PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در رابطه با تحریم

milad_67_47
June 21st, 2009, 16:06
با سلام
من از یک شرکت که الان تبلیغش رو تو همین جا هم میبینم هاست دارم خوب بود و مشکلی نداشت ولی الان حدودا یک ماه هست که دسترسی به کنترل پنل هاستم که سی پنل هست ندارم من هاست رو با سی پنل خریدم ولی الان یک ماه کنترل پنل ندارم من میخوام یه چیزی نصب کنم نمیتونم دیتابیس درست کنم شرکت هم که الان یک ماهه به طور شبانه روزی داره این مشکل رو رفع میکنه فکر کنم هم اونا خسته شدن هم ما دیتا سنتر هم تو تبلیغاتشون میگن کارو هست
در سایت پشتیبانی هم یک اطلاعیه زدند که حق اعتراض نداریم تا به طور شبانه روزی رفع مشکل تحریم بشود: :111:

:: اطلاعیه بسیار مهم ::

لیسانس سی پنل تمامی سرور ها و سرور های مجازی توسط شرکت سی پنل به دلیل استفاده کنترل پنل
توسط سایت های ایرانی و کاربر ایرانی تحریم شده است.
شایان ذکر است در این مدت تمامی سرویس کار می کنند و مشکلی ندارد
با توجه به تعداد بسیار بالای سرور های مجازی و اختصاصی (بالای 50 عدد) زمان بسیار زیادی برای سی پنل و یا تعویض به کنترل پنل جدید می طلبد
خواهشمند است درخواست برای این موضوع و یا تمامی مواردی که به سی پنل ربط دارد نزنید تا پشتیبانان به طور کامل و سریعتر بتوانند مشکل را حل کنند در صورت رفع مشکل از طریق اطلاعیه در همین قسمت مطلع می شوید.
موقتا برای دسترسی به فایلها می توانید از ftp استفاده نموده و برای ایمیل به جای ------.net دامنه خود را قرار دهید و سپس شناسه و رمز عبور ایمیل خود را وارد نمایید
http://-------.net:2095/3rdparty/squirrelmail/src/webmail.php
امیدواریم با یاری ایزد منان بزودی مشکل برطرف گردد
مسئولین شرکت - - - به صورت 24 ساعته پیگیر این قضیه از طرف دیتا سنتر و شرکت سی پنل هستند.
با تشکر از صبر و بردباری شما که در این شرایط سخت همچون گذشته پشتیبان ما هستید.
اردتمند
اسم هم نمبرم تا کسی تخریب نشه بالاخره ایرانه دیگه و تحریمه دیگه
من از کسانی تجربه دارند میخوام بپرسم اصلا ما که نا امید شدیم این مشکل کلا قابل هست؟ اگر هست چقدر طول میکشه یک ماه دو ماه یکسال ؟ یعنی اگر امروز کنترل پنل سرور شما تحریم شد چقدر طول میکشه درست بشه؟ چون دیگه واقعا خسته شدم شاید منتظر هستند تحریم لغو شود :71:

Sajad
June 21st, 2009, 16:10
اسم رو بردید در نهایت.
اگه مشکل خاص دیگه ای نداشته باشن طی نهایتا 24 ساعت میتونن cPanel جدید نصب کنند.

milad_67_47
June 21st, 2009, 16:16
اسم رو بردید در نهایت.
اگه مشکل خاص دیگه ای نداشته باشن طی نهایتا 24 ساعت میتونن cpanel جدید نصب کنند.
اون یه مورد رو یادم رفته بود الان ویرایش کردم ولی خودشون هو تو سایت پشتیبانی اطلاعیه زدند
واقعا با 24 ساعت ؟
هزینه زیادی داره براشون؟

Sajad
June 21st, 2009, 16:33
نه . هزینشم چندان زیاد نیست...

rayannet
June 21st, 2009, 16:40
خیلی راحت میشه از حالت تحریم خارج کرد.
6 ساعت نصب Cpanel زمان میبره 1 ساعت هم دریافت IP جدید از دیتاسنتر و ادد کردن ان به سرور
باید تو 7 ساعت بتونن خارج کنن

MelatHOST
June 21st, 2009, 16:58
چه جالب با توجه به تعداد بسیار بالای سرور های مجازی و اختصاصی (بالای 50 عدد)
50 تا سرور همزمان تحریم شد ؟
محاله

baghebahar
June 21st, 2009, 17:03
چه جالب با توجه به تعداد بسیار بالای سرور های مجازی و اختصاصی (بالای 50 عدد)
50 تا سرور همزمان تحریم شد ؟
محاله

اگر اي پي ها در يه رنج باشن امكانش است.
واسه من همچنين چيزي رخ داد

milad_67_47
June 21st, 2009, 17:12
حالا من کاری ندارم چند تا هست و چی شد میگم یک ماهه که اینطوری شده چرا درست نمیکنه من پول دادم که استفاده کنم مشکلی که با 6 تا 7 ساعت حل میشه الان یک ماه هست به طور شبانه روزی نمیتونن رفع کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sajad
June 21st, 2009, 17:17
یه آیپی جدید بدن و لیسانس بگیرن ؛ همین و بس !!!!
آیپی که اگه سرورشون از قبل داشته باشه کاری لازم نیست ولی اگه بخوان اضافه کنن نهایتا دیتاسنتر بهشون 24 ساعته میده. بعد هم میرن سیپنل میگیرن که اونم تو مدت کوتاهی راه میفته.

اینکه یک ماهه ایناکارارو نکردن....!

MelatHOST
June 21st, 2009, 17:20
چه جالب 50 سرور و وی پی اس در یک رنج ؟

milad_67_47 عزیز به هیچ وجه خرید لیسانس 1 ماه طول نمیکشه
شاید شرکت مورد نظر در حال مکاتبه با سی پنل هست برای رفع تحریم
و بخاطر همین تا الان کاری انجام نداده

milad_67_47
June 21st, 2009, 17:26
ای بابا مگه با مذاکره با سی پنل حل میشه کاری کرد ؟ تا به حال اینطوری کسی مشکلش شده اصلا ! اینجا همه میگن راحت درست میشه ول کردن رفتن مذاکره بکنن تحریم تحریمه دیگه مذاکره چیه ! تو این مدت ایران و آمریکا مذاکره کرده بودن مشکل تحریم ایران کلا حل شده بود

rayannet
June 21st, 2009, 19:01
یکسال هم مذاکره کنن مشکلشون حل نمیشه حتی واسه 1 دقیقه

MelatHOST
June 21st, 2009, 19:31
ای بابا مگه با مذاکره با سی پنل حل میشه کاری کرد ؟ تا به حال اینطوری کسی مشکلش شده اصلا ! اینجا همه میگن راحت درست میشه ول کردن رفتن مذاکره بکنن تحریم تحریمه دیگه مذاکره چیه ! تو این مدت ایران و آمریکا مذاکره کرده بودن مشکل تحریم ایران کلا حل شده بود
بله اتفاقاً یکی از دوستان من سال پیش یکی از اعضای خانوادش داخل اتریش بوده و از طریق همون فرد پیگیر شدند و در نهایت cpanel ازشون خواست سایتهایی که روی ip با پسوند ir بوده و کلیه سایتهای ایرانی رو حذف کنه و بعد 1 ماه مشکلشون حل شد
دوباره سایتها رو انتقال دادن به همین سرور

rayannet
June 21st, 2009, 19:39
خوب ارزش دیگه نداره بعد از 1 ماه !!!!

ask
June 21st, 2009, 20:01
بله اتفاقاً یکی از دوستان من سال پیش یکی از اعضای خانوادش داخل اتریش بوده و از طریق همون فرد پیگیر شدند و در نهایت cpanel ازشون خواست سایتهایی که روی ip با پسوند ir بوده و کلیه سایتهای ایرانی رو حذف کنه و بعد 1 ماه مشکلشون حل شد
دوباره سایتها رو انتقال دادن به همین سرور
مگه مشتری مسخره هست یا سرور شخصیشونه که بشینن چند ماه مذاکره کنن هزینه خاصی هم که براشون نداره مگر شما در جریان کار این شرکت هستید ملت هاست عزیز ؟

من الان خودم تو این انجمن و چندتا جا دیگه تحقیق کردم اینا دیتا سنترشون امریکایی هست کارو نت این ممکنه باعث بشه مشکل حل نشه؟

یه مورد دیگه مثل این تو تحریم اگر فارس و پارس و پرشین و ایران و ... تو اسم شرکت باشه گیر میدن که متاسفانه در مورد این شرکت صادقه:104:

من که حدس میزنم اینا کارشون بیخ داره و هاست شما درست یشو نیست:-ss

milad_67_47
June 21st, 2009, 20:19
ما که نفهمیدیم چرا کش میدن اینا من واقعا کلافه هستم راهی هست بدون کنترل پنل دیتا بیس درست کرد؟
مشکل اینجاست که اف تی پی شون هم مشکل داره و پوشه جدید نمیشه درست کرد فقط میشه دانلود کرد یا فایل ها رو دید واقعا کار دو روزه رو چرا کش میدن نمیدونم
این اسم های فارس و پارس هم که روی نود درصد شرکت های هاستی هست تازه شما از کجا میدونی از این اسم ها داره؟

Sajad
June 21st, 2009, 21:00
ما که نفهمیدیم چرا کش میدن اینا من واقعا کلافه هستم راهی هست بدون کنترل پنل دیتا بیس درست کرد؟
مشکل اینجاست که اف تی پی شون هم مشکل داره و پوشه جدید نمیشه درست کرد فقط میشه دانلود کرد یا فایل ها رو دید واقعا کار دو روزه رو چرا کش میدن نمیدونم
این اسم های فارس و پارس هم که روی نود درصد شرکت های هاستی هست تازه شما از کجا میدونی از این اسم ها داره؟

FTP رو باید با برنامه هایی مثل cute ftp اینا برید و با فایل ها کار کنید.
اسم فارس اینا هم درسته که اکثرا دارن اما باید یه کارای دیگه کرد که فارس اینا نباشه.!

milad_67_47
June 21st, 2009, 21:07
من با filezilla میرم تو اف تی پی باید حتما با cute ftp ؟
مشکل من ساختن دیتابیس هست!
و مشکل اصلی اینه که من سی پنل خریدم با هاستم ولی ندارم

Nikihost
June 21st, 2009, 21:27
من با filezilla میرم تو اف تی پی باید حتما با cute ftp ؟
مشکل من ساختن دیتابیس هست!
و مشکل اصلی اینه که من سی پنل خریدم با هاستم ولی ندارم
نیازی نیست که حتما Cute باشه حتی من با خود ویندوز هم به ftp لاگین میکنم.
در صورتی که دسترسی SHell acces دارین میتونید.واسه ساختن db هم در انجمن جستجوی بزنید پیدا میشه.
فکر کنم اگر تغییر پنل داده بودین خیلی بهتر بود واستون.خیالتون از بابت تحریم راحت بود

milad_67_47
June 21st, 2009, 21:40
ای بابا دست من که نیست تغییر پنل بدم من تازه فهمیدم کنترل پنل ب جز سی پنل هم هست اصلا من فکر میکردم سی مخفف کنترل هست کلا تو هاست همین یه کنترل پنل هست SHell acces هم اولین باره اسمشو از شما شنیدم

Nikihost
June 21st, 2009, 21:59
ای بابا دست من که نیست تغییر پنل بدم من تازه فهمیدم کنترل پنل ب جز سی پنل هم هست اصلا من فکر میکردم سی مخفف کنترل هست کلا تو هاست همین یه کنترل پنل هست shell acces هم اولین باره اسمشو از شما شنیدم
پس فعلا هیچکاری از دستتون بر نمیاد جزء اینکه صبر کنید تا پشتیبانتون درست کنند.
موفق باشید

WGB
June 21st, 2009, 22:44
سلام.

راجب این مشکل بنده قبلا با مسول این هاستینگ صحبت کردم.
ظاهرا در حال تلاش برای رفع تحریم هاستند.

سی پنل بهشون گفته که دامین ها با پسوند .ir رو دلیت کنن مشکل حل میشه.

این شرکت از شرکت های معتبر پس لطفا این جوری راجبشون صحبت نکنید.

موفق باشید

milad_67_47
June 21st, 2009, 23:47
ما که چیزی بدی نگفتیم ما سوال کردیم بقیه هم گفتن حداکثر 24 ساعته حل میشه شرکتی معتبره که سریع رفع مشکل بکنه نه این که ...معنی معتبر رو هم فهمیدیم ضمن اینکه من اصلا اسمی نیاوردم اگر هم چند نفر فهمیدن به خاطر این بود که تو پست اول یه جا گاف دادم که پاک کردم برخورد این شرکت تو ایمیل و تلفن خیلی خوبه ولی به نظر این جا اصلا خوب پشتیبانی نکرد

حالا به نظر شما دلیت کردن دامین های آی آر در یک شرکت معتبر چند ماه یا سال طول میکشه؟ مال ما دات .کامه:65:

MelatHOST
June 22nd, 2009, 02:59
مگه مشتری مسخره هست یا سرور شخصیشونه که بشینن چند ماه مذاکره کنن هزینه خاصی هم که براشون نداره مگر شما در جریان کار این شرکت هستید ملت هاست عزیز ؟

من الان خودم تو این انجمن و چندتا جا دیگه تحقیق کردم اینا دیتا سنترشون امریکایی هست کارو نت این ممکنه باعث بشه مشکل حل نشه؟

یه مورد دیگه مثل این تو تحریم اگر فارس و پارس و پرشین و ایران و ... تو اسم شرکت باشه گیر میدن که متاسفانه در مورد این شرکت صادقه:104:

نه من اطلاعی ندارم
شما سوال کردید من هم عرض کردم ممکنه یکی از این دلایل باشه

Nikan
June 22nd, 2009, 07:10

سلام

دوست عزیز موضوع تحریم cPanel هیچ ارتباطی به دیتا سنتر Caro ندارد و این موضوع توسط شرکت cPanel انجام می شود و فرقی بین دیتا سنتر ها چه در آمریکا و چه در اروپا در این مورد وجود ندارد .

Nikan
June 22nd, 2009, 07:14
ما که چیزی بدی نگفتیم ما سوال کردیم بقیه هم گفتن حداکثر 24 ساعته حل میشه شرکتی معتبره که سریع رفع مشکل بکنه نه این که ...معنی معتبر رو هم فهمیدیم ضمن اینکه من اصلا اسمی نیاوردم اگر هم چند نفر فهمیدن به خاطر این بود که تو پست اول یه جا گاف دادم که پاک کردم برخورد این شرکت تو ایمیل و تلفن خیلی خوبه ولی به نظر این جا اصلا خوب پشتیبانی نکرد

حالا به نظر شما دلیت کردن دامین های آی آر در یک شرکت معتبر چند ماه یا سال طول میکشه؟ مال ما دات .کامه:65:

دوست عزیز در صورتی که اشکال برای یک سرور باشد بله امکان اصلاح آن طی 24 ساعت وجود دارد ولی وقتی تعداد سرورها زیاد می شود متاسفانه این کار زمان می برد. من از شما خواهش می کنم که در این مورد صبور باشید و اجازه بدهید تا شرکت مورد نظر اشکال را به ترتیب و به بهترین شکل ممکن حل کند . موضوع cPanel برای خیلی از افرادی که در زمینه هاستینگ کار می کنند پیش آمده است و دوستان به خوبی می دانند که این موضوع بایستی به صورت دقیق پیگیری شود

Nikan
June 22nd, 2009, 07:18
نه من اطلاعی ندارم
شما سوال کردید من هم عرض کردم ممکنه یکی از این دلایل باشه

ملت هاست عزیز

من فکر می کنم خود شما هم تجربه مشابه این موضوع تحریم را داشته اید و فکر نمی کنم که درست باشد در این مورد به این صورت در مورد شرکت مذکور صحبت کنید

با تشکر

MelatHOST
June 22nd, 2009, 10:02
ملت هاست عزیز

من فکر می کنم خود شما هم تجربه مشابه این موضوع تحریم را داشته اید و فکر نمی کنم که درست باشد در این مورد به این صورت در مورد شرکت مذکور صحبت کنید

با تشکر
با سلام
nikan عزیز پست من را به دقت بخوانید
نوشته ام ممکن است شرکت مورد نظر در حال مذاکره با سی پنل باشد وبه همین دلیل طول کشیده باشد

milad_67_47 عزیز به هیچ وجه خرید لیسانس 1 ماه طول نمیکشه
شاید شرکت مورد نظر در حال مکاتبه با سی پنل هست برای رفع تحریم
و بخاطر همین تا الان کاری انجام نداده

با تشکر

milad_67_47
June 28th, 2009, 14:15
خوب این هاست ما رکورد شکست در تحریم سی پنل دیگه من خسته اینقدر هر روز رفتم چک کردم
این کسی میدونه این شرکت هم که ظاهرا اینجا طرفدار زیاد داره چی کار داره میکنه

هنوز مشغول دلیت کردن 4 تا دامین آی آر هسنتد!!!!!!!!!!!!!

مذاکرات با اروپا و آمریکا به کجا کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما تقصیر بی بی سی و وی او ای هست!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا اگر کسی بلده به این بنده خدا ها کمک کنه ثواب داره

من دیگه بیجا میکنم از این شرکت و همین طور سی پنل سرویس بگیرم

Nikan
June 28th, 2009, 14:23
سلام

من شنیدم که گویا تا حد زیادی از اشکالات حل شده است و یا در حال رفع است.

milad_67_47
June 28th, 2009, 14:24
خدا رو شکر

Vahid
June 28th, 2009, 16:51
شما باید به خود ساپورتر هم بگید بیاد اینجا تا پشتیبانی کنه
نه اینکه جلوی 4 تا هاست فروش دیگه بیاد نظر خواهی کنید
خوب معلوم هست موضوع منحرف میشه و قصد خراب کردن میشه
من صحبت کردم
بحث 1 دامین نیست
بحث1 وی پی اس نیست
بحث1 سرور نیست
طول میکشه قبول کنید
من نمیدونم این دوستان چرا این حرفا رو زدند

Sajad
June 28th, 2009, 20:07
شما باید به خود ساپورتر هم بگید بیاد اینجا تا پشتیبانی کنه
نه اینکه جلوی 4 تا هاست فروش دیگه بیاد نظر خواهی کنید
خوب معلوم هست موضوع منحرف میشه و قصد خراب کردن میشه
من صحبت کردم
بحث 1 دامین نیست
بحث1 وی پی اس نیست
بحث1 سرور نیست
طول میکشه قبول کنید
من نمیدونم این دوستان چرا این حرفا رو زدند

من یکی از وقتی ایشون گفتند چندین سرور هست دیگه حرفی نزدم :77:
انشالا که مشکل شرکت مذکور هم حل میشه.

root
July 7th, 2009, 14:37
با سلام
مدیر عامل و مدیر فنی شرکت نگاه روشن پارس هستم
یه سری نکات رو لازم دونستم برای شفاف سازی عرض کنم :
بله همه سرور های اختصاصی و مجازی با هم در 1 ساعت تحریم شد
چون ما کلا 2 عدد رنج IP 255 تایی داریم و تو یک رک هستند
سرور های مجازی و اختصاصی بالای 50 عدد هستند
سایت های شبکه ما (سرور های مجازی ، اختصاصی ، نمایندگی ها ) حدود 4000 سایت فارسی زبان می باشد
4 نفر از مدیران و بخش پشتیانی به صورت شیفتی 20 ساعت در روز در حال کار برای تبدیل سایت ها هستند
اما کلا کسی که از ما سرویس خریده ، وظیفه داریم در اسرع وقت مشکلش را برطرف کنیم
ضمنا نصف سایت ها انتقال پیدا کردند
پس مشکل شما دوست عزیز به زودی حل می شود
ضمنا ما نگفتیم پشتیانی نمی دهیم
گفتیم درخواست برای سی پنل نزنید راهنما گذاشتیم
بهتر بود شما مشتری عزیز در Pars24.Ir درخواست می زدیدکه حتی شیفت شب تا ساعت 3 بامداد هم حضور دارند
یا با شرکت تماس می گرفتید
انشاا.. با یاری ایزد منان و همکاری شما عزیزان این مشکلات هم رفع می شود.
از تمامی دوستان متشکریم