PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره رشته نرم افزار

mehrdad-arch
August 12th, 2017, 01:41
سلام دوستان من میخوام دانشگاه ثبت نام کنم برای کارشناسی میخوام نرم افزار بخونم بنظرتون چطوره این رشته آینده دار هست؟من کاردانی معماری دارم ولی استعدادم توی برنامه نویسی هست خیلی هم به این کار علاقه دارم.

T.Toosi
August 12th, 2017, 02:09
باسلام، تمامی رشته های مرتبط به کامپیوتر و علوم کامپیوتر آینده دار هستن به دلیل اینکه عصر ارتباطات است و در عصر ارتباطات رایانه ها حرف اول را میزنند.

mizban97
August 12th, 2017, 02:21
سلام دوستان من میخوام دانشگاه ثبت نام کنم برای کارشناسی میخوام نرم افزار بخونم بنظرتون چطوره این رشته آینده دار هست؟من کاردانی معماری دارم ولی استعدادم توی برنامه نویسی هست خیلی هم به این کار علاقه دارم.

سلام
رشته خوبیه
به نظر من فناوری اطلاعات شبکه یا نرم افزار بخونید.
البته با توجه به اینکه میخواید تغییر رشته بدید احتمالا باید واحد های جبرانی هم بگذرونید.
در این صورت تعداد واحد ها میره بالا.
موفق باشید.

djmohammad
August 12th, 2017, 03:35
درود
اول از همه این را بدانید که رشته نرم افزار یک عشق هست
و اینکه در دانشگاه فقط راه را به شما نشان خواهند داد و توقع یادگیری زبان برنامه نویسی خاصی را در کلاس های دانشگاه نباید داشته باشید
اما دانشگاه ذهن شما را آماده و باز میکند و در این مورد بنده به شخصه دانشگاه را ستایش میکنم
مخصوصا در دوران کارشناسی ارشد کاملا شما با مباحثی آشنا می شوید که بیش از بیش به خود افتخار خواهید کرد که این رشته را انتخاب کرده اید
اما راه سختی را در پیش دارید . پس اگر مشکلی با سختی ندارید این رشته را انتخاب کنید و در غیر اینصورت ...

mehrdad-arch
August 12th, 2017, 08:56
درود
اول از همه این را بدانید که رشته نرم افزار یک عشق هست
و اینکه در دانشگاه فقط راه را به شما نشان خواهند داد و توقع یادگیری زبان برنامه نویسی خاصی را در کلاس های دانشگاه نباید داشته باشید
اما دانشگاه ذهن شما را آماده و باز میکند و در این مورد بنده به شخصه دانشگاه را ستایش میکنم
مخصوصا در دوران کارشناسی ارشد کاملا شما با مباحثی آشنا می شوید که بیش از بیش به خود افتخار خواهید کرد که این رشته را انتخاب کرده اید
اما راه سختی را در پیش دارید . پس اگر مشکلی با سختی ندارید این رشته را انتخاب کنید و در غیر اینصورت ...

تشکر از همه دوستان این رشته برای من زیاد سخت نیست همونطور که گفتم استعداد و علاقه م توی این کاره من توی خدمت سربازی جزوه برنامه نویسی گرفتم و بدون کامپیوتر برنامه نویسی یاد گرفتم .و بعد یک سایت طراحی کردم که لینکش توی امضام هست. من بیشتر نگران این هستم که بعدا کار گیرم میاد یا نه.

ashadata
August 12th, 2017, 09:54
باسلام، تمامی رشته های مرتبط به کامپیوتر و علوم کامپیوتر آینده دار هستن به دلیل اینکه عصر ارتباطات است و در عصر ارتباطات رایانه ها حرف اول را میزنند.

با سلام

گرایش های علوم کامپیوتر کلا توی ایران استفاده ای ندارن و خیلی کم دارن

فقط گرایش های مهندسی کامپیوتر خوبه

mehrdad-arch
August 12th, 2017, 11:09
دوستان دیگر نظری ندارن؟؟؟

ali-rezam
August 12th, 2017, 12:10
ببينيد در رشته ها و گرايش هاى كامپيوتر عشق و علاقه حرف اول رو ميزنند ، در دانشگاه چيزه خاصى به شما ياد نميدن و اين خود شما هستيد كه بايد براى يادگيرى بيشتر تلاش كنيد
اگر خودتون رو محدود به دروس دانشگاه كنيد پيشرفتى نميكنيد و در آينده مثل هزاران فارغ التحصيل اين رشته موفق به پيدا كردن شغل مناسب نميشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

abc500x500
August 12th, 2017, 13:54
درود
باید ببینی با معماری بیشتر حال می کنی یا کامپیوتر؟ اگر علاقه به معماری نداری تبعا حوصله طراحی نقشه و نظارت بر ساخت را هم نخواهی داشت.
معماری هم پول ساز است بخصوص در تهران.

رشته های مرتبط با کامپیوتر عبارتند از آی تی و نرم افزار و علوم کامپیوتر. این سه رشته در دوره لیسانس دروس مشترک اصلی و تخصصی دارند و تنها در چند درس متفاوت هستند. مهندسی آی تی کمی جنبه مدیریتی دارد.
این سه رشته خیلی نزدیک هم هستند در دوره لیسانس و هرکدام را انتخاب کنی جهت افزایش شانس قبولی چندان فرقی نخواهد داشت. در دوره ارشد کاملا تخصصی میشوند.

rezaonline.net
August 12th, 2017, 13:59
دوستان دیگر نظری ندارن؟؟؟
من کارشناسی IT هستم.
قبل از اینکه برم این رشته ، خودم خودآموز مواردی از برنامه نویسی رو بلد بودم
دانشگاه رشته های کامپیوتر و IT و از این دست ، چند درس تخصصی خوب دارند که واقعا مفید هست ، باقی درسها چنگی به دل نمیزند
در اصل شما مجبورید کلی اطلاعات و کتاب یادبگیرید که فقط نهایتا 20 درصدش به دردتون میخوره .
درسهایی مثل مهندسی نرم افزار ،هندسی فناوری اطلاعات ، سیستم عامل ، پایگاه داده ، و از این قبیل مفید هستند

مورد بعدی اینکه

من بیشتر نگران این هستم که بعدا کار گیرم میاد یا نه.
آب پاکی رو بریزم روی دستتون ، اگر به امید استخدام و کارپیدا کردن میخواید در دانشگاه تحصیل کنید به جمع مهندسین بیکار میپیوندید
http://www.isna.ir/news/93071407555/%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%A8%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1

رشته های مرتبط با کامپیوتر ، رتبه دوم رو در بیکاری دارند .
و رشته معماری که خوندید خوشبختانه وضعیتش بهتر هست و دهم هست .

خوشبختانه در علوم مرتبط با کامپیوتر ، فارغ از مدرک تحصیلی میتوان بخوبی فعالیت کرد به شرطی که اطلاعات بالا و دانش بروز داشته باشید .
در اصل اگر متخصص باشید داشتن یا نداشتن مدرک دانشگاهی چندان ملاکی برای استخدامی و فعالیتتون نیست .

موفق باشید .

navid2zp
August 12th, 2017, 14:05
همونطور که دوستان گفتند، اگر به این امید که برید و مدرک بگیرید و بعد براتون کار هست خیر. اصلا فکرش رو هم نکنید
برای فعالیت تو این زمینه باید واقعا کاری بلد باشید.
به طور کل میشه گفت کار هست و خیلی هم زیاد هست ولی مسئله اینجاست که خیلی از دانشجو های این رشته فکر می کنند با مدرک باید بتونن کار داشته باشن در صورتی که اینطور نیست. به همین دلیل هست که آمار بیکاری تو این رشته زیاده
شما حتی تو این رشته می تونید به صورت ریموت با شرکت های خارج از کشور کار کنید و درامد خیلی خوبی داشته باشید ولی همونطور که گفتم باید کار بلد باشید نه فقط مدرک داشته باشید

king_cyborg
August 13th, 2017, 03:19
سلام . با احترام به همه ی دوستان عزیز. استارتر عزیز به نظر من اگه میخوای بعدا بری در کار دولتی و یا استاد دانشگاه بشی خب بری مدرک بگیری خوبه. اما اگه میخوای مستقل کار کنی دور دانشگاه رو خط بکش. چونکه جز اعصاب خوردی و کلنجار چیزی بهمراه نداره. میخوای کامپیوتر بخونی یک عالمه واحدهایی که به کار آدم نمیاد باید پاس کنی با اون هزینه های گزاف و وقت گران بها در دانشگاه ! این نظر شخصی منه و تجربه ای که داشتم . خوب یاد نمیدن. اغلب اساتید مخصوصا در دانشگاه آزاد فقط طوطی وار تکرار میکنن و تموم.اگه وقتمو میذاشتم برای کلاسهای خصوصی خیلی خروجی بهتری بدست میووردم تا اینکه مدرکم توی قفسه خاک بخوره. کلاس های آزاد نرم افزار به نظرم بهتر میتونن به یک اسپیشالیست آدم رو تبدیل کنن تا دانشگاه... ارزوی موفقیت میکنم برات :53:

meysam021
August 13th, 2017, 05:40
انتخابتون اشتباهه
کسایی هستند توی ایران که رشته هاشون نرم افزار نیست ولی جوری تو کار نرم افزارن که صدتا دانشجوی دانشگاه شریف هم نتونه باش 5 دقیقه کل بندازه تو اینکار با 20 سال سن
توی نت و نرم افزار مدرک حرف نمیزنه ، دانش و کار بلد بودن حرف میزنه ، توی ایران فقط یک رشته خوبه
اونم پزشکی هست ، چون تا دلت بخواد آدم مریض داریم که از سر بی کاری ، بی پولی ، مشکلات ، ورشکستی ، عذای ناسالم ، واردات برنج های پلاستیکی ، مریض شدنو دارن مریض میشن ، مشتری زیاد هست برای این رشته
در آینده هم بیشتر میشن افراد مریض
حقیقت تلخ است ولی باعث انتخاب درست میشه بعضی وقت ها

mehrdad-arch
August 13th, 2017, 10:50
سلام . با احترام به همه ی دوستان عزیز. استارتر عزیز به نظر من اگه میخوای بعدا بری در کار دولتی و یا استاد دانشگاه بشی خب بری مدرک بگیری خوبه. اما اگه میخوای مستقل کار کنی دور دانشگاه رو خط بکش. چونکه جز اعصاب خوردی و کلنجار چیزی بهمراه نداره. میخوای کامپیوتر بخونی یک عالمه واحدهایی که به کار آدم نمیاد باید پاس کنی با اون هزینه های گزاف و وقت گران بها در دانشگاه ! این نظر شخصی منه و تجربه ای که داشتم . خوب یاد نمیدن. اغلب اساتید مخصوصا در دانشگاه آزاد فقط طوطی وار تکرار میکنن و تموم.اگه وقتمو میذاشتم برای کلاسهای خصوصی خیلی خروجی بهتری بدست میووردم تا اینکه مدرکم توی قفسه خاک بخوره. کلاس های آزاد نرم افزار به نظرم بهتر میتونن به یک اسپیشالیست آدم رو تبدیل کنن تا دانشگاه... ارزوی موفقیت میکنم برات :53:
تشکر از پاسختون دوست عزیز من کاملا با شما موافقم و به امید یاد گرفتن دانشگاه نمیرم و خودم از 3 سال پیش یادگیری برنامه نویسی رو شروع کردم مدرک رو بیشتر برای کار میخوام.

gdfire
August 13th, 2017, 12:34
از الا بدون بیکاری!:)برو سراغ ی رشته دیگه وقتتو پولتو بزار ...

sh0pper
August 13th, 2017, 12:39
بردار من هم کارشناسی ارشد نرم افزار داره ، بعد این همه درس خوندن تازه یه شرکت با ماهی 1.200 استخدام شده .
1.200 حتی خرج سیگارش هم نیست !
چی بگم الان اکثر رشته های درسی همینطورن و درس دیگه برای کار مخصوصا در این حوضه ها کار ساز نیست .

saeid1346
August 13th, 2017, 19:17
تشکر از پاسختون دوست عزیز من کاملا با شما موافقم و به امید یاد گرفتن دانشگاه نمیرم و خودم از 3 سال پیش یادگیری برنامه نویسی رو شروع کردم مدرک رو بیشتر برای کار میخوام.

شما ظاهرا انتخابت رو کردی اخوی ، هیچ اینده ای نداره این رشته به امید استخدامم نباش ، البته اگر معرف داری قضیه فرق میکنه !

shahinmq
August 13th, 2017, 20:39
عرض سلام و احترام
اینکه فکر کنید در دانشگاه چیزی یاد می گیرید اصلا اینطوری نیست.
شاید مباحثی رو در کنار دروس برنامه نویسی بهتون تدریس کنند که اصلا به درد این رشته هم واقعا نمی خوره !
چیزهایی که در برنامه نویسی دانشگاه تدریس می کنند بیشتر ریاضی محور هستش و اصلا برنامه های کاربردی تدریس نمی شه،به عنوان مثال دنباله ی فیبوناچی،فاکتوریل،رسم مثلثات و ...
آخر هم آموزش ساخت فرم و اتصال به دیتابیس !
یعنی دیگه خودتون باید عشق و علاقه داشته باشید خارج از دانشگاه به دنبال یادگیری برید.
من زندگیم در دانشگاه تلف شد ، هیچ‌ چیزی یاد نگرفتم و اکثر موارد را از قبل از ورود به دانشگاه فرا گرفته بودم.
آینده دار هست اگر به دنبال کارآفرینی و خلق چیز های جدید باشید.

IrIsT
August 13th, 2017, 21:10
سلام و درود.
اگه برنامه نویسی رو دوست دارید برید یک کلاس و آموزش هاشو دنبال کنید.این بهتره که هم برنامه نویسی یاد داشته باشید و هم اینکه یک رشته دیگه بجز کامپیوتر بخونید.کامپیوتر رشته اشباه شده ای هستش.منم دقیقا مثل شما بود.البته دیپلم که داشتم برنامه نویسی علاقه داشتم.الان که مدرک گرفتم,میبینم کلا جریان فرق داره.تو دانشگاه هم نمیان شمارو برنامه نویس حرفه ای کنن.
برنامه نویسی,خیلی خوبه.میتونید بجز رشته کامپیوتر اینو شروع کنی یا ادامه بدی.
بدرود.:x

mahdi-relax
August 13th, 2017, 21:27
رشته بسیار خوب و پر درامدیه فقط درصورتی که شما کاربلد باشید ! ورود به این رشته نیازمند علاقه شدید و کار و کوشش و تحقیق هست
اگه صرفا بخاطر مدرک وارد این رشته می شید کار اشتباهیه و ممکنه در اینده نتیجه ای نگیرید

mehrdad-arch
August 13th, 2017, 21:40
رشته بسیار خوب و پر درامدیه فقط درصورتی که شما کاربلد باشید ! ورود به این رشته نیازمند علاقه شدید و کار و کوشش و تحقیق هست
اگه صرفا بخاطر مدرک وارد این رشته می شید کار اشتباهیه و ممکنه در اینده نتیجه ای نگیرید

من به این کار خیلی علاقه دارم استعدادم هم توی اینه من خودم شروع کردم با جزوه به یاد گیری بدون هیچ گونه کلاس و استاد و محصولش هم سایت یو فایل هست که لینکش تو امضام هست یوفایل اولین کار برنامه نویسیه که انجام دادم درواقع هم کار تمرینی بود هم کار نهایی که میخواستم.

abc500x500
August 13th, 2017, 22:10
درود دوست عزیز
باید ببینی به کار ساختمانی علاقه داری یا نه.
اگر نه برو سراغ کامپیوتر.
دوستانی که گفتند بدون دانشگاه هم می توانی موفق باشی درست گفتند. چون خودت هم میتوانی کتابهای دانشگاه را بخوانی.
بنظرم ارزش داره حتی اگر درسهایش هرگز به کار شما نیاد یک مزیت خواهد داشت:
فرض کن یک شرکت مثلا موادغذایی یک پروژه دارد شما کارت20 ولی مدرک نداری ولی یک مهندس کامپیوتر کارش15 ولی مدرک دارد؟ احتمالا آنها چون عوام هستند و از کامپیوتر سر در نمیارن حتما با مهندس قرارداد می بندند
برای رتبه گیری شرکت کامپیوتر باز نیاز داری و اگر به عنوان برنامه نویس استخدام بشی مدرک دانشگاهی نداشته باشی حقوقت کمی کمتر خواهد بود.

T.Toosi
August 13th, 2017, 22:20
چیزهایی که در برنامه نویسی دانشگاه تدریس می کنند بیشتر ریاضی محور هستش و اصلا برنامه های کاربردی تدریس نمی شه،به عنوان مثال دنباله ی فیبوناچی،فاکتوریل،رسم مثلثات و ...
آخر هم آموزش ساخت فرم و اتصال به دیتابیس !

باسلام، دوست عزیز ریاضی علم پایه است و برنامه نویسی که ریاضی یاد نداشته باشد وضع ـش معلوم است، بدون ریاضی اصلا رایانه ای وجود نخواهد نداشت، به طور مثال فیبوناچی در سیستم های گره و نود ها استفاده میشود (تعداد فرزندان هر گره در گروه گره بیشترین log (n) است)
و در پروتکل تورنت یک نمونه کاربرد آن را خواهید دید، در تورنت هر نود توسط مارپیچ فیبرتی به مدیریت گره ها می پردازند.

http://s6.uplod.ir/i/00893/o5l1vxj9ukts.jpg

از فاکتوریل برای شیف بیت رجیستر ها استفاده می شود، از گراف یا درخت ها در ساختار ساختمان داده یا دیتابیس ها استفاده میشود و .. در کل ریاضی و جبر حرف اول را در این رشته میزنند، در دانشگاه همه دانشجویان انتظار دارند یک Visual studio یا یک Ide چیزی بزارند جلوی آن ها و برنامه نویسی وب و .. یاد بدهند، تا دروس پایه را به شما یاد نگیرید هیچ فایده ای ندارد.

وقتی شما IOT کار میکنید (الان کمترین نرخ هوشمند سازی یک خانه از 5 میلیون به بالا است) سرکارتون به مدارات می افتد (همان مدار 1 و 2 که در دانشگاه به شما درس میدهند و میگوییم به چه درد ما میخورد) حتی فیزیک هم در این کار لازم است، که در مدارات الکتریکی، حداقل حرکت الکترون ها و .. را درک کنید.

برای کار با میکروکنترلر ها شما باید حداقل اسمبلی یا C یاد داشته باشید (باز بخواهید عمیق تر وارد میکروکنترل ها شوید، مدار، ریاضی، جبر و فیزیک لازم است) پس اگر یک نگاه کلی بکنیم دانشگاه به کار ما میاد، بنده هم روزی فهمدیم که تصمیم گرفتم به قول معروف عمیق تر وارد علم رایانه بشم.

در آخر پیشنهادم برای دوستان: اگر به یک سایت طراحی کردن بسنده میکنید، داخل گوگل سرچ کنید آموزش PHP و وقت و پول خود را به دانشگاه ندهید، اما اگر به علم رایانه علاقه دارد حتما پیشنهاد میکنم وارد دانشگاه شوید و مشکلی که استاید ما دارند مباحثی که درس میدهند نمیگویند در آینده در کجا به کار ما خواهد آمد یا چه استفاده ای برای رشته ما دارد.

shahinmq
August 13th, 2017, 22:50
باسلام، دوست عزیز ریاضی علم پایه است و برنامه نویسی که ریاضی یاد نداشته باشد وضع ـش معلوم است، بدون ریاضی اصلا رایانه ای وجود نخواهد نداشت، به طور مثال فیبوناچی در سیستم های گره و نود ها استفاده میشود (تعداد فرزندان هر گره در گروه گره بیشترین log (n) است)
و در پروتکل تورنت یک نمونه کاربرد آن را خواهید دید، در تورنت هر نود توسط مارپیچ فیبرتی به مدیریت گره ها می پردازند.

http://s6.uplod.ir/i/00893/o5l1vxj9ukts.jpg

از فاکتوریل برای شیف بیت رجیستر ها استفاده می شود، از گراف یا درخت ها در ساختار ساختمان داده یا دیتابیس ها استفاده میشود و .. در کل ریاضی و جبر حرف اول را در این رشته میزنند، در دانشگاه همه دانشجویان انتظار دارند یک Visual studio یا یک Ide چیزی بزارند جلوی آن ها و برنامه نویسی وب و .. یاد بدهند، تا دروس پایه را به شما یاد نگیرید هیچ فایده ای ندارد.

وقتی شما IOT کار میکنید (الان کمترین نرخ هوشمند سازی یک خانه از 5 میلیون به بالا است) سرکارتون به مدارات می افتد (همان مدار 1 و 2 که در دانشگاه به شما درس میدهند و میگوییم به چه درد ما میخورد) حتی فیزیک هم در این کار لازم است، که در مدارات الکتریکی، حداقل حرکت الکترون ها و .. را درک کنید.

برای کار با میکروکنترلر ها شما باید حداقل اسمبلی یا C یاد داشته باشید (باز بخواهید عمیق تر وارد میکروکنترل ها شوید، مدار، ریاضی، جبر و فیزیک لازم است) پس اگر یک نگاه کلی بکنیم دانشگاه به کار ما میاد، بنده هم روزی فهمدیم که تصمیم گرفتم به قول معروف عمیق تر وارد علم رایانه بشم.

در آخر پیشنهادم برای دوستان: اگر به یک سایت طراحی کردن بسنده میکنید، داخل گوگل سرچ کنید آموزش PHP و وقت و پول خود را به دانشگاه ندهید، اما اگر به علم رایانه علاقه دارد حتما پیشنهاد میکنم وارد دانشگاه شوید و مشکلی که استاید ما دارند مباحثی که درس میدهند نمیگویند در آینده در کجا به کار ما خواهد آمد یا چه استفاده ای برای رشته ما دارد.درود بر شما
از این موارد اطلاع دارم،اما کدام یکی از اساتید کاربرد انهارا توضیح می دهد ؟
بنده در دانشگاه دولتی درس خواندم و الان تمام شده،تمام مباحثی که گفتند :
آشنایی اولیه با فلوچارت و الگوریتم ها
مقدمه برنامه نویسی(متغیر و توابع و ‌...)
خب تا اینجا خوبه.
اما وقتی استاد پاسخش به دانشجو این هستش که چونکه جزء مباحث تعیین شده باید یادبگیرید،چه انتظاری میره دیگه؟
و مهم تر از آن هیچ وقت یک برنامه ی کاربردی را آموزش نمی دهند،همین می شود که در نهایت اکثر دانشجو ها برای پروژه دست به دامن دیگران یا کسانی که بازار راه انداخته اند می شوند یا نرم افزار حسابداری از همه رنگ ارائه میشه(نبود ایده)!
(ذهن من پر از ایده هست،خیلی از آنها نیاز به کمک و پشتیبانی دارند مثل پشتیبانی دانشگاه،که یکی از آنهارا ارائه دادم و برای هفت پشتم بسه)
می شناسم دانشگاه هایی را که فقط برنامه نویسی را بر روی کاغذ آموزش می دهند !
دانشجو اصلا با خطاها آشنایی ندارد !
اصلا هنوز از برنامه نویسی نمی تونه لذت ببره.
بنده زبان ماشین را با استرس و بدبختی پاس کردم،استاد فقط یک تعریف ساده از ثبات ها می کند و شروع به تدریس تمام موارد می کند و هیچ یک از دستور ها توضیح نمی دهد ! از آن طرف در امتحان ها خیلی چیزهایی بود که اصلا در توضیحات استاد نبود !
از آن طرف پیشنهاد پروژه ای دادم که پژوهشی شد و پس از ارائه و ارسال مستندات مارو کنار زدن !
من نمی گم تمام دانشگاه ها بد هستن ! اما دانشگاه برای من پوچ بود ! فقط کرایه راه می دادم و در نهایت سر کلاس ها باید کارهای خودم را انجام میدادم !
امیدوارم یک تحولی در نحوه ی تدریس ایجاد شود و یا دروسی که مربوط به گرایش مربوطه نمی شوند کمی متفاوت تر تدریس شوند.

salar123-user8
August 13th, 2017, 23:28
سلام پیشنهاد نمیکنم. براتون سخت میشه شما خیلی از دوستان بنده اومدن 1 ترم و برگشتن معماری. بحث اولش اینه که شما خیلی مباحث رو تو کاردانی یاد میدن و تکرار هم در کار نیست غیر از این که بری و یاد بگیری خارج از دانشکده.
بعد اگه برای بازار کار میخوای بیاید اصلا فکرشم نکنید تو کارشناسی بنده c# رو رو کاغذ بهم دادن و تا جایی که میدونم هنوز به همین روش یاد میدن.
شما تعداد واحد های تئوری غیر ضروری 3 برابر درس هایی هست که باید تدرس بشه. بنده فقد مدرک رو گرفتم به 2 دلیل
1- تو خانواده کسی نگه عرضه لیسانس گرفتن نداشت.
2- الان بخوای یه شرکت یا کافی نت و... بزنی میگن مدرک لیسانس بیار.
علنی هیچ گونه بدردی نمیخوره این مدرک.

hamidrezazzz70
August 14th, 2017, 00:46
ببین اگه علاقه خاصی به مبحث نرم افزار و مباحث مرتبط داری برو بخون و حتما موفق می شی ولی اگر صرفا جهت اینکه مدرکی بگیری و یه کاری داشتی اصلا اینکارو نکن.
طراحی سایت (https://www.webdesigniha.com)

mehrdad-arch
August 15th, 2017, 10:32
تشکر از نظرات ارزشمند همه دوستان رفتم ثبت نام کردم چون عاشق برنامه نویسی هستم.

rezaonline.net
August 15th, 2017, 12:19
2- الان بخوای یه شرکت یا کافی نت و... بزنی میگن مدرک لیسانس بیار.
ما زدیم نیاز نداشت :68::d