PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد سایت پاپ آپ

kratos1
August 11th, 2017, 20:52
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
دوستان قصد ایجاد یک سایت پاپ اپ رو داشتم و هزینه ی اسکریپت و سرور و تبلیغات اوکی هستش
اما مشکل اینجاست که برای شروع دقیقا باید چیکار کرد؟
مثلا ینفر اومد و سایتش رو ثبت کرد و کد هارو قرار داد حالا باید از قبل یه تبلیغ دهنده ای باشه که یه پولی بابت پاپ آپ به من داده باشه که بنده از طریق کسی که سایتش رو ثبت کرده بهش بازدید بفرستم و به کسی که سایتش رو ثبت کرده یه مبلغی رو واریز کنم دیگه؟!
ممنون میشم یه بزرگواری نحوه شروع کسب درآمدشو توضیح بده
سپاس/

T.Toosi
August 11th, 2017, 21:59
سلام، علاوه بر هزینه اسکریپت و سرور و .. ابتدا نیازمند یک سرمایه اولیه هستید تا درآمد های کسب شده کاربران خود را تصویه کنید، زمانی که رنک و بازدید شما افزایش پیدا کنید کاربر تبلیغ دهنده هم جذب خواهید کرد که به صورت 1 به 1 میتوانید از هزینه تبلیغات، درآمد کاربران خود را تسویه کنید.

kratos1
August 11th, 2017, 22:09
یعنی منظورتون اینه که یه ادرس دلخواه وارد کنم و به ازای بازدیدی که از طریق پاپ اپ سایت کاربران انجام میشه به این سایت، مبلغی به کاربران پرداخت کنم؟
اینجوری که امکان داره ۱۰ میلیون از جیب بدم تا شاید تبلیغ دهنده ای آیا پیدا بشه و آیا نشه؟
فک کنم راه های بهتری هم باشه

vpgroup
August 11th, 2017, 23:00
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
دوستان قصد ایجاد یک سایت پاپ اپ رو داشتم و هزینه ی اسکریپت و سرور و تبلیغات اوکی هستش
اما مشکل اینجاست که برای شروع دقیقا باید چیکار کرد؟
مثلا ینفر اومد و سایتش رو ثبت کرد و کد هارو قرار داد حالا باید از قبل یه تبلیغ دهنده ای باشه که یه پولی بابت پاپ آپ به من داده باشه که بنده از طریق کسی که سایتش رو ثبت کرده بهش بازدید بفرستم و به کسی که سایتش رو ثبت کرده یه مبلغی رو واریز کنم دیگه؟!
ممنون میشم یه بزرگواری نحوه شروع کسب درآمدشو توضیح بده
سپاس/

با سلام و احترام

بله همین طور که دوست عزیز فرمود ابتدا باید سرمایه اولیه برای شروع کار داشته باشید تا حساب های کاربران را تسویه کنید.

یک کار دیگر هم میتوانید انجام دهید این است که از قبل چند مشتری پاپ اپ جور کنید و کار خود را آغاز کنید تا این چنین ضرر اولیه ندهید

موفق باشید