PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل آنالیز شما هم بسته شده!؟

saeed.mihan
August 16th, 2017, 00:27
سلام وقت بخیر
دوستان بنده متاسفانه به اکانت گوگل آنالیزم دسترسی ندارم، بطوری که انگار پریده باشه و ناگهانی محو شده!
چند وقتی بود که بوسیله افزونه روی سایت آمار رو میگرفتیم که اون هم قطع شد!
شما تاکنون به چنین مشکلی برخوردین؟

saeed1988m
August 16th, 2017, 00:30
سلام وقت بخیر
دوستان بنده متاسفانه به اکانت گوگل آنالیزم دسترسی ندارم، بطوری که انگار پریده باشه و ناگهانی محو شده!

منم امروز به همچین موردی خوردم که متوجه شدیم به لطف یکسری از دوستان دیداس میزنن هاستینگ کلا آی پی های خارجی رو بسته بوده

saeed.mihan
August 16th, 2017, 00:35
منم امروز به همچین موردی خوردم که متوجه شدیم به لطف یکسری از دوستان دیداس میزنن هاستینگ کلا آی پی های خارجی رو بسته بوده

نه بحث هاستینگ نیست، حتی از داخل سایت http://analytics.google.com هم اکانتم لود نمیشه!!
انگار کلا حذف شده

armin.rf
August 16th, 2017, 09:02
درود
کیورد پلنر بنده هم این مشکلو داره
کسی اطلاعی نداره ؟

firebox
August 16th, 2017, 09:09
برای من با فیلت-ر شکن بدون مشکل باز میشه ، آمار رو هم درست نشون میده.

starting
August 16th, 2017, 09:51
برای من با فیلت-ر شکن بدون مشکل باز میشه ، آمار رو هم درست نشون میده.

اینکه با آی پی ایران مشکل داره بحث دیگریست
و اینکه گوگل با علم به ایرانی بودن اکانت با یک تغییر آی پی باز دسترسی میده باز هم برای خودش حکایتی داره!!

در کل مشکلی نداره برادر عیب را جای دیگر جستجو کنید سرویس گوگل آنالیتیکس کار میکنه دقیقا مثل قبل

almandata
August 16th, 2017, 10:09
مشکلی نداره

Nomix
August 16th, 2017, 10:21
سلام وقت بخیر

سلام

متاسفانه برای من هم پاک شده !!!

ولی چرا ؟؟

saeed.mihan
August 16th, 2017, 11:16
سلام

متاسفانه برای من هم پاک شده !!!

ولی چرا ؟؟
اگر واقعا اکانت ایرانیان پاک شده، بسیار غیر حرفه هست و از گوگل بسیار بعید!

Nomix
August 16th, 2017, 11:31
اگر واقعا اکانت ایرانیان پاک شده، بسیار غیر حرفه هست و از گوگل بسیار بعید!

البته یک نکته
شما از چه افزونه ای و چند وقته استفاده می کنید ؟

چون من هم چند روز پیش افزونه Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) نصب کردم .

به نظر من این اتفاق از گوگل نیست ، اگر گوگل تمایلی به ارائه این سرویس به ایرانی ها نداشته باشه کلا دسترسی قطع می کنه ، نه اینکه فقط اطلاعت پاک کنه .
اصلا چرا باید اینکار انجام بده !!

saeed.mihan
August 16th, 2017, 11:33
البته یک نکته
شما از چه افزونه ای و چند وقته استفاده می کنید ؟

چون من هم چند روز پیش افزونه Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) نصب کردم .

به نظر من این اتفاق از گوگل نیست ، اگر گوگل تمایلی به ارائه این سرویس به ایرانی ها نداشته باشه کلا دسترسی قطع می کنه ، نه اینکه فقط اطلاعت پاک کنه .
اصلا چرا باید اینکار انجام بده !!
دقیقا همین افزونه.
البته این افزونه کاربران بسیار زیادی داره

Nomix
August 16th, 2017, 11:40
دقیقا همین افزونه.
البته این افزونه کاربران بسیار زیادی داره

پس مشخصا این مشکل از این افزونه است . و احتمالا از انجایی هم که دسترسی داشته اکانت پاک کرده

باید دید آیا کاربر های دیگه که از این افزونه استفاده کرده اند این مشکل داشتند یا نه

شاید این مشکل جدیدا ایجاده شده باشه ، یا شاید فقط برای بعضی از کاربر ها

saeed.mihan
August 16th, 2017, 11:52
پس مشخصا این مشکل از این افزونه است . و احتمالا از انجایی هم که دسترسی داشته اکانت پاک کرده

باید دید آیا کاربر های دیگه که از این افزونه استفاده کرده اند این مشکل داشتند یا نه

شاید این مشکل جدیدا ایجاده شده باشه ، یا شاید فقط برای بعضی از کاربر ها
البته در حد حذف اکانت فکر نکنم دسترسی داشته باشه!
منتها اطلاعات سه چهار ساله آماری حیف شدند!

Nomix
August 16th, 2017, 12:19
البته در حد حذف اکانت فکر نکنم دسترسی داشته باشه!
منتها اطلاعات سه چهار ساله آماری حیف شدند!

به نظر دسترسی داشته

36544

بله حیف شد ، به هر حال اتفاقی که افتاده ،
مجدد خواستید ایجاد کنید دسترسی این افزونه از گوگل حذف کنید .

saeed.mihan
August 16th, 2017, 21:18
Thank you. I checked the account UA-421206..-1 I see that property is active in the account and no user in the account
There is possibility to get the access to this account
Please do not worry I will request access to the access team from my end for you
As soon as I request access for the account you will receive email with the steps to recover the account
Please help me with the email address with which you want to get access on ?

Thank you for email address please follow the instructions as per the email and we will grant you access
I will send the request as soon as we finish out interaction

پشتیبانی گوگل گفت که اکانت شما وجود داره ولی هیچ یوزری نداره!
و درخواست برای بازیابی اکانت ثبت شد که گفتن بزودی ایمیل برای شما میاد.

Nomix
August 16th, 2017, 21:27
اتفاقا من هم به پشتیبانی گوگل پیام دادم
الان این پاسخ دادن تا ببینم به چه نتیجه ای میرسیم .

I understand that you are concerned about your access to a Google Analytic property.

We are currently working on this issue. There is system latency for some account and we are fixing this. It may take a while - I will keep you updated about the progress in this. We hope that this will get sorted within 24-48 hours. I sincerely apologize for the inconvenience you had to face.

Thank you for your patience!

saeed.mihan
August 16th, 2017, 21:40
اتفاقا من هم به پشتیبانی گوگل پیام دادم
الان این پاسخ دادن تا ببینم به چه نتیجه ای میرسیم .

بعدش پیام خواهند داد که یک فایل در روت سایت اپلود کنید و replay کنید.
به احتمال 99.9% قابل برگشت هست، منتها دیگر به افزونه ها نمی توان اعتماد کرد (خصوصا محبوب ترین ها!)

Nomix
August 16th, 2017, 22:33
بعدش پیام خواهند داد که یک فایل در روت سایت اپلود کنید و replay کنید.
به احتمال 99.9% قابل برگشت هست، منتها دیگر به افزونه ها نمی توان اعتماد کرد (خصوصا محبوب ترین ها!)

فعلا که پیامی در مورد آپلود برای من نیومده به نتیجه برسه اطلاع میدم شما هم به نتیجه ای رسیدید همینجا اطلاع بدید .

بله کلا دیگه نمیشه اعتماد کرد به چیزی دسترسی داد ، من هم به واسطه محبوبیتش نصب کردم .

saeed.mihan
August 17th, 2017, 15:46
از ما که درست شد. یادتان نرود که حتما دسترسی افزونه را حذف کنید.

Nomix
August 17th, 2017, 21:44
از ما که درست شد. یادتان نرود که حتما دسترسی افزونه را حذف کنید.

بسیار عالی ؛
برای من هم درست شد.
گوگل با اینکه بعضی خدمات به ایرانی ها نمیدن ولی خوب پشتیبانی میکنن .

دسترسی افزونه همون روز اول برداشتم .

shahinmq
August 17th, 2017, 22:04
عرض سلام و احترام

ما از این افزونه استفاده نکردیم ولی برای ما نیز حذف شده بود.

از گوگل وبمستر هم بررسی کردیم ، اتصال از بین رفته بود.

Nomix
August 18th, 2017, 09:13
عرض سلام و احترام

ما از این افزونه استفاده نکردیم ولی برای ما نیز حذف شده بود.

از گوگل وبمستر هم بررسی کردیم ، اتصال از بین رفته بود.

سلام دوست عزیز

از طریق پشتیبانی گوگل پیگیری کنید ،اکانت واطلاعت مجدد بازیابی میکنند .

saeed.mihan
August 31st, 2017, 13:03
مجدد بسته شد!

Dear Google Analytics user,

Your Google Analytics account UA-4212065 has been cancelled due to Terms of Service ( https://www.google.com/analytics/terms/ ) violations. For any additional questions, please visit the Help Center.

Sincerely,
The Google Analytics Team

© 2017 Google Inc.

You have received this mandatory email service announcement to update you about an issue affecting your Google Analytics accounts.

Nomix
August 31st, 2017, 14:16
مجدد بسته شد!

Dear Google Analytics user,

Your Google Analytics account UA-4212065 has been cancelled due to Terms of Service ( https://www.google.com/analytics/terms/ ) violations. For any additional questions, please visit the Help Center.

Sincerely,
The Google Analytics Team

© 2017 Google Inc.

You have received this mandatory email service announcement to update you about an issue affecting your Google Analytics accounts.

الان چک کردم برای من هم مجدد پاک شده اکانت .
برای شما ایمیل اومد ؟ به پشتیبانی گوگل گفتید مجدد ؟؟

saeed.mihan
September 1st, 2017, 02:36
الان چک کردم برای من هم مجدد پاک شده اکانت .
برای شما ایمیل اومد ؟ به پشتیبانی گوگل گفتید مجدد ؟؟

پشتیبانی بسته بود امکان ارسال پیام نبود!

Jai
September 1st, 2017, 02:43
برای من بدون مشکل بالا میاد افزونه و خود داشبوردش

سایت روی سرور های cloudflare.com هستش
زبان سایت انگلیسیه
whois دامنه هم قفل میباشد

فکر کنم با ایران مشکل داشته باشند بخصوص سرور های ایرانی

pouryamb
September 1st, 2017, 11:08
برای من هم همین مشکل پیش اومده چند وقته. اول افزونه رو چک کردم و بعد خود گوگل رو و متوجه شدم اتصال قطع شده و به اطلاعاتم دسترسی ندارم!

Nomix
September 1st, 2017, 11:25
پشتیبانی بسته بود امکان ارسال پیام نبود!

قبل که این مشکل ایجاد شد من از لینک زیر برای ارتباط با پشتیبانی استفاده کردم بعد با ایمیل در ارتباط بودیم . دیروز من به ایمیل قبلی ایمیل زدم هنوز پاسخی ندادن

https://support.google.com/adwords/contact/changelogin_ga

saeed.mihan
September 1st, 2017, 12:18
خیر با ایران مشکل ندارند وگرنه چرا محبوبترین سایت های ایران مثل دیجی کالا از گوگل آنالیز استفاده می کنند!

مشکلات ما هم بعد از نصب افزونه شروع شد! باید پیگیری باشیم تا ببینیم مشکل کجاست

درصورت دریافت نتیجه اینجا اعلام می کنیم

Nomix
September 1st, 2017, 16:19
این پاسخ دادن !!

We regret to inform you that this Google Analytics account has been cancelled due to Terms of Service violations

من دوباره با پشتیبانی تماس گرفتم ببینم ما چکار اشتباهی کردیم که کنسل کردن .

saeed.mihan
September 1st, 2017, 16:27
این پاسخ دادن !!

We regret to inform you that this Google Analytics account has been cancelled due to Terms of Service violations

من دوباره با پشتیبانی تماس گرفتم ببینم ما چکار اشتباهی کردیم که کنسل کردن .

این همون پیام ایمیل اولی هست!

Nomix
September 1st, 2017, 17:29
این همون پیام ایمیل اولی هست!

این پاسخ همون کسی داد که قبلا اکانت ریکاوری کرد . من گفتم که اکانت دوباره پاک شده که این پاسخ دادن

saeed.mihan
September 4th, 2017, 21:53
دوستان قید اکانتتون رو بزنید!

Hi Saeed,
Hope you are doing well. This is Rohit from AdWords support team. I am replying to you on behalf of Tanmay.
We regret to inform you that this Google Analytics account has been cancelled due to Terms of Service violations.
I’m afraid, the accounts can not be restored, as they have been terminated indefinitely. I'm sorry to say I do not have much information on the reason for the suspension of the account, as it had been reviewed by our policy team.
For further information, you can visit the Help Center (https://support.google.com/analytics/?hl=en#topic=3544906) . However, if there’s any information that would be released in future, you could be notified via email.
I hope this helps.
Have a nice day.
Sincerely,
Rohit

Nomix
September 4th, 2017, 22:20
دوستان قید اکانتتون رو بزنید!

Hi Saeed,
Hope you are doing well. This is Rohit from AdWords support team. I am replying to you on behalf of Tanmay.
We regret to inform you that this Google Analytics account has been cancelled due to Terms of Service violations.
I’m afraid, the accounts can not be restored, as they have been terminated indefinitely. I'm sorry to say I do not have much information on the reason for the suspension of the account, as it had been reviewed by our policy team.
For further information, you can visit the Help Center (https://support.google.com/analytics/?hl=en#topic=3544906) . However, if there’s any information that would be released in future, you could be notified via email.
I hope this helps.
Have a nice day.
Sincerely,
Rohit

بله ، ما هم زدیم ، من دوباره درخواست داده بودم که مجدد پاسخ قبلی بهم دادن گفتم توضیح بیشتر بدید که جوابی ندادن.
دیگه با این پیام شما هم که دیگه مطمئنا نباید منتظر پاسخ یا راه حلی باشیم .

saeed.mihan
September 4th, 2017, 23:21
بله ، ما هم زدیم ، من دوباره درخواست داده بودم که مجدد پاسخ قبلی بهم دادن گفتم توضیح بیشتر بدید که جوابی ندادن.
دیگه با این پیام شما هم که دیگه مطمئنا نباید منتظر پاسخ یا راه حلی باشیم .

اما متوجه نشدیم چرا اون تیمشون پاک کرده! که این ها هم خبر ندارن.
واقعا اگر فرضا برای دیجی کالا چنین اتفاقی می افتاد چه کاری میکردن، اطلاعاتی که سالها یکجا جمع آوری شده به این راحتی پاک شد!!
الان دیگه ابزار ما برای آمارگیری و بررسی میزان رشد سایت فقط شده الکسا و با این تفاسیر باید الکسا هم بمونه..

saeed1988m
September 4th, 2017, 23:41
والا خیلی عجیب شده
گوگل آنالیز کلا قاطی کرده
ورودی ما رو نصف نشون میده در صورتی که همون بازدید رو داریم و رتبه هم روزبه روز بهتر میشه موندم چه مرگش شده

saeed.mihan
September 4th, 2017, 23:53
والا خیلی عجیب شده
گوگل آنالیز کلا قاطی کرده
ورودی ما رو نصف نشون میده در صورتی که همون بازدید رو داریم و رتبه هم روزبه روز بهتر میشه موندم چه مرگش شده
همین که حذف نشده خدارو شکر کنید!
از ما حذف شد برگشت دادیم باز مجدد بدون اینکه بدونیم چرا، حذف شد!
شاید حدود 4-5 سال داده آماری بود که البته در گوگل آنالیز فقط تا 3 سال قبل رو تونستم ببینم