PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت کدام؟ just host , iweb , hostgator

best-host
December 31st, 2010, 21:28
با سلام خدمت تمامی عزیزان
بنده می خوام یه ریسلر تهیه کنم.
به همین جهت در مورد ریسلرهای 3 شرکت بالا دارم تحقیق میکنم
خوشحال میشم از میان دوستان هم اگه کسی اطلاعی از این شرکت ها داره در مورد کیفیت سرویسها ونمایندگیهای این 3 شرکت به من بگه.
لطفا مسئله تحریم را چشم پوشی کنید و فقط در مورد کیفیت این 3 شرکت هر اطلاعی دارید بگید
دوستانی هم که توانایی خرید از این 3 شرکت را دارند بگند.
ممنون

amirizadi
December 31st, 2010, 22:05
host gator و iweb
بعدش
just host
البته نظر شخصی بنده هست
ولی از لحاظ تحریم فقط iweb میتونید خرید کنید

best-host
December 31st, 2010, 22:10
یعنی میگید هاست گیتور از آی وب بهتره؟
شما چه سایت پر بازدیدیو میشناسید که روی ریسلر iweb باشه؟
دوستانی که ازش سرور دارند شده بی دلیل ساسپند کنه؟
این ریسلر 1 ترابایت آی وب را کسی تا حالا خریده؟

amirizadi
December 31st, 2010, 22:16
نه من هر 2 را تا حالا تست کردم
ای وب و هاست گیتور تقریبا در سطح هم هستند با این حال بازم فکر میکنم هاست گیتور بهتر باشه

best-host
December 31st, 2010, 22:25
ممکنه بگید از چه نظر؟
آخه من شنیدم که از وقتی theplanet به softlayer واگذار شده کیفیت سرویسها کمتر شده.
پشتیبانی کدوم بهتره؟
در ضمن شما سرویس دهنده بهتری میشناسید؟

amirHoseein
December 31st, 2010, 22:42
سایت پر بازدید رو این هاست ها نمی ره ! برای هاست های مثل شرکت ها خوبه !
هاست گیتور ، جاست هاست آخر سر آی وب !

best-host
December 31st, 2010, 23:18
شما قبلا سرویس داشتید؟
از کدومشون؟ چرا آی وب را آخر؟

amirHoseein
December 31st, 2010, 23:31
شما قبلا سرویس داشتید؟
از کدومشون؟ چرا آی وب را آخر؟
بله داشتم
ساپورت بسیار بد ! بدون اطلاع پاک کردن فایل ها و ...

best-host
December 31st, 2010, 23:50
خوب منم قبلا از هاست گیتور داشتم همینطور بود یا پرمیشن 000 میشد یا فایلا انتقال پیدا میکرد یا به هر دلیلی ساسپند میکردند.
اما بازم خیلیا میگند خوبه.
نمیدونم چرا

irlogo
January 1st, 2011, 00:05
همه این شرکت ها زمانی که میزان استفاده هر سایت از منابع سرور بالا برود سایت را ساسپند می کنند
آی وب کیفیت خوبی داره اما چون پشتیبانی هاستینگش ضعیفه اگه یه سایت رو ببندن تا زمانی که تیکت بدید و پیگیری بشه و تعهد بگیرن و باز بشه ممکنه چند روزی طول بکشه! در مورد اون دو برند و پشتیبانیشون اطلاعای ندارم

best-host
January 1st, 2011, 00:16
ولی مهم اینه که کدومشون پایداری بیشتری دارند
یعنی به نظرتون سرورهای کدوم قویتره. برای مثال ممکنه یک سایت پی اچ پی نیوک با 100 تا آنلاین توی یه هاستینگ ساسپند بشه اما توی یکی دیگه تا 1000 تا جواب بده. این واسه من مهمه. که کدومشون قوی تره؟
خوب اگه ساسپند کنند همه ی این شرکتها که بکاپ میدند درسته؟

mrtteam
January 1st, 2011, 00:33
با سلام

دوست عزیز به نظر من از iweb بگیری مطئن تر هست و دانی خیلی کم داره هر چی باشه با یه دیتاسنتر طرف هستی پشیتبانیشون خوب هست و این حرف دوستمون که گفته از منابع سرور بیش از حد استفاده کنید به مشکل میخورید درست میگند ولی کیفیتی حساب کنید بهترین iweb هست .

برای پرداختش هم اگر اشتباه نکنم شما گفته بودید ما میتونیم برای شما پرداخت انجام بدید اگر خواستید با شرکت تماس بگیرید ایمیل من هم هست

موفق و پیروز باشید

Masoud.B
January 1st, 2011, 01:04
اگر تصمیم دارید از یکی ازین شرکتها ریسلر بگیرید ، از نظر کیفیت Hostgator تضمین شده هست چون از ابر سرورهای the planet استفاده میکنند ، در ضمن امنیت بالایی هم دارند

best-host
January 1st, 2011, 01:08
با سلام

دوست عزیز به نظر من از iweb بگیری مطئن تر هست و دانی خیلی کم داره هر چی باشه با یه دیتاسنتر طرف هستی پشیتبانیشون خوب هست و این حرف دوستمون که گفته از منابع سرور بیش از حد استفاده کنید به مشکل میخورید درست میگند ولی کیفیتی حساب کنید بهترین iweb هست .

برای پرداختش هم اگر اشتباه نکنم شما گفته بودید ما میتونیم برای شما پرداخت انجام بدید اگر خواستید با شرکت تماس بگیرید ایمیل من هم هست

موفق و پیروز باشید

استفاده از منابع سرور درست اما تا چه حد؟ یعنی اگه به حالت مقایشه ای نگاه کنیم کدوم دیتا سنتر سرور قوی تری برای ریسلراش داره؟

IFACO.Net
January 1st, 2011, 01:11
2%

best-host
January 1st, 2011, 01:16
اگر تصمیم دارید از یکی ازین شرکتها ریسلر بگیرید ، از نظر کیفیت Hostgator تضمین شده هست چون از ابر سرورهای the planet استفاده میکنند ، در ضمن امنیت بالایی هم دارند

مگه شما دیتا سنتری که ریسلر بهتری ارائه بده میشناسید؟
آره اما شما الان ازین دیتا سنتر هاست دارید در حال حاضر؟ میگند جدیدا خیلی ضعیف شده.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

2%
2% درست
اما این 2% با توجه به مشخصات سرور فرق داره. هاست گیتور 25%؟ از نظر مشخصات سرور با هم یکی که نیستند؟

Woshka
January 1st, 2011, 01:18
کلا با آبروی مردم و با سایت مردم با ریسلر گرفتن بازی نکنید بهتر هستش چون آخرش میشه قضیه tizhost
آخرش هم خوتون اذیت می شوید هم باعث آزار مردم بیچاره که به امیدی سایتشون رو راه اندازی می کنند می شوید

Masoud.B
January 1st, 2011, 01:21
[QUOTE=best-host;184849]مگه شما دیتا سنتری که ریسلر بهتری ارائه بده میشناسید؟
آره اما شما الان ازین دیتا سنتر هاست دارید در حال حاضر؟ میگند جدیدا خیلی ضعیف شده.[COLOR="Silver"]

من از Hostgator داشتم خیلی راضی بودم ، 10 ماه پیش !

best-host
January 1st, 2011, 01:26
خوب باید از یه جایی شروع کرد بالاخره. نمیشه که از اول ددیکیت گرفت!
شما پیشنهاد خودتون را بگید!

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

بله تا 4-5 ماه پیش هاست گیتور حرف اول رو میزد. اما الان میگند ضعیف شده!
دوستایی هستند اینجا که از هاست گیتور ریسلر داشته باشند بگند وضعیت الانش چجوریه؟

best-host
January 3rd, 2011, 10:15
کسی نبود؟
از دوستان خواهس مندم نتیجه برداشت خودشون ازین فروم را بیان کنند و بگند کدام سرویس دهنده بهتره؟

shamimi
January 3rd, 2011, 10:20
caro و xlhost

best-host
January 3rd, 2011, 15:44
xlhost ریسلر میده؟! کجا؟

shamimi
January 3rd, 2011, 16:00
فکر نمی کنم خوب ما می توانیم به شما رسلری بدیم از سرور های کارو در آمریکا استفاده می کنیم قیمت ها در سایت موجود است بخش رسلری نمایندگی

best-host
January 3rd, 2011, 17:30
قیمت ها تون خیلی بالاست!

khudeman
January 3rd, 2011, 20:53
به نظر من هم آب وب بهتر از بقیه است . اگر در مورد خاصی در باره ش سوالی داشتید در خدمتم

best-host
January 3rd, 2011, 23:34
شما ازش سرویس دارید؟
کدوم سرویس رو دارید ازشون؟
ساسپند بی دلیل هم داشتید؟

khudeman
January 3rd, 2011, 23:48
بله من یکساله ازشون هاست دارم . اما ایرانت (http://iranet.co) که من شریکشون هستم ، سرویس های مختلفی دارند . از جمله هر دو نوع سرویس ریسلری . تا حالا به هیچ مشکلی برخورد نکرده ایم. تنها عیبش اینه که برای ریستور فول بکاپ 5 دلار میگیره . اونهم برای اینکه بکاپ هاشون لحظه به لحظه است . یعنی به محض آپدیت هر سایت یک فول بکاپ تازه ساخته میشه . تا حالا ساسپند نشدیم و اخطاری هم نگرفتیم . شاید به این خاطر که سایتهای وارز را روی سرور نمیزاریم. آپتایم ایرانت (http://www.webhostingstuff.com/uptime/iranet.html) هم صد در صد است .

best-host
January 3rd, 2011, 23:56
من توی سایت چیزی در مورد ریسلر ندیدم. یعنی شما ریسلر هم میفروشید؟

khudeman
January 4th, 2011, 00:06
نه متاسفانه . ایرانت ریسلری نمی فروشد . اما میتوانم در آی وب براتون سفارش بدهم .

best-host
January 4th, 2011, 00:07
شما کدوم پلنشونو پیشنهاد میدید؟
قیمتش تمت شدش به تومن چقدر میشه؟

khudeman
January 4th, 2011, 00:18
بستگی به برنامتون داره . هر پلنش برای یکجور کاری خوبه . پلن اول: 20 گیگ فضا ، 5 ترا بایت پهنای باند و اکانت نامحدود. پلن دوم یک ترا بایت فضا ، پهنای باند نامحدود ، اما حداکثر برای 100 اکانت. اینهایی که آی وب میگه مثل خیلی جاهای دیگه عددهای الکی نیستند و واقعا 5 ترا بایت پهنای باند میده . ضمنا امکان oversell هم هست. یعنی آی وب کار نداره شما به هر کس چقدر فروخته ای . به این کار داره که مجموع مصرف شما چقدر باشه . در نتیجه تا بیخش را میشود استفاده کرد.
از نظر قیمت هم که آخر صفحه اش (http://iweb.com/web-hosting/resellers/) نوشته دیگه. خریدهای بلند مدت تخفیف های زیادی هم داره .

atilnic
January 4th, 2011, 12:10
آقا اول هاست گتور
بعد جاست
بعد آی وب
===========
خاست گیتور پول ندی ساس میکنه و اصلا پاک نمیشه
پشتیبانی خوب
و هر سایت بزرگ بره هیچ کاری ندارن
ولی فایل بزاری درجا گیر میدن
واسه سایت +100000 هم بازدید داشتی کاری ندارن
اصلا
=====================
ولی جاست هسات واسه سایت های کوچیک ک آمای های زیر 10000 خوبه
و فایل هم زیاد گیر نمیده اگه زیاد دانلود نشه
وآپلود سنتر عکس هم مجاز هست
====================
آی وب اطلاعات ندارم ولی خوب نیست
شنیدم که بده و هنوز هر کسی هاست گیتور نمیشه
من خودم نمیتونم بخرم
کسی اگه بتونه خودم یکی میخرم
کسی هست؟:63:
==================
تشکر یادتون نره :">

best-host
January 4th, 2011, 13:30
هاست گیتور پول ندی ساس میکنه و اصلا پاک نمیشه

این جمله رو من دقیقا نفهمیدم. یعنی ریسلر را ساسپند میکنه ولی تمام اطلاعات میمونه؟

شما کسی رو سراغ داری که الان از هاست گیتور سرویس داشته باشه؟ که من از ایشون هم یه تحقیقی بکنم؟
چون یکی به من گفت جدیدا سرویس هاشون ضعیف تر شده و مثل قبل نیست.

atilnic
January 5th, 2011, 10:05
این جمله رو من دقیقا نفهمیدم. یعنی ریسلر را ساسپند میکنه ولی تمام اطلاعات میمونه؟

شما کسی رو سراغ داری که الان از هاست گیتور سرویس داشته باشه؟ که من از ایشون هم یه تحقیقی بکنم؟
چون یکی به من گفت جدیدا سرویس هاشون ضعیف تر شده و مثل قبل نیست.
بله
تیز هاست بود دیگه :71:
خواستی ریسلر نا محدود و مستر نا محدود هم داریم
خواستی در خدمتیم

داش علی
January 5th, 2011, 11:48
هاست گیتور ، یکی از دوستان سرویس داشت ، ما هم استفاده میکردیم
1- پشتیبانیش خیلی خوب بود. من 4 تا انگلیسی سرهم میکردم(سر یه قضیه من بهش پیام دادم) درک میکرد و مشکل رو حل کرد.
2- با آیپی ایران موردی نداشت فک کنم. تو کل سی پنل بالا پایین میکردم چیزی نمیگفتن.
3- قیمتشم خوبه
4- خودم اگه یه زمانی برای اون مدینه فاضله ای که میخوام بزنم، هاست یا سرور بخوام، 100% با هاست گیتور وارد مذاکره میشم:دی

Doublex
January 5th, 2011, 13:40
جاست هاست از لحاظ پشتیبانی مناسبه .. ضمن اینکه سرویس هاشون کیفیت خوبی داره

atilnic
January 6th, 2011, 11:56
خوبه ولی مستر و آلفا نمیدن
میدادن خوب بود=p~

nimafire
January 6th, 2011, 15:20
از iweb نگیر

سر کوچکترین مثله سایت رو میبنده

بگیر امتحان کن میفهمی

اگر قوانین را رعایت کنید مشکلی نیست. چگونه هست که ما سایت های با 30 و 50 هزار بازدید کننده بر روی ای وب هاست کرده ایم و مشکلی تا به حال ایجاد نشده؟
بچز کاربرانی که اپلود سنتر راه اندازی کرده اند؟؟؟

کیفیت سرویسها بسیار عالی هست

best-host
February 15th, 2011, 21:17
دوستان اگر کسی را میشناسید که از یکی از این دیتا سنتر ها ریسلر داره به بنده بگید. ( یا همینجا یا ابنکه توی پیام خصوصی)
من یه هاست ازشون می خرم. میخوام همه چیزشون را تست کنم.

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

از دوستان کی میدونه کدوم دیتا سنتر قوی ترین سرور را برای ریسلر خودش قرار داده؟
اصلا برام مهم نیست که بیستر گیر میدند یا نه. فقط میخوام بدونم کدوم سرور قوی تری رو اختصاص میدند از لحاظ رم و سی پی یو

khabaloo
February 16th, 2011, 00:48
یه نظر سنجی هم میزدید بهتر به نتیجه میرسیدید

parsianwebhost
March 16th, 2011, 12:15
iweb بهتره...

joomir
October 4th, 2012, 13:32
از همه ی این شرکت ها هاست و سرور خریدو بهترینشون hostgator فقط مشکل هاست گیتور اینه که دامنه .ir نمیشه پارک کرد