PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره انتخاب سرویس دهنده اینترنت

shakib zero
August 13th, 2017, 15:10
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ۵ سال از آسیاتک سرویس داشتم ولی بعد از جابجایی منزل گفتن پورت خالی در مرکز شما نداریم و باید صبر کنید.

آسیاتک رو فقط بخاطر دانلود شبانه انتخاب کرده بودم و همچنان میکنم چون اصلا شبانه رو محدود نمیکنن و کاری ندارند چقدر دانلود کرده اید.

دوستان چه شرکتی رو پیشنهاد میکنن که سرویس شبانه هم داشته باشه؟
vpgroup
August 13th, 2017, 15:26
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ۵ سال از آسیاتک سرویس داشتم ولی بعد از جابجایی منزل گفتن پورت خالی در مرکز شما نداریم و باید صبر کنید.

آسیاتک رو فقط بخاطر دانلود شبانه انتخاب کرده بودم و همچنان میکنم چون اصلا شبانه رو محدود نمیکنن و کاری ندارند چقدر دانلود کرده اید.

دوستان چه شرکتی رو پیشنهاد میکنن که سرویس شبانه هم داشته باشه؟
با سلام و احترام

پیشنهاد بنده شرکت های وب میباشد. البته سرویس رایگان شبانه ندارد در عوض فشفشه های بی نظیری دارد

موفق باشید

Sajad
August 13th, 2017, 15:32
تعرفه شبانه رایگان طبق قانون سازمان تنظیم دیگه روی سرویس‌های جدید و تمدید نمیتونن بدن شرکت‌ها

shakib zero
August 13th, 2017, 15:39
تعرفه شبانه رایگان طبق قانون سازمان تنظیم دیگه روی سرویس‌های جدید و تمدید نمیتونن بدن شرکت‌ها

بله به صورت بسته ویژه شبانه روی سرویس هاشون ارائه میدن با یه هزینه اضافه ( آسیاتک 7 هزار تومن هست )

ولی شرکتی مثل شاتل بعد از یه مقدار حجم مشخصی که دانلود کردید سرعت شبانه رو به 10 کیلوبایت کاهش میدن که عملا انگار شبا اینترنت نداری!!

VipSc
August 13th, 2017, 15:51
با سلام.
از های وب استفاده کنید.
تعرفه های فشفشه بسیاری خوبی دارد.

navid2zp
August 13th, 2017, 15:51
برای دانلود می تونید بسته شاتل لند شاتل رو تهیه کنید
هر چیزی توی سایت دانلودشون باشه رایگان هست و یک آپلود سنتر هم وجود داره که می تونید لینک هاتون رو توش ریموت کنید و رایگان دانلود کنید

info.nfilm
August 13th, 2017, 23:00
چندین سال از آسیاتک استفاده کنم و راضی هستیم دوست عزیز ...

slashflash
August 14th, 2017, 13:57
سلام
بسته شبانه که فکر کنم فقط آسیاتک داره.
اما اگر پورت خالی نشد میتونید برای دانلود از ایرانسل استفاده کنید ، سرعتش هم باید بالای 2 - 3 مگ باشه ( برای من تا 8 مگ در ثانیه هم میره ) .
یه بسته 3 ساعته بگیرید ( 2000 تومان ) بزنید دانلود بشه لیستتون .

Farid Saadat
August 14th, 2017, 14:49
سلام،
پارس آنلاين دارم ٣ ساله و شبا هميشه بين ٢ تا ٩ گيگ دانلود دارم هميشه و محدود هم نكردن و نميكنن. يكي از شعار هاي پارس آنلاين همينه اصلا! يه اينترنت خوب، قانون مصرف منصفانه نداره. پيشنهاد ميشه بهتون حتما.

با احترام.

shakib zero
August 14th, 2017, 14:57
ممنون از راهنمایی دوستان

اتفاقی که امروز افتاد این بود که مودم رو آوردم وصل کردم دیدم لینک گرفت و ثابت شد !! و همه چراغا روشن شد در نتیجه زنگ زدم به شرکت صبانت تا مطمئن شم و اونا گفتن بله خطتون قبلا رانژه شده !!

بعد از پیگیری هایی که کردم و تماسی که با مخابرات گرفتم گفتن خطتون اینترنت مخابرات روش هست !!

زنگ زدم 2020 یوزر پسورد رو بهم دادن مودم رو کانفیگ کردم وارد پنل مدیریت حساب شدم که دیدم زده ترافیک نامحدود ( فکر میکنم هر چی مصرف بشه بعدا پولشو بگیرن )

بنظرتون چیکار کنم؟ درخواست جمع آوری بدم رسیدگی میکنن؟

راستی نکته ای که یه لحظه اومد تو ذهنم اینه که از کجا بفهمم خطوط تلفن اینجا فیبر نوری هست یا نه؟ چون چک کردم همسایه روبروییمون هم مخابرات 2020 داره !!

Amy
August 14th, 2017, 15:01
با سلام
شرکت شاتل خیلی خوبه
هم از نظر سرعت
و هم از نظر تعرفه ها

sami-00
August 14th, 2017, 15:47
سلام شرکت فن آوا رو بهتون پیشنهاد میکنم سرویس های شبانه رایگان هم دارد قیمت تمام شده 72 گیگ یکساله و راه اندازیش حدود 130 میشه که 2 تا 7 رایگانه اگرم مازندران هستید درخدمتم ترافیک هاشون هم فن باکس هستش مثلا 200 گیگ حدود 180 هزار میشه قیمت تمام شده ترافیک مانده هم به دوره بعدی انتقال داده میشه

slashflash
August 14th, 2017, 16:42
ممنون از راهنمایی دوستان

اتفاقی که امروز افتاد این بود که مودم رو آوردم وصل کردم دیدم لینک گرفت و ثابت شد !! و همه چراغا روشن شد در نتیجه زنگ زدم به شرکت صبانت تا مطمئن شم و اونا گفتن بله خطتون قبلا رانژه شده !!

بعد از پیگیری هایی که کردم و تماسی که با مخابرات گرفتم گفتن خطتون اینترنت مخابرات روش هست !!

زنگ زدم 2020 یوزر پسورد رو بهم دادن مودم رو کانفیگ کردم وارد پنل مدیریت حساب شدم که دیدم زده ترافیک نامحدود ( فکر میکنم هر چی مصرف بشه بعدا پولشو بگیرن )

بنظرتون چیکار کنم؟ درخواست جمع آوری بدم رسیدگی میکنن؟

راستی نکته ای که یه لحظه اومد تو ذهنم اینه که از کجا بفهمم خطوط تلفن اینجا فیبر نوری هست یا نه؟ چون چک کردم همسایه روبروییمون هم مخابرات 2020 داره !!

تماس بگیرید با 2020 یا همون شرکتی که میخواید نت بگیرید بگین بررسی کنند خط چیه فیبر یا مسی یا ...
اگر فیبر باشه که 99% همون مخابرات باید بگیرید ( تا 5 6 سال پیش که فقط مخابرات فیبر نت میداد الان نمیدونم دقیق )
اگر قیبر نبود که 100% باید حضوری برید مخابرات درخواست جمع اوری بدید کلاً هیچ کاری غیر حضوری مخابرات انجام نمیده ...

shakib zero
August 14th, 2017, 17:01
تماس بگیرید با 2020 یا همون شرکتی که میخواید نت بگیرید بگین بررسی کنند خط چیه فیبر یا مسی یا ...
اگر فیبر باشه که 99% همون مخابرات باید بگیرید ( تا 5 6 سال پیش که فقط مخابرات فیبر نت میداد الان نمیدونم دقیق )
اگر قیبر نبود که 100% باید حضوری برید مخابرات درخواست جمع اوری بدید کلاً هیچ کاری غیر حضوری مخابرات انجام نمیده ...

ممنونم

سر قضیه جمع آوری اذیت نمیکنن؟ معمولا چقد زمان میبره پروسه جمع آوری؟

بنده تازه به این خونه اومدم و سرویس به نام مستاجر قبلی هست این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

slashflash
August 14th, 2017, 19:58
ممنونم

سر قضیه جمع آوری اذیت نمیکنن؟ معمولا چقد زمان میبره پروسه جمع آوری؟

بنده تازه به این خونه اومدم و سرویس به نام مستاجر قبلی هست این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

وصل کردنش که کمتر از 48 ساعت انجام میدن ، جمع آوری هم باید سریع باشه .
من که رفتم مخابرات برای جمع آوری یه برگه دادن گفتند امضاء کنید و شماره تلفن رو بنویسید ، نه مدارک چک کردند نه چیزی !
برید مخابرات بگید درخواست جمع اوری دارم اصلاً نگید که مستاجر قبلی بوده یا ...
100% چک کنید که فیبر نوری نباشه ، چون اگر فیبر نوری باشه فقط مخابرات نت میده بهتون .

jalaljee
August 14th, 2017, 20:15
نظر من این که شما یک سرور مجازی بگیرید از ما یا هر جا با قیمت پایین بعد شما از شاتل بگیرید بعد با استفاده از آپلود سنتر شاتل که دانلود از رایگان با سرور فایل های خودتون آپلود کنید بعد از طریق آپلود سنتر شاتل دانلود کنید این طوری می تونید ماهانه 5tb دانلود کنید
در حال حاظر پارس آنلاین و آسیاتک دانلود شبانه نامحدود دارن بقه نه
من چون پارس آنلاین و آسیاتک به منطقه ما پورت ندارن و شاتل پور مجبور شدم از های وب بگیرم که فیلم و سریال از فیلمو و نماوا میگیریم که رایگان بقیش 70 گیگ در ماه 40 تومان دانلود می کنم (مجبورم خدایش:(()