PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره

mehrdadfaraji
August 13th, 2017, 23:21
با سلام من یک سایت راه اندازی کردم و میخوام درباره اداره کردنش از شما کمک بگیرم که چکار کنم که بهتر بشه ؟
موضوع سایت : ساپورت تم وردپرس | دانلود اموزش جدید ترین های قالب وردپرس
هاست 1ساله تهیه شده میزان هاستم 3 گیگ هست همچنین دامنه
هاست دانلود هم به میزان 50 گیگ تهیه شده
خودمم سایت راه اندازی کردم الان درگیر مساییل سئو و بهینه سازی قالب اختصاصی هستم از دوستان میخوام هر پیشنهادی دارن بگن که چکار کنم که پیشرفت کنم

starting
August 14th, 2017, 00:20
با سلام من یک سایت راه اندازی کردم و میخوام درباره اداره کردنش از شما کمک بگیرم که چکار کنم که بهتر بشه ؟
خودمم سایت راه اندازی کردم الان درگیر مساییل سئو و بهینه سازی قالب اختصاصی هستم از دوستان میخوام هر پیشنهادی دارن بگن که چکار کنم که پیشرفت کنم

فقط به فکر خدمات بهتر باش و کمی نیز تبلیغات کنید بدون شک کم کم موفق خواهید شد
هیچ راه میانبری نیست که ارزان تمام شود(یا حتی خیلی گران تمام نشود)

vpgroup
August 14th, 2017, 01:10

با سلام و احترام

توصیه من به شما این میباشد که اول راهی خرج های اضافی نکنید مثلا در ماه های اول و دوم هزینه های تبلیغات و سئو و کسب درآمد و قالب و سایر موارد میباشد

در ماه های اول و دوم تا میتوانید مطالب های مربوطه پست کنید و تعداد پست ها را بالا ببرید تا بتوانید در رتبه بگیرید (حالا چه در گوگل چه در الکسا)

موفق باشید

mehrdadfaraji
August 14th, 2017, 01:25
با سلام و احترام

توصیه من به شما این میباشد که اول راهی خرج های اضافی نکنید مثلا در ماه های اول و دوم هزینه های تبلیغات و سئو و کسب درآمد و قالب و سایر موارد میباشد

در ماه های اول و دوم تا میتوانید مطالب های مربوطه پست کنید و تعداد پست ها را بالا ببرید تا بتوانید در رتبه بگیرید (حالا چه در گوگل چه در الکسا)

موفق باشید

بازدید بخرم خوبه ؟ در رتبه سایت تاثیر داره

در چه سایت هایی تبلیغ کنم و چگونه تبلیغ بگیرم ؟

سایت مخصوصی برای تبادل هست ؟

vpgroup
August 14th, 2017, 01:52
بازدید بخرم خوبه ؟ در رتبه سایت تاثیر داره

در چه سایت هایی تبلیغ کنم و چگونه تبلیغ بگیرم ؟

سایت مخصوصی برای تبادل هست ؟

عرض ادب مجدد

به نظر شخص بنده زیاد خرج نکنید ولی یک مقدار خرج های پاپ اپ و بک لینک کنید ضرر ندارد. (بستگی به توانایی مالی شما نوع مناسب انتخاب کنید)

در وبسایت های موارد مشابه خودت تبلیغ نکنید . در سایت های اسکریپتی بیشتر تبلیغ کنید

موفق باشید

mehrdadfaraji
August 14th, 2017, 01:57
عرض ادب مجدد

به نظر شخص بنده زیاد خرج نکنید ولی یک مقدار خرج های پاپ اپ و بک لینک کنید ضرر ندارد. (بستگی به توانایی مالی شما نوع مناسب انتخاب کنید)

در وبسایت های موارد مشابه خودت تبلیغ نکنید . در سایت های اسکریپتی بیشتر تبلیغ کنید

موفق باشید

با تشکر از شما ذوست عزیز
چند سایت معرفی میکنید ارزان برای پاپ اپ و بک لینک؟

vpgroup
August 14th, 2017, 01:59
با تشکر از شما ذوست عزیز
چند سایت معرفی میکنید ارزان برای پاپ اپ و بک لینک؟

عرض ادب مجدد

خدمت شما : https://irpopup.ir و http://backlink.ir

موفق باشید

Amy
August 14th, 2017, 12:53
با سلام

روی کلمات کلیدی و سئو خیلی تلاش کنید
که ورودی از گوگل دریافت کنید
و اینکه سعی کنید سایت رو همیشه بروز نگه دارید
کم کم با طی شدن زمان ، سایتتون جا میفته و کاربر های خودش رو بدست میاره