

تشکر از پاسخ تون

k-pax
August 18th, 2017, 21:45
از دستور attrib ویندوز استفاده کردید ؟
شاید هیدن سیستمی شده

البته چون با لینوکس هم بالا آوردید شاید مشکل سحتافزی فلش باشه

SaeedFazlollahzadeh
August 18th, 2017, 21:50
از اتریب attrib هم استفاده شده بود اما جواب نداد

تیک نمایش فایل های هیدن سیستمی که داخل پرانتز هم نوشته پیشنهاد نمیشه (not recommended) رو هم تست کرده بودم، اما اینم جواب نداده بود

مشکل سخت افزاری رو اطلاع ندارم، چون این بنده خدا که موقعی که خواست فلشش رو بهم بده گفته بود اصلا این مشکل رو داره (یعنی روی سیستم من فقط این جوری نیست)

فرمت رو هم امتحان نکردم چون خودش گفته بود فرمت نکن

باز هم تشکر از بابت پیگیری شما

m2020k2012
August 21st, 2017, 02:36
سلام
فلش یکی از اقوام هست
ویروسی شده
فایل ها هیدن شدن اما فولدرها مشخص هستن (برخلاف اون ویروس هیدن که همه چیز رو مخفی می کرد)
رفتم تو نت یه سرچ کردم دیدم یا من خوب سرچ نکردم که نتیجه ای نگرفتم یا هم که چنین چیزی نداریم، و در نتیجه فلش باید فرمت بشه

دستور att برای اون ویروس هیدن که همه چیز رو هیدن می کرد رو هم تست کردم، اما اثر نداشت

فلش حجم رو نشون میده (10 گیگابایت فایل هست تو فلش 16 گیگی). خود فولدرها رو هم نشون میده، اما داخل همه ی فولدرها خالی هست
هیچ فولدری هم که اسم مشکوک داشته باشه وجود نداره

ممنون میشم راهنمایی کنید اگر راهی به جز فرمت وجود داره
لطفا برنامه Anti Hidden دانلود کنید و تست کنید
یک بار فلش من فایل های داخلش هیدن شد ولی نشون میداد نصف فلش پر هست ولی هیچ فایلی نبود با برنامه Anti Hidden تونستم برگردونم

___.Hrs.___
August 21st, 2017, 03:27
یک راه میگم ایشالا جواب میگیرید

با برنامه Winrar وارد درایو فلش بشید احتمالا فایل ها رو بهتون نشون میده !

SaeedFazlollahzadeh
August 21st, 2017, 10:41
تشکر از همه
مشکل از خود فایل های فلش بوده
یکی از عزیزان انجمن آشیانه بررسی کردن با تیم ویوور و گفتن اکثر بایت های فلش 00 نوشته