PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در افت شدید رتبه آلکسا روزانه

ali1358
August 8th, 2017, 17:45
دوستان سلام ، چند روزی هست که رتبه آلکسا سایت سودآور به شدت داره پایین میاد . با توجه به اینکه مطالب جدید هم ارسال میشه رتبه به شدت افت میکنه ... دوستان دیگه هم با این مشکل روبرو هستند؟؟؟
برای مثال رتبه آلکسا ایران ما در 24 ساعت گذشته حدود 39 هزار تا پایین اومده ... در حال حاضر 61212 هست ... اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن بگن و اگر کسی هم راه حل مشکل رو میدونه لطفا راهنمایی کنه . با تشکر

sodavar.com

persiandroid
August 8th, 2017, 17:59
دوستان سلام ، چند روزی هست که رتبه آلکسا سایت سودآور به شدت داره پایین میاد . با توجه به اینکه مطالب جدید هم ارسال میشه رتبه به شدت افت میکنه ... دوستان دیگه هم با این مشکل روبرو هستند؟؟؟
برای مثال رتبه آلکسا ایران ما در 24 ساعت گذشته حدود 39 هزار تا پایین اومده ... در حال حاضر 61212 هست ... اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن بگن و اگر کسی هم راه حل مشکل رو میدونه لطفا راهنمایی کنه . با تشکر

sodavar.com

سلام
تغییراتی در قالب سایت و یا لینک ها اعمال کردید؟

vpgroup
August 8th, 2017, 18:22

sodavar.com

با سلام و احترام

بله برای چند وبسایت ما هم در هفته های گذشته افت شدیدی داشتیم که با خرید پاپ اپ این افت جبران شد.

موفق باشید

ali1358
August 8th, 2017, 19:13
هیچ تغییری در قالب یا ساختار لینک ها ندادیم . رتبه الکسا ایران بالا میره ولی رتبه جهانی کاهش داره
سلام
تغییراتی در قالب سایت و یا لینک ها اعمال کردید؟

wapmaster
August 8th, 2017, 19:35
افت رتبه سایت به قالب مربوط نیست !
شما ببینید آمار سایتتون نسبت به چند روز گزشته کاهش داشته یا خیر !

persiandroid
August 8th, 2017, 20:35
افت رتبه سایت به قالب مربوط نیست !
شما ببینید آمار سایتتون نسبت به چند روز گزشته کاهش داشته یا خیر !

30% سئو مرتبط با قالب وب سایت است، همچنین وقتی تغییراتی در قالب سایت ایجاد کنید موتورهای جستجو میبایست قسمت های تغییر داده شده را مجدد آنالیز کنند در نتیجه ممکن است نوسانی کم و یا زیاد بسته به تغییرات اعمال شده در الکسا رخ دهد.

هیچ تغییری در قالب یا ساختار لینک ها ندادیم . رتبه الکسا ایران بالا میره ولی رتبه جهانی کاهش داره

اخیرا جهت اخذ بازدیدکننده از تبلیغات پاپ آپ استفاده نکردید؟

safaeean
August 8th, 2017, 20:36
رتبه الکسا بجز بازدید سایت شما به بازدید سایت های دیگه هم ربط داره.
اگه رتبه ایرانتون درحال پیشرفته ولی جهانی درحاله پسرفته یعنی اینکه سایت های خارجی (که رتبشون از سایت شما کمتر بوده) بازدیدشون از بازدید سایت شما بیشتر شده. :-b

armin.rf
August 8th, 2017, 20:52
از بازدید های فیک استفاده نمیکردید؟
بیشتر تاثیر بر روی امار هستش

pouryamb
August 8th, 2017, 21:03
چند وقته الکسا عجیب شده که البته یکی از دلایل افت رتبه ها فکر میکنم فروش اکانت باشه که یک سری میان اکانت میخرن و آمارگیر الکسا رو توی سایتشون قرار میدن و به همین دلیل آمار اون سایت ها دقیق تر شمرده میشه و در الکسا رتبه بهتری میگیرن. در مقابل هم کسایی که اکانت نخریدن، آمارگیر الکسا رو ندارن و آمارشون دقیق محاسبه نمیشه و رتبشون کاهش پیدا میکنه. البته این فکر میکنم یکی از دلایل باشه چون برای من هم چند وقته پیش میاد که هم افت شدید پیدا میکنه هم صعود شدید!

aryajv
August 8th, 2017, 21:22
چند وقته الکسا عجیب شده که البته یکی از دلایل افت رتبه ها فکر میکنم فروش اکانت باشه که یک سری میان اکانت میخرن و آمارگیر الکسا رو توی سایتشون قرار میدن و به همین دلیل آمار اون سایت ها دقیق تر شمرده میشه و در الکسا رتبه بهتری میگیرن. در مقابل هم کسایی که اکانت نخریدن، آمارگیر الکسا رو ندارن و آمارشون دقیق محاسبه نمیشه و رتبشون کاهش پیدا میکنه. البته این فکر میکنم یکی از دلایل باشه چون برای من هم چند وقته پیش میاد که هم افت شدید پیدا میکنه هم صعود شدید!

میدونید قیمت پلن ماهانش چند دلاره؟
که آمارگیر خود الکسا رو هم بده

persiandroid
August 8th, 2017, 21:31

پیشنهاد نمی شود اما ماهیانه:
99 دلار
149 دلار
799 دلار

pouryamb
August 9th, 2017, 11:08
قیمتها رو میتونید توی لینک زیر ببینید:
http://www.alexa.com/plans

persiandroid
August 9th, 2017, 11:20

البته پلن ها به سه دسته تقسیم می شوند و بنده بسته بازاریابی را ذکر کردم.

Marketing Stack
----------------------
Essentials = 99$
Most Popular = 149$
Advanced High Traffic = 799$

Website Traffic Analysis
---------------------------------
Insight = 79$

Certified Alexa Rank
----------------------------
Up to 10 Million pageviews = 19.99$
Up to 50 Million pageviews = 79$
Up to 200 Million pageviews = 149$
Up to 1 Billion pageviews = 799$

مجدد عرض میکنم: توصیه نمی شود.

Arash222
August 9th, 2017, 20:11
نوسان داره و درست میشه.
در کل الکسا تو رتبه ای که گوگل میده و در کل سئو خیلی تاثیر گذار نیست.

ali1358
August 10th, 2017, 13:05
سلام و تشکر از دوستان بابت شرکت در این بحث . ما در سایتهای سودآور اصلا از پاپ آپ یا بازدید های فیک استفاده نمیکنیم . چون اصلا تاثیری در کار ما نداره .با توجه به بررسی که توسط گوگل آنالیتیک از سایت داریم بازدید سایت روزنه بالا میره و رتبه الکسا کاهش . با توجه به پولی شدن آلکسا ... ما فکر میکنیم این سایت مرجعیت خودش رو از دست داده و واقعا اطلاعات درستی رو نشون نمیده . نمیشه سایتی محتوای اصیل تولید کنه ( کپی نباشه ) . لینک سازی های درست انجام بده و بعد افت رتبه داشته باشه . توی این چندین سالی که در وب فعالیت میکنیم چنین مواردی رو ندیدیم .
سایت Alexa در حال حاضر برای یک پنل یک ماهه 149 دلار میگیره . ( Most Popular = 149$ )

36504

hamidjanbozorgi
August 10th, 2017, 16:11

Marketing Stack
----------------------
Essentials = 99$
Most Popular = 149$

Website Traffic Analysis
Insight = 79$

Certified Alexa Rank

دلیل اینکه میگید توصیه نمیشه چیه؟

hasanazizi
August 11th, 2017, 01:18
عزیز من . چند روز و یا حداکثر حداکثر دو هفته نوسان داری و درست میشه سایتت
فقط ببین سایت شما توسط خبر خوان ها با ای فریم باز نمیشه چون وحشتناک تاثیر میزاره ای فریم .

گوگل . الکسا و... ای فریم رو یه نوع تقلبی در بازدید میبینن و استفاده کننده چه بی خبر چه با خبر مجرم شناخته میشه
حالا در امضا تلگرامم هست بیا تلگرام چندتا کد بهتون میدم بزارید تو روت هاست از هرجا و سایتی بخوان با ای فریم سایت شما رو نمایش بدن خطا میده سایتتون و باز نمیشه
همچنین اگر در گوگل وب مستر وصل کردید ببنید تازگی خطایی نداشتید . ؟
در کل سئو و الکسا بهم ربط بسیار کمی دارند .. زیاد خودتونو با این مورد عصبی نکنید چون همونطور که گفتم حداکثر دو هفته ای بر میگردی با رنک بهتر از اخرین رنک حقیقی خودتون

starting
August 11th, 2017, 02:34

Marketing Stack
----------------------
Essentials = 99$
Most Popular = 149$

Website Traffic Analysis
Insight = 79$

Certified Alexa Rank

و البته قابل ذکره دامنه ملی رو تحریم میکنه و قبول نمیکنه

- - - Updated - - -

دلیل اینکه میگید توصیه نمیشه چیه؟

میزان زمان حضور رو میفهمه و بونس ریت و میزان حضور رو خیلی کم میزنه

MrFox
August 11th, 2017, 17:19
والا داستان اکانت و ایناست...اگه اکانت بخرید برای شما احترام بسیار زیادی قائل میشه!.

starting
August 11th, 2017, 21:17
والا داستان اکانت و ایناست...اگه اکانت بخرید برای شما احترام بسیار زیادی قائل میشه!.

برای دامنه ملی نمیشه خرید
داستان اکانت هم نیست
الکسا ابزار آنالیزش بیشتر سیستم تولبارزش هست که رو موبایل ها نیست و بطبع بیشتر بازدیدها شده موبایل

Genral X2
August 11th, 2017, 23:56
رتبه الکسا بجز بازدید سایت شما به بازدید سایت های دیگه هم ربط داره.
اگه رتبه ایرانتون درحال پیشرفته ولی جهانی درحاله پسرفته یعنی اینکه سایت های خارجی (که رتبشون از سایت شما کمتر بوده) بازدیدشون از بازدید سایت شما بیشتر شده. :-b

با سلام ، طبق حرف شما یعنی 39 هزار سایت در 24 ساعت گذشته از ایشون بازدید بیشتری داشتن و زدن جلو ؟

starting
August 12th, 2017, 18:02
با سلام ، طبق حرف شما یعنی 39 هزار سایت در 24 ساعت گذشته از ایشون بازدید بیشتری داشتن و زدن جلو ؟

الکسا 2 روز همیشه رنکینگش عقب تره
و استنادش به سه ماه برای جهانی و یک هفته برای هر کشور هست
پس حرف 24 ساعت و اینا نیست
در طی سه ماه بطور میانگین 39 هزار سایت از ایشون جلو زدن بهرحال بالای 400-500 میلیون دامنه فعال هست 39 هزار تا چیزی نیست در آمارهای متوسط

masoudrsz
August 22nd, 2017, 20:44
سلام خسته نباشید
استفاده از 7 روز رایگان الکسا چطوره ؟ هر جا گشتم آموزش خاصی نبود

موقع ثبت نام حتما شماره حساب و ویزا کارت و ... میخواد بعد نوشته که 7 روز رایگان داره :-<

یه سوال دیگه : اگه دسکریپشن رو خرید ممبر واقعی تلگرام (http://libano.ir)ذخیره کنم بعد تغییر بدم افت میکنم ؟