PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این سایت با چی راه اندازی شده ؟

OMIDTU5
August 16th, 2017, 10:12
سلام

این سایت با چه اسکریپت یا سیستم مدیریت محتوایی راه اندازی شده ؟

alibaba.ir

دیتابیس ایرلاین ها رو چطور بدست اورده ؟ این دیتابیس ها بصورت عمومی قابل دسترسی هست یا مجوز خاصی میخواد ؟

در کل راه اندازی یک سایت مشابه این چقدر هزینه میبره ؟ و سودش از چیه ؟

djspammer
August 16th, 2017, 10:27
من در این مورد تحقیق کرده بودم قبلا یه سری سایت ها هست مثل اینکه webservice ارائه میدن برای دریافت لیست چارت ها ی سیستمی و ....

- سودش اینجاست که سایت میاد روی قیمت اصلی اون پرواز یه درصد سود میکشه روش که اون درصده دسته خودشه هر چقدر خواست میزنه و همونهم سودشه بقیش میره تو حساب چارتر

هزینش فکر نمیکنم بالای 3.5 باشه من خودم بخوای میزنم 2.5 تا 3.5 ولی دقیقا نحوه کارکردش رو نمیدونم مثلا اینکه اون بیلیطی که صادر میکنه چطوری معتبره ! اون پولی که پرداخت میکنه به کجا میره پول چارتر رو چطوری میدن و ........ اینها رو بلد باشی طراح راحته میزنه :52:

- - - Updated - - -

در مورد مدیریت محتوای این سایت هم مشخصه که Asp هست و به صورت app زده شده اختصاصی از چیزه خاصی استفاده نکرده

kiavaco
August 16th, 2017, 10:38
این سایت با asp ساخته شده و تا اونجایی که میدونم یک وب سرویس هستش که به صورت ماهانه باید هزینه بپردازید و ازشون دیتا یا api دریافت میکنید

a.kam
August 16th, 2017, 11:09
سلام
این سایت با asp نوشته شده و پشت کار یک سری وب سرویس و روبات های جست و جو پرواز برای اتصال به ایرلاین ها است.
نمونه مشابه اش را هم ما راه اندازی کردیم که صفر تا صدش را توسط خودمون نوشته شده. در حال حاضر هم فعال هست.