PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی به برادر کوچکترتان

arsham91
August 7th, 2017, 10:48
باسلام و عرض ادب خدمت همه
چند وقتی هست به شدت درگیر مشکل مالی شده ام و به هر دری میزنم تا بتونم کاری بکنم.
در حال حاضر بنده برنامه نویس جاوا هستم در شرکتی با حقوق نسبتا مناسبی در حال فعالیتم. اما مشکل کار اینجاست که این حقوق گره از مشکل من باز نمیکنه. میخواهم در وقت آزاد کاریم ی کار دیگه ای انجام بدم. حالا شده انجام پروژه بصورت فری لنسری یا اینکه پروژه انجام بدم بزارم تم فارست!
دوستانی که تجربه در این زمینه ها دارن، لطفا راهنمایی بفرمایند که
1- کدوم رو پیشنهاد میدن فری لنسری یا تم فارست؟
2- اگر فری لنسری است: کسی پروژه ی جاوایی دارد که من انجام بدم؟
3- اگر تم فارست است: چه پروژه هایی در زمینه جاوایی نیاز هست تا انجام بشه؟
4- پروژه های تم فارستی رو جوری عرضه کنم، نه پاسپورت دارم و نه حساب بین المللی؟
شاید لازم باشه اینم بدونید که 25 سال سن دارم.
ممنونم که وقت گذاشتید و خوندید
دمتون گرم

persiandroid
August 7th, 2017, 11:03
چند وقتی هست به شدت درگیر مشکل مالی شده ام و به هر دری میزنم تا بتونم کاری بکنم.
در حال حاضر بنده برنامه نویس جاوا هستم در شرکتی با حقوق نسبتا مناسبی در حال فعالیتم. اما مشکل کار اینجاست که این حقوق گره از مشکل من باز نمیکنه. میخواهم در وقت آزاد کاریم ی کار دیگه ای انجام بدم. حالا شده انجام پروژه بصورت فری لنسری یا اینکه پروژه انجام بدم بزارم تم فارست!
دمتون گرم

سلام
با تم فارست کار کنید، در رابطه با دریافت هزینه ها نیز می توانید از طریق payment24 حساب پی پال باز کنید.
همچنین می توانید جهت کار دیگر با عنوان مدیر فروش در شرکت پارس نیا فعالیت داشته باشید. جهت این امر با تلگرام @jam26269 در ارتباط باشید.

arsham91
August 7th, 2017, 11:08
سلام
با تم فارست کار کنید، در رابطه با دریافت هزینه ها نیز می توانید از طریق payment24 حساب پی پال باز کنید.
همچنین می توانید جهت کار دیگر با عنوان مدیر فروش در شرکت پارس نیا فعالیت داشته باشید. جهت این امر با تلگرام @jam26269 در ارتباط باشید.

دمت گرم رفیق
نظر خوذم بیشتر با تم فارست هست. نمیدونم نیازشون توی بحث جاوا چیه؟
خودم میگم ی فروشگاه آنلاین بزنم صفر تا صد بزارم برا فروش، از طرفی هم از خودم سوال میکنم میگم تا وقتی پرستا و اپن کارت و... هست کسی فروشگاه منو میخره؟
برا همین مزاحم شما عزیزان شدم تا راهنمایی بگیرم

babakebrahimi
August 7th, 2017, 11:13
دمتون گرم

شما که مهارتت در جاوا هست چرا تم فارست رو انتخاب میکنی؟ برای کار با تم فارست باید مهارتهایی مثل php, css, html و طراحی و اینا دارید
شما که مهارتت در جاوا هست بهتره بری سراغ برنامه نویسی اندروید بهترین بازار رو داره اگر با بخش بازاریابیش مشکلی داری پیام بده من حلش میکنم واست، اگر مهارت خوبی داشته باشی و اونجوری که من میخوام برنامه نویسی کنی من مشارکتی به صورت پروژه ای باهات کار میکنم، انقدر کار میریزم سرت که وقت نکنی تموم کنی

persiandroid
August 7th, 2017, 11:17
دمت گرم رفیق
نظر خوذم بیشتر با تم فارست هست. نمیدونم نیازشون توی بحث جاوا چیه؟
خودم میگم ی فروشگاه آنلاین بزنم صفر تا صد بزارم برا فروش، از طرفی هم از خودم سوال میکنم میگم تا وقتی پرستا و اپن کارت و... هست کسی فروشگاه منو میخره؟
برا همین مزاحم شما عزیزان شدم تا راهنمایی بگیرم

سوال: چرا در زمینه اپلیکیشن موبایل فعالیت نمی کنید؟
برنامه نویسان جاوا بیشترین درآمد را از طریق اپلیکیشن ها کسب میکنند.

arsham91
August 7th, 2017, 11:30
شما که مهارتت در جاوا هست چرا تم فارست رو انتخاب میکنی؟ برای کار با تم فارست باید مهارتهایی مثل php, css, html و طراحی و اینا دارید
شما که مهارتت در جاوا هست بهتره بری سراغ برنامه نویسی اندروید بهترین بازار رو داره اگر با بخش بازاریابیش مشکلی داری پیام بده من حلش میکنم واست، اگر مهارت خوبی داشته باشی و اونجوری که من میخوام برنامه نویسی کنی من مشارکتی به صورت پروژه ای باهات کار میکنم، انقدر کار میریزم سرت که وقت نکنی تموم کنی
دست خوش رفیق وقت گذاشتی
طراحی قبلا کار کردم، html , css , bootstrap هم بلدم، به خاطر مشکل مالی که در حال حاضر دارم نمیتونم برم زمان بزارم ریزه کاری های اندروید رو یاد بگیرم. البته شناخت دقیقی از اندروید ندارم ولی میدونم جاوا بلد باشی 70 درصد اندروید رو داری.
میتونی پیشنهاداتتون رو برام پ خ کنید؟
دمت گرم

- - - Updated - - -

سوال: چرا در زمینه اپلیکیشن موبایل فعالیت نمی کنید؟
برنامه نویسان جاوا بیشترین درآمد را از طریق اپلیکیشن ها کسب میکنند.

توضیح دادم خدمت دوستمون
وقت کافی برای یاد گرفت ریزه کاری هاش ندارم.
این کاری هم که میگم برای یکی از اقوام نزدیکم هست که واقعا دستش تنگه میخوام کمکش کنم تا به یه سری مشکلات غیر قابل جبران نتونه برسه.
دمت گرم

babakebrahimi
August 7th, 2017, 11:38
دست خوش رفیق وقت گذاشتی
طراحی قبلا کار کردم، html , css , bootstrap هم بلدم، به خاطر مشکل مالی که در حال حاضر دارم نمیتونم برم زمان بزارم ریزه کاری های اندروید رو یاد بگیرم. البته شناخت دقیقی از اندروید ندارم ولی میدونم جاوا بلد باشی 70 درصد اندروید رو داری.
میتونی پیشنهاداتتون رو برام پ خ کنید؟
دمت گرم
پیشنهاد که ما کارمون خدمات حرفه ای وب سایت هست، از 0 تا 100 رو کار میکنیم بخشی از کارمون هم طراحیو تولید اپلیکیشن موبایل هست، نیاز به افراد خبره و کار درست داریم تا در این زمینه بیشتر و بهتر فعالیت کنیم پیشنهاد میکنم یه نگاهی به وضعیت بکنی ببینی اگر میتونی باهم همکاری میکنیم
اگر ببینم خوب میتونی از پس کار بر بیای پروژه های بزرگتری هم باهات کار میکنم به شرطی که یه سری فاکتورها رو داشته باشی که الان زمان بحث روی اونها نیست اول یه نیگا بنداز ببین میتونی خبرم کن

arsham91
August 7th, 2017, 11:57
پیشنهاد که ما کارمون خدمات حرفه ای وب سایت هست، از 0 تا 100 رو کار میکنیم بخشی از کارمون هم طراحیو تولید اپلیکیشن موبایل هست، نیاز به افراد خبره و کار درست داریم تا در این زمینه بیشتر و بهتر فعالیت کنیم پیشنهاد میکنم یه نگاهی به وضعیت بکنی ببینی اگر میتونی باهم همکاری میکنیم
اگر ببینم خوب میتونی از پس کار بر بیای پروژه های بزرگتری هم باهات کار میکنم به شرطی که یه سری فاکتورها رو داشته باشی که الان زمان بحث روی اونها نیست اول یه نیگا بنداز ببین میتونی خبرم کن
لطفا آدرس سایتتون رو میفرمایید.
ممنون

hasanazizi
August 7th, 2017, 21:43
با سلام و عرض ادب و احترام
نظر بنده نیز هم مثل دوستان است برید سمت برنامه نویسی اندروید .
اگه واقعا خواستید کار کنید برای اندروید شماره من پایین در امضا هست در تلگرام پیام بده بهم تا اولین پروژه از ما بگیریش دوست من . در هر صورت امیدوارم گره از کارهات باز شه و موفق شی

pouryamb
August 7th, 2017, 23:09
سلام
شما که به اوا تسلط دارید به راحتی میتونید برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرید و به بهترین درآمد برسید. در حال حاضر برنامه نویسی موبایل بسیار بازار خوبی داره

parswebdesign
August 7th, 2017, 23:46
سلام
به نظر من توی سایت های کاریابی و آگهی مثل دیوار درخواست ثبت کنید یا اینکه دنبال آگهی های کارهای مربوط به جاوا باشید و خیلی شرکت ها هستند فقط به صورت پروژه ای و دورکاری همکاری میکنند و به دنبال افراد حرفه ای می گردند.
با توجه به اینکه جاوا یکی از شغل های با درآمد خوب است اگر بتوانید در جایی دیگه به صورت پروژه ای یا دورکاری کار کنید حتما درآمد خوبی بدست میارید