PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آشنایی با شرکت Realtime Register

Majdict.com
August 6th, 2017, 08:31
دوستان عزیز سلام
با توجه به مشکلات اخیر در مورد Resello کسی در مورد این شرکت تجربه یا اطلاعاتی داره ؟لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
متشکرم

365web.online
August 6th, 2017, 09:07
دوستان عزیز سلام
با توجه به مشکلات اخیر در مورد Resello کسی در مورد این شرکت تجربه یا اطلاعاتی داره ؟لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
متشکرم
چه نوع اطلاعاتی منظورتونه. این چند روزه در سایتهای مختلف و در پستهای مختلف همین سایت اطلاعات کاملی در مورد ریل تایم رجیستر نوشته شده و در موردش بحث شده

iwpanel
August 6th, 2017, 09:08
دوستان عزیز سلام
متشکرم

سلام
مشكلي نيست تمديد صورت ميگره تا آخر زمان دامين هم ميشه استفاده كرد ازپنل resello

mri_6889
August 6th, 2017, 16:04
ایشان احتمالاً میخواهد بجای Resello از Realtime Register استفاده کند. باید بگم که Realtime Register در واقع پدر Resello است. در واقع Resello کار عمده فروشی همین Real Time Register را انجام میدهد و خودش مستقیماً یک رجیسترر نیست. بنابراین شما نمیتوانید Realtime Register را جایگزین Resello نمایید.

Majdict.com
August 26th, 2017, 15:55
ممنونم از راهنماییتون

bakuryu
August 26th, 2017, 21:02
دوست عزیز در صورتی که نیاز به سرویس دهنده جدید دارید ، بهتون opensrs پیشنهاد میکنم

Majdict.com
August 27th, 2017, 08:38
دوست عزیز در صورتی که نیاز به سرویس دهنده جدید دارید ، بهتون opensrs پیشنهاد میکنم

سلام
بله من به دنبال سرویس دهنده جدید هستم شما تجربه کار با این شرکت رو دارین؟اگه بیشتر در موردشون توضیح بدین ممنون میشم
موفق باشین

Reza G
August 27th, 2017, 08:42

این رجیسترار OpenSRS خوبه. محدودیتی هم برای هیچ جا نداره.

ما خودمونم الان ازش داریم ولی تعرفه دامینش یه خرده بالاتره (نسبت به سایرین) که باعث میشه تو بازار رقابتی، نشه آفری عرضه کرد.

bakuryu
August 27th, 2017, 09:31
سلام
بله من به دنبال سرویس دهنده جدید هستم شما تجربه کار با این شرکت رو دارین؟اگه بیشتر در موردشون توضیح بدین ممنون میشم
موفق باشین

تجربه که ، بیشتر ایرانی ها از ریسلو استفاده میکردند تا به الان
همه جدیدا به جاهای جدید رفتند

ولی با توجه به تحقیقات ، سرویس دهنده مناسبی هست

و در تایید دوستمون ، بله قیمت ها مانند ریسلو نیست