PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراحی قالب اختصاصی دانلودی wp بهمراه شرایط ویژه برای طراح

erfanx
August 15th, 2017, 08:44
نیازمند قالب اختصاصی دانلودی مناسب نرم افزار بازی و فیلم.$$ آخرین متد های روز $$
قالب 6 ماهه زیر 100 الکسا میاد.
برند طراح/تیم محفوظ است. در صورت بالا نیامدن سایت زیر 100 طراح حق فروش قالب را دارد - یا با پرداخت مبلغی مشخص شده کپی رایت حفظ میشه
شروع قیمت 1میلیون تومان
لطفا آفر های خود را بهمراه طراحی های خود $ فقط پخ $ کنید. کیفیت کار اولویت هستش باتشکر.:)
پول قال هرچی باشه مثلا 4 تومنه 2 تومنش رو اول کار میدیم
سایت زیر 100 اومد تبلیغ شده واسه طراح سایت گرفت اما زیاد بالا نیومد پول رو کامل می کنیم یعنی 2 تومن دیگشو می دیم
سایت کلا به فنا رفت شما 2 تومن رو گرفتی می تونی قالبم بفروش برسونی.

dr.programmer
August 15th, 2017, 09:07
سلام
شما الان خواستار هستید یا چی؟
نوشته هاتون معنای نیازمند بودن شما رو نمیرسونه
اگر خواستید درتماس باشید

GoldinHost.IR
August 15th, 2017, 13:21
نیازمند قالب اختصاصی دانلودی مناسب نرم افزار بازی و فیلم.$$ آخرین متد های روز $$
قالب 6 ماهه زیر 100 الکسا میاد.
برند طراح/تیم محفوظ است. در صورت بالا نیامدن سایت زیر 100 طراح حق فروش قالب را دارد - یا با پرداخت مبلغی مشخص شده کپی رایت حفظ میشه
شروع قیمت 1میلیون تومان
لطفا آفر های خود را بهمراه طراحی های خود $ فقط پخ $ کنید. کیفیت کار اولویت هستش باتشکر.:)

با سلام.

با طراحی تو توسعه ui / ux صفحات وب با 4 سال سابقه کاری مطمعن در خدمت شما هستیم.

*** در صورت رضایت نداشتن از طرح بدون هیچ کسری قیمت مبلغ نیز برگشت داده خواهد شد ( این هم نهایت تضمین بنده برای شما)***

تلگرام اطلاعات بیشتر از امکانات بفرستید:

@anovaco

کلیه نمونه کار های در دسترس تاکنون رو میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:

http://www.novastudio.co/portfolio

در خدمتتون هستم.

wapmaster
August 15th, 2017, 13:25
قالب 6 ماهه زیر 100 الکسا میاد. الکسا تازگیا برای قالب هم رتبه بندی گزاشته ؟:64:
شروع قیمت 1میلیون تومان

لطفا تاپیک رو ویرایش کنید و مفهوم اصلی خود را درست حسابی بنویسید !
اصلا معلوم نیست چی به چیه ! کی به کیه !
:53:

erfanx
August 16th, 2017, 07:08
سلام
شما الان خواستار هستید یا چی؟
نوشته هاتون معنای نیازمند بودن شما رو نمیرسونه
اگر خواستید درتماس باشید
بنده قالب می خوام

vpgroup
August 16th, 2017, 07:46
بنده قالب می خوام

با سلام و اجترام

وبسایت نوا استودیو پیشنهاد بنده به شماست. کیفیت بالا + قیمت به صرفه و مناسب و پشتیبانی بی نظیر : @anovaco

موفق باشید

farshid17
August 16th, 2017, 07:47
ایشون قالب رایگان میخوان بصورت اسپانسر اگه زیر 100 اومد براتون تبلیغ کنه اگه نیومد قالب بفروشید یا اگه پول داشت ازش بخرین من اینطوری منظور گرفتم

AHFgroup
August 16th, 2017, 08:55
الان شما قالب می خواهید؟
ما پولو میگیریم چه کار داریم می خواهید بیارید زیر 100 یا خیر لطفا بهتر منظورتان را برسانید

در صورت نیاز به طراح در خدمتیم ,

almandata
August 16th, 2017, 10:07
منظورشون

قالب براشون طراحی کنیم

بذارن رو سایت شش ماه لذت شو ببره :| بعد اومد زیر صد ایران به شما لطف می کنه کپی رایتتونو میذاره :|:66:

(خب چه کاریه میریم برای سایت های بزرگ طراحی می کنیم میدیم بهشون شش ماه هم الاف نمیشیم که سایتتون میاد بالا یا نه ،چند برابر هم بازدهی داره )

dr.programmer
August 16th, 2017, 14:23
بنده قالب می خوام
هرکسی توی این سیات هست پولش رو اول میگیره و بعد کار میکنه ، شما کسی رو پیدا نمیکنی که بخواد اول کار کنه و 6 ماه منتظر شما بمونه تا لذت خودت رو ببری بعد ببینی اومد زیر 100 یا نه

شروع قیمت من از 450 هست با سئو

erfanx
August 18th, 2017, 08:59
منظورشون

قالب براشون طراحی کنیم

بذارن رو سایت شش ماه لذت شو ببره :| بعد اومد زیر صد ایران به شما لطف می کنه کپی رایتتونو میذاره :|:66:

(خب چه کاریه میریم برای سایت های بزرگ طراحی می کنیم میدیم بهشون شش ماه هم الاف نمیشیم که سایتتون میاد بالا یا نه ،چند برابر هم بازدهی داره )
سلام. ممنون از چند نفری که طرح هاشون رو فرستادند حداکثر تا دو فته دیگه طراح رو انتخاب می کنم.
دوست خوب من شاید خطا از بنده بوده ببین الان مٍثلا یه سایت عالی وردپرسی 4 تو مان هزینشه- این حالتی که گفتم یه حالت نیمه اسپانسری هست که در آخر هم طراح پول کامل رو دریافت می کنه- نصف پول قاب رو می دم سایت زیر الکسا 100 اومد تبلیغ میشه برای طراح اگه سایت بالا اومد ولی زیر 100 نیومد ما بقیه پول کامل قالب را خواهیم پرداخت که اختصاصی مال خودمون باشه اگر سایت کلا بالا نیومد طراح نصفه هزینه اختصاصی پول رو قبلا گرفته و میتونه قالب رو هم به اشخاص دیگه بفروشه امید وارم سوئ تفاهم نشه بنده هم اگه می خواستم قالب بفروشم نمیومدم نصفه هزینه قالب اختصاصی رو بدم امید وارم سوئ تفاهم نشه باتشکر:53: