PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی پیشنهاد میکنید ؟

DEFALT
August 10th, 2017, 12:40
سلام علیکم . . .
دوستان عزیز امروزه چه سایت هایی در اینترنت و جامعه مجازی ما موجود نیست که نیاز هست تو اینترنت ما باشد ؟
با تشکر ♥

keyhan7
August 10th, 2017, 13:00
سلام سوال بسیار سختی هست

از نظر من سایتی که خدماتش رو با تلگرام نشه ارایه داد میتونه موفق بشه کیفیت خدمات مهم نیست فقط نباید با تلگرام بشه انجام داد
البته اگه همچین سایتی وجود داشته باشه

DEFALT
August 10th, 2017, 13:13
خوب دوستان راهنمایی کنید ، بنده واقعاً در همه عرصه ها سایت ایجاد کردم و به صورت اختصاصی روش کار کردم ولی زیاد جوابگو نبوده به خاطر تکراری بودنش !
با تشکر ♥

8110829
August 10th, 2017, 13:55
خوب دوستان راهنمایی کنید ، بنده واقعاً در همه عرصه ها سایت ایجاد کردم و به صورت اختصاصی روش کار کردم ولی زیاد جوابگو نبوده به خاطر تکراری بودنش !
با تشکر ♥

دوست عزیز شما که تو همه عرصه ها سایت داشتین باید بدونید که الان تو اینترنت پول در اوردن یه کم سختر شده ولی خب شاید بشه با فروش لایک و فالوور اینستاگرام با ممبر کانال سایتی زد که بشه درامد زایی کرد . چون هاستینگ دیگه درامدی به اون صورت نداره

DEFALT
August 10th, 2017, 15:34
دوست عزیز شما که تو همه عرصه ها سایت داشتین باید بدونید که الان تو اینترنت پول در اوردن یه کم سختر شده ولی خب شاید بشه با فروش لایک و فالوور اینستاگرام با ممبر کانال سایتی زد که بشه درامد زایی کرد . چون هاستینگ دیگه درامدی به اون صورت نداره
هاستینگ اون موقعی درآمدزایی داره که یک سرمایه خوب و عالی بزاری اصلاً هر کاری یا هر سایتی یک سرمایه خوب و عالی بزاری 99 درصد خواهد گرفت !!!

TheHost
August 10th, 2017, 22:26
سلام علیکم . . .
دوستان عزیز امروزه چه سایت هایی در اینترنت و جامعه مجازی ما موجود نیست که نیاز هست تو اینترنت ما باشد ؟
با تشکر ♥

مهم وجود نداشتن سایت در اینترنت نیست بلکه تلاش کردن برای ایجاد بهترین سایت در زمینه ی خود هست.
درضمن هرکسی هم ایده ی نابی داشته باشد خودش استفاده میکند نه اینکه اشتراک گذاری کند.

hasanazizi
August 11th, 2017, 15:23
ببینید دوست عزیز
بنده خودم جز افراد ناموفقم
اما در چندین سال بیش از 6 سال یه درسی رو گرفتم
هر وقت با دل پاک . پشت کار . و سرمایه خوب کاری رو شروع کردی و در کارت دقل بازی نبود کارت میگیره .. و موفق میشی
من خودم از ان دسته ناموفق دقل باز دل خرابم که تو شش سال تونستم 7 سایت رو به سر انجام برسونم ( لا اقل نیم موفق بشن ) از بین بیش از 60 سایت .. مابقی بعد از 3 الی 4 سال کنسل شدن