PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه میتوانم از هاست بی کیفیت شکایت کنم؟

captain_black
August 15th, 2017, 11:22
با سلام من یک ماه پیش از شرکت سرورپارس هاست لینوکس خریدم
متاسفانه این هاست به قدری کند است که فقط هسته ورد پرس را روی آن نصب کنید 75% مصرف cpu دارد و لود شدن صفحه چندین دقیقه طول میکشد.
به گفته خودشان یک هفته مهلت عودت وجه داشتند اما با اینکه شروع تیکتهای من در هفته اول بوده و تیم پشتیبانی روزها نتوانست مشکل من را حل کند زیر بار عودت وجه نمیروند
بعد از یک ماه که بنده را در تیکت هایشان گرداندند و به بخشهای مختلف ارجاع دادند مشکل من مرتفع نشد. بنده هاست را به کمک چند برنامه نویس دیگر تست کردم و همگی از کم بودن منابع اشتراکی این هاست خبر دادند.
زیر بار عودت وجه هم نمیروند.
در نهایت مجبور شدم از جیب خودم برای مشتری هاست دیگری بخرم
جالب اینکه ارزان ترین هاست موجود شرکت های دیگر هیچکدام از این مشکلات را نداشت

سوال من اینجاست که از چه طریقی میتوانم از این شرکت شکایت کنم
دعوای حقوقی ماهها طول میکشد

live
August 15th, 2017, 12:13
با سلام من یک ماه پیش از شرکت سرورپارس هاست لینوکس خریدم
متاسفانه این هاست به قدری کند است که فقط هسته ورد پرس را روی آن نصب کنید 75% مصرف cpu دارد و لود شدن صفحه چندین دقیقه طول میکشد.
به گفته خودشان یک هفته مهلت عودت وجه داشتند اما با اینکه شروع تیکتهای من در هفته اول بوده و تیم پشتیبانی روزها نتوانست مشکل من را حل کند زیر بار عودت وجه نمیروند
بعد از یک ماه که بنده را در تیکت هایشان گرداندند و به بخشهای مختلف ارجاع دادند مشکل من مرتفع نشد. بنده هاست را به کمک چند برنامه نویس دیگر تست کردم و همگی از کم بودن منابع اشتراکی این هاست خبر دادند.
زیر بار عودت وجه هم نمیروند.
در نهایت مجبور شدم از جیب خودم برای مشتری هاست دیگری بخرم
جالب اینکه ارزان ترین هاست موجود شرکت های دیگر هیچکدام از این مشکلات را نداشت

سوال من اینجاست که از چه طریقی میتوانم از این شرکت شکایت کنم
دعوای حقوقی ماهها طول میکشد
بنده یکبار 550 تومن سرور مجازی یکساله خریدم که طرف کلاهبردار از آب درومد ، کلی دوندگی کردم با هزینه هایی که انجام دادم نزدیک به 150 تومن خرج کردم ، بعد از دوسال و هفت ماه تماس گرفتن گفتن بیاید فلان جا یا اینکه انصراف بدید ، با اینکه تو پلیس فتا این کلاهبردار حرفه ای زبان زد بود.

captain_black
August 15th, 2017, 12:18
بنده یکبار 550 تومن سرور مجازی یکساله خریدم که طرف کلاهبردار از آب درومد ، کلی دوندگی کردم با هزینه هایی که انجام دادم نزدیک به 150 تومن خرج کردم ، بعد از دوسال و هفت ماه تماس گرفتن گفتن بیاید فلان جا یا اینکه انصراف بدید ، با اینکه تو پلیس فتا این کلاهبردار حرفه ای زبان زد بود.

به پلیس فتا گفتم ارجاع دادند به سامانه 195. من سامانه 195 هم رفتم. همه چیز داره جز هاستینگ.
احتمالا باید شکایت از طریق دادگستری باشه

kiavaco
August 15th, 2017, 12:48
از طریق مراجع قانونی پیگیری فرمایید با تلفن کردن و ... کار به جایی نمیرسه شکایت بکنید دادخواستتون به دادگاه ارسال میشه البته دوندگی داره ولی پیگیری باشید حل میشه

br359
August 15th, 2017, 13:25
salam
site haye man email spam mikonan
wordpres va joomla hastan
mitonin moshkele spam emailo bartaraf konid?