PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیاست غلط و اشتباه ipirani.ir

GoldinHost.IR
August 7th, 2017, 13:23
با سلام و خسته نباشید.

چندی پیش بود که در مورد سایت های تبلغ کننده جستجویی کردم و به مورد سایت ipiriani.ir برخوردم که بازدید از طریق گوگل با توجه به کلمه کلیدی ارسال میکرد.

خلاصه ما هم مایل شدیم عضو بیشم و در ابتدا مبلغی رو شارژ کردیم و تبلیغ رو ثبت کردیم.

اما بعد از تایید شدن معلوم شد که:

تعداد بازدید درخواستی خیلی بی مورد و علکی کم میشه و حتی بازدید به سایت شما نمیاد .. مثلا شما 50 مورد بازدید سفارش میدید از این 50 مورد 30 الی 35 تاش یک روبات با رنج آیپی های یکی هستند که فقط بازدیدتون رو داخل همون پنل و سایت کم میکنن اما اصلا سرچ نمیشن داخل گوگل و به سایت شما نمیان

بنده چندین بار جهت اطمینان که اشتباهی نشده باشه هم تیکت ارسال کردم که جواب میدادن نه مشکلی نیست و ارسال میشه .، و هم خودم چند کلمه کلیدی جدا درخواست دادم که بعد از حدود چندین دقیقه 50 بازدید میشد 25 تا و آمار رو که چقدر ورودی داره سایت رو هم که میدیدم، اصلا ورودی از گوگل نداشت.

آیپی های ارسال شده هم از پنلشون میدیدم همشون به جز 1 2 مورد رنج آیپی یکی بود و ربات بودن .

در انتها :خواستم این مطلب و تاپیک رو اینجا ایجاد کنم تا دوستان فریب این نوع سایت رو که در ظاهر درستکار هستند رو نخورند و پول خودشون رو به آب جوب نریزند.

عکس هم در زیر گذاشته شد تا ببینید این سیاست غلط رو:

http://up.vbiran.ir/uploads/5873150209526642896_ajab.jpg

ashadata
August 7th, 2017, 13:45
درود

من خودم ازشون استفاده میکنم و ورودی گوگل زیاد میگیرم ازشون

توی گوگل وب مستر اگر چک کنید دقیقا آمار اضافه میشه و درست هست

GoldinHost.IR
August 7th, 2017, 13:48
درود

من خودم ازشون استفاده میکنم و ورودی گوگل زیاد میگیرم ازشون

توی گوگل وب مستر اگر چک کنید دقیقا آمار اضافه میشه و درست هست

بنده الان با چند سیستم آمارگیری از جمله histats دارم چک میکنم

و اصلا بازدید به سایت ارسال نمیشه

persiandroid
August 7th, 2017, 13:51
با سلام و خسته نباشید.

چندی پیش بود که در مورد سایت های تبلغ کننده جستجویی کردم و به مورد سایت ipiriani.ir برخوردم که بازدید از طریق گوگل با توجه به کلمه کلیدی ارسال میکرد.

خلاصه ما هم مایل شدیم عضو بیشم و در ابتدا مبلغی رو شارژ کردیم و تبلیغ رو ثبت کردیم.

اما بعد از تایید شدن معلوم شد که:

تعداد بازدید درخواستی خیلی بی مورد و علکی کم میشه و حتی بازدید به سایت شما نمیاد .. مثلا شما 50 مورد بازدید سفارش میدید از این 50 مورد 30 الی 35 تاش یک روبات با رنج آیپی های یکی هستند که فقط بازدیدتون رو داخل همون پنل و سایت کم میکنن اما اصلا سرچ نمیشن داخل گوگل و به سایت شما نمیان

بنده چندین بار جهت اطمینان که اشتباهی نشده باشه هم تیکت ارسال کردم که جواب میدادن نه مشکلی نیست و ارسال میشه .، و هم خودم چند کلمه کلیدی جدا درخواست دادم که بعد از حدود چندین دقیقه 50 بازدید میشد 25 تا و آمار رو که چقدر ورودی داره سایت رو هم که میدیدم، اصلا ورودی از گوگل نداشت.

آیپی های ارسال شده هم از پنلشون میدیدم همشون به جز 1 2 مورد رنج آیپی یکی بود و ربات بودن .

در انتها :خواستم این مطلب و تاپیک رو اینجا ایجاد کنم تا دوستان فریب این نوع سایت رو که در ظاهر درستکار هستند رو نخورند و پول خودشون رو به آب جوب نریزند.

عکس هم در زیر گذاشته شد تا ببینید این سیاست غلط رو:

سلام
معمولا کارکرد آن ها به همین نحو هست و یک لیست با تعداد مشخص ip که شما از پنل خود شارژ کرده اید را توسط نرم افزارهای ارسال بازدید از طریق سرور ویندوز ارسال می کند.

GoldinHost.IR
August 7th, 2017, 13:53
سلام
معمولا کارکرد آن ها به همین نحو هست و یک لیست با تعداد مشخص ip که شما از پنل خود شارژ کرده اید را توسط نرم افزارهای ارسال بازدید از طریق سرور ویندوز ارسال می کند.

بله بنده هم همینو میگم . همه ربات هستند که از طریق نرم افزار ارسال میشن . اما محدود که در تعداد زیاد به چشم نیاد.

جالب اینجاس ربات ها اصلا به سایت هم نمیان که سایت بازدیدو داشته باشه و فقط تعداد بازدید شارژ شده کم میشه. یک جای سالم ندیدم تا الان

persiandroid
August 7th, 2017, 14:00
بله بنده هم همینو میگم . همه ربات هستند که از طریق نرم افزار ارسال میشن . اما محدود که در تعداد زیاد به چشم نیاد.

جالب اینجاس ربات ها اصلا به سایت هم نمیان که سایت بازدیدو داشته باشه و فقط تعداد بازدید شارژ شده کم میشه. یک جای سالم ندیدم تا الان

در نظر داشته باشید که ارسال این ربات ها به وب سایت شما به چه میزان مخرب خواهد بود و نتیجه عکس تبلیغات خواهد داشت.
پیشنهاد میکنم هرگز چنین تبلیغاتی را حتی رایگان سفارش ندید.

pouryamb
August 7th, 2017, 15:28
بنده هم تجربه استفاده از چنین سایتهایی رو داشتم و کلا راضی نبودم چون تعداد بازدید ارسالی بسیار کمتر از سفارش بود اما اون سایت خودش اعلام کرده بود که با ربات این کار رو میکنن. این سایتی که شما نام بردید کار اشتباهش اینجاست که به مشتری میگه بازدیدها از طرف افراد واقعی هستن و رباتی در کار نیست و این یک دروغه.

GoldinHost.IR
August 15th, 2017, 19:15
دوستان.

همچنان به این کار غلط و اشتباهشون ادامه دارن میدن . از صبح 50 تا اضافه کردیم 1 نفر هم بازدید نداشته.

گول این سایت رو نخورید:

https://ipirani.ir

http://up.vbiran.ir/uploads/40630150280815582_ipiraniii.jpg

ParsWebIT
August 15th, 2017, 19:37
سوالی که برای من پیش اومده این هست که چرا با تجربه اول که اینقدر بد بوده که تاپیکی رو هم ایجاد کنید
باز چرا کار کردید با این سایت؟

مگه؟ مارگزیده از ریسمون سیاهو سفید نباید بترسه...

GoldinHost.IR
August 15th, 2017, 19:38
سوالی که برای من پیش اومده این هست که چرا با تجربه اول که اینقدر بد بوده که تاپیکی رو هم ایجاد کنید
باز چرا کار کردید با این سایت؟

مگه؟ مارگزیده از ریسمون سیاهو سفید نباید بترسه...

اکانت شارژ شده . و مبلغ شارژ تموم نشده و همچنان باقی مونده از شارژ

gdfire
August 15th, 2017, 22:14
بارها گفته شده به جا رفتن به همچین سایتایی خودتون با مدیر فلان سایت هماهنگ شین بازدهیش بهتره تا این سایتا دروپیت که دراومدن از ای نتورک بگیر تا بقیه همشون ***ن
اینو دانلود کن jingling یا این ipts تو سرور بزن بهتره تا به اینا پول بدی با نته خونه نزنی که ترافیکت می پره:64:
بهترین کار ولی با خوده مدیر سایت بحرف بهش سفارش بده تبلیغات تا بنرتو تو سایتت بزاره یا پاپ اپتو واس ی ماه بهتر از این کلیک ***اس:-&

سیدرضا بازیار
August 15th, 2017, 22:42
من خودم قبلا این ربات ها رو داشتم و استفاده کردم
حتی سایتی مثل آی پی ایرانی هم داشتم

قبلا این روش ها جواب میداد. اما دیگه مثل قبل نیست!

دلیلش هم اینه:
گوگل تشخیص میده که بازدید ها از طریق نرم افزار تغییر آی پی تغییر میکنند و با یک سیستم ارسال میشن. به طور مخفیانه ای شما رو جریمه میکنه که بعدا میفهمید چقدر اشتباه کردید
همچنین بازدید هایی که در سایت انجام میشه، به دلیل اینکه یک کد در سایت واسه شناخت کاربر استفاده میشه و یه تغییر کوچک هم در مرورگر ایجاد میشه، گوگل این رو هم متوجه میشه و مثل یه ورودی واقعی حساب نمیکنه

از نظر من تنها مزایای استفاده از این روش، افزایش سرچ یک کلمه خاص در یک سایت هست. مثلا این که کلمه خاص "وب هاستینگ تاک" رو اینقدر به آپارات وارد کنید که جز برترین ورودی اون بشه و باعث محبوبیت اون در برخی زمینه ها بشه...

حتی من نرم افزاری دارم که میتونه در عرض صد دقیقه ۱۰۰ آی پی رو تغییر بده و براتون ۱۰۰ آی پی رو با یه کلمه خاص وارد سایتتون کنه یا روزانه ده ها هزار آی پی ثابت رو با یک کلمه خاص وارد سایت شما کنه. (از طریق سایت گوگل یا بینک یا یاهو یا...) اما خیلی وقته ازش استفاده نمیکنم و حتی هیچ وقت سعی در انتشار این نرم افزار ها یا معرفی آن ها یا حتی درامد زایی از این طریق نکردم و بیش از یک ساله ازش استفاده نمیکنم

متاسفانه برخی از سایت های ایرانی به طرز عجیبی دارن از این نرم افزار ها کسب درآمد میکنند......

ali215215
August 21st, 2017, 19:17
سلام
نکاتی را بگم خدمت شما ، سوالی بود درخدمتم،
1- تا دانش کاری راندارید پست نذارید، هماخلاقی و هم شرعا درست نیست
2- این سایت کاربر واقعی دارد، و پرداختی روزانه، من 20 تا اکانت دارم
3- اصلا ربات و غیره دراین سایت نیست،همه واقعی هستند
4- ربات های قدیمی ، اصلا ای پی نداشتند، یک سری عدد را جابجا می کنند، بعد می فرستند روی سرور طرف
5- ادرس ای پی ها را چک کنید، می بنید واقعی هستند و دارای صاحب و مالکیت دارند- هر ای پی شاسنامه دارد و بیخودی در اختیار کسی نیست
6 در بخش بازدید، چون خیلی از سایتها از کدهای جاوا استفاده میکنند و مروگر ها هنگ میکنند، در بازدیدها از پلاگین های ، غیر فعال کردن چاوا استفاده میوشد، برای همین بازدیدها درست ثبت نمیشوند، چون کدهای امارگیر از صفر تا 100 جاوا هستند و خب نمی توانند امار را ثبت کنند
7-در بخش سرچ گوگل نیز متاسفانه،برخی از کابران به جای کلمه کلیدی، از سرچ دامنه استفاده میکنند ، که خب کلمه سرچ نمیشه، و طرف دامنه را سرچ میکند
8 - ای پی ها هم کم تغییر میکند، خب چون برای ایران هستند و قیمت سرور ها وهزینه ها بالا است در کل این سایتا برای روند روبه رشد و دیده شدن و استارت اولیه بسیار مناسب هستند، البته با توجه به سایر قیمت های کذایی برای تبلغات و ... در محیط سایت

- - - Updated - - -

صددرصد اشتباه میکنید
ای پی ها واقعی هستند
رباتی نیستند

GoldinHost.IR
August 21st, 2017, 19:59
سلام
نکاتی را بگم خدمت شما ، سوالی بود درخدمتم،
1- تا دانش کاری راندارید پست نذارید، هماخلاقی و هم شرعا درست نیست
2- این سایت کاربر واقعی دارد، و پرداختی روزانه، من 20 تا اکانت دارم
3- اصلا ربات و غیره دراین سایت نیست،همه واقعی هستند
4- ربات های قدیمی ، اصلا ای پی نداشتند، یک سری عدد را جابجا می کنند، بعد می فرستند روی سرور طرف
5- ادرس ای پی ها را چک کنید، می بنید واقعی هستند و دارای صاحب و مالکیت دارند- هر ای پی شاسنامه دارد و بیخودی در اختیار کسی نیست
6 در بخش بازدید، چون خیلی از سایتها از کدهای جاوا استفاده میکنند و مروگر ها هنگ میکنند، در بازدیدها از پلاگین های ، غیر فعال کردن چاوا استفاده میوشد، برای همین بازدیدها درست ثبت نمیشوند، چون کدهای امارگیر از صفر تا 100 جاوا هستند و خب نمی توانند امار را ثبت کنند
7-در بخش سرچ گوگل نیز متاسفانه،برخی از کابران به جای کلمه کلیدی، از سرچ دامنه استفاده میکنند ، که خب کلمه سرچ نمیشه، و طرف دامنه را سرچ میکند
8 - ای پی ها هم کم تغییر میکند، خب چون برای ایران هستند و قیمت سرور ها وهزینه ها بالا است در کل این سایتا برای روند روبه رشد و دیده شدن و استارت اولیه بسیار مناسب هستند، البته با توجه به سایر قیمت های کذایی برای تبلغات و ... در محیط سایت

- - - Updated - - -

صددرصد اشتباه میکنید
ای پی ها واقعی هستند
رباتی نیستند

دوست عزیز دیگه همه اکثرا میدونن از چه طریق بازدید به صورت فیک و ربات میفرستند و با ترفند های این کار آشنا هستند.

خیلی زیاد معلوم هست که بازدید های این سایت از چه طریق هست . .

خود شما عکس رو نگاه کنید . هیچ کدوم از ما بچه نیستیم که متوجه نشیم.

حدود 15 بازدید در کمتر از 1 دقیقه اون هم همه رنچ آیپی ها یکی پشت سر هم.

مگر میشه؟؟ جز ربات.

بعد این بین آیپی های واقعی وارد سایت میشه و همه رنج ها تغییر و زمان ورود متغیر و با اختلاف غیر برابر.

بنده اگر دانش این کار رو نداشتم الان تاپیکی باز نکرده بودم.

موفق و پیروز باشید.