PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دست گرفتن مجدد مدیریت کانال

SaeedFazlollahzadeh
August 15th, 2017, 17:02
سلام
من قبلا یه اکانت تو تلگرام داشتم با آی دی مثلا X و یه کانال هم با این اکانت داشتم XChannel
بعد اومدم آی دی X رو حذف کردم، اما خب کانال XChannel می مونه
این کانال هم کانال سایتم هست که اخبار سایتم رو می ذاشتم
بعد دوباره اومدم با همون خطی که آی دی X داشتم اومدم اکانت ساختم دوباره با همون آی دی X، اما مدیریت کانال رو نمی تونم دستم بگیرم
تو کانال نوشته 1 ممبر داره و من هم با X فقط می تونم جوین بدم و عضو بشم اما مدیرش نمی تونم بشم (که اون 1 ممبر هم اکانت X سابقم هست که حذف شده)

بالای 10 بار به تلگرام پیام زدم و قضیه رو گفتم، اما هیچ جوابی ازشون نگرفتم

راهی به نظر تون جز تماس با تلگرام هست؟

Bozurg
August 15th, 2017, 19:58
سلام
من قبلا یه اکانت تو تلگرام داشتم با آی دی مثلا X و یه کانال هم با این اکانت داشتم XChannel
بعد دوباره اومدم با همون خطی که آی دی X داشتم اومدم اکانت ساختم دوباره با همون آی دی X، اما مدیریت کانال رو نمی تونم دستم بگیرم
تو کانال نوشته 1 ممبر داره و من هم با X فقط می تونم جوین بدم و عضو بشم اما مدیرش نمی تونم بشم (که اون 1 ممبر هم اکانت X سابقم هست که حذف شده)

من هم مشکل مشابه دارم، تماس با ساپورت تلگرام هم جواب ندادن کلا

armin.rf
August 15th, 2017, 20:27
سلام و احترام
بیخیالش بشید
بنده هم پارسال اشتباها اکانت کریتور رو دیلت کردم که روش کانال 70 کا بود
هر چقدر پیام و این ور و اونور اخرشم درست نکرد

jalaljee
August 15th, 2017, 20:45
راهی نیست ولی از من به شما همه دوستان حداقل 2 ادمین برای هر کانال داشته باشید

vpgroup
August 15th, 2017, 20:48
سلام

با سلام و احترام

همین طور که دوستان عرض کردند متاسفانه هیچ راهی ندارد. شما باید قید اکانت خود را بزنید و مجدد بسازید.

همچنین برای هر کانال و یا گروه حتما حداقل دو نفر را مدیر کنید (یا خود شما با دو شماره)

موفق باشید

SaeedFazlollahzadeh
August 17th, 2017, 13:53
تشکر از همه عزیزان
این که دو تا ادمین نذاشته بودم تجربه اولم بود و خب بی تجربگی بوده
چون کانال سایت هست و آی دیش هم خود دامنه هستش (@siteeman مثلا)، برای همین راستش دوست ندارم @siteman_ir یا مشابه رو راه بندازم. کانالش سال 94 راه اندازی کردم

تا جایی که بتونم این مورد رو ادامه میدم (حتی دایرکت زدن به خود پاول دوروف توی توئیتر)
شما هم این دایرکت زدن رو انجام بدید
ایشالا که با این راه لااقل همگی موفق بشیم

چه من و چه بقیه دوستان اگر موفق شدند گزارش بدند لطفا

تشکر از همه

alireza_gh
August 19th, 2017, 02:50
به چنین موردی منم برخوردم ولی خب برام اهمیتی نداشت
فقط میخوام بدونم وقتی کریتور لفت میده یا دیلیت اکانت میکنه مدیریت به کی میرسه؟ بی صاحب رها میشه؟ یکی از مشکلات تلگرام هست احتمالا که حتما باید تو بروزرسانی ها به حل این مشکل بپردازن

SaeedFazlollahzadeh
August 28th, 2017, 19:02
از تو تنظیمات قسمت Ask a question و بعدش Ask، آنلاین با یکی از پشتیبان های تلگرام صحبت کردم (اکانت تون به خط ایران باشه پشتیبان ایرانی بهتون جواب میده احتمال زیاد. پشتیبان من ایرانی بوده) و این جواب رو بهم داده:

سلام،در صورتی که اکانت خودتون رو حذف بکنید، دسترسی شما به اطلاعات اکانت قبلی برای همیشه از بین می‌ره و به همین دلیل متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای اینکه بتونید دسترسی مدیریت کانال‌تون رو بدست بیارید وجود نداره.
اما اگه نام کاربری اون کانال جز عویت دیجیتالی/کاری شما هست، می تونید برای انتقال اون به یه کانال دیگه درخواست بدید.
البته روال معمول برای اینکار اینه که در حداقل ۲ تا از ۳ شبکه اجتماعی توییتر، اینستاگرام و فیس بوک اکانتی دقیقا با همین نام داشته باشید و در اونها پیامی با مظمون درخواست از تلگرام برای اینتقال نام کاربری گذاشته و بعد لینکش رو برای بررسی به ما بفرستید.
اما در مورد خاص شما که به خاطر حذف اکانت با این مشکل مواجه شدید، ممکنه بتونیم استثنا قائل بشیم.
به هر حال اگر تمایل به این کار دارید، اطلاعات مورد نیاز از جمله آدرس کانالی که می‌خواهید نام کاربری به اون انتقال پیدا کنه رو بفرستید تا به بخش مربوطه ارجاع بشه.
بعد حالا فارسی فقط نوشتم که اگه این بشه عالی میشه:

عرض کردم که این کانال رو دیگه نمی‌تونید مدیرش باشید، تنها کمکی که ممکنه بتونیم بهتون بکنیم اینه که یه کانال دیگه بسازید و ما آدرس/آی‌دی @**** رو به اون کانال جدید اختصاص بدیم
در آخر هم پرسیدم اصلا میشه کانال فعلی رو حذف کنید که دوباره بسازمش:

[In reply to Saeed Fazlollahzadeh]
خیر امکان حذف کانال نیست. فقط امکان انتقال نام کاربری هست (اونم در صورتی که شرایطش رو داشته باشید)

به پاول دوروف هم توئیت زدم، نامرد جواب نداد:d (یک بار دیگه فقط این دوروف بهم بگه کارت دارم، من میدونم و اون:d)

روز خوش